Przytomny rozwój duchowy

Forum => OFFTOPIC => Wątek zaczęty przez: Leszek.Zadlo w 2016-12-26, 01:58:37

Tytuł: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-12-26, 01:58:37
Przepowiednie na 2017 – rok prawdy, pracy, burzenia starego, budowy nowego
http://obudzeni.com/przepowiednie-2017-prawdy-pracy-burzenia-starego-budowy-nowego/
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: jaskier w 2016-12-26, 05:51:17
Jeżeli 2017 był rokiem zwrotów to ten rok będzie rokiem czego? (poza takimi ogólnikami jak "rok prawdy") Co w karmie będzie się dziać w 2017? 
Można tak w jakiś prostych słowach? Arona nie lubie, strasznie mnie męczy słuchanie jego. Wibracji wysokich za grosz.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Darek w 2016-12-26, 09:39:42
Na pewno na przełomie kalendarzowym jest jakieś ciśnienie w powietrzu, bo to zmiana w cyfrach. :-)  Oczekiwania jaki będzie itd. A jakby nie było kalendarza i podziału? Rok 2017 będzie taki jak sobie ludzie wykreowali i tyle.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mihał w 2016-12-26, 17:47:06
Leszek

Obejrzełem filmik który zapodałeś. Aron mówił tam o spotkaniach trzeciego stopnia, kontaktu ludzi z cywilizacją pozaziemską, ufo czy coś w tym stylu. Chyba się nie przesłyszałem i twierdzi on że nastąpi kontakt z kosmitami(tacy fizyczni kosmici, nie tam żaden astral) powszechnie dostrzegalny dla szerokiego grona ludzi.

Mógłbyś napisać jak sie do takich rewelacji odnosisz?
Co sądzisz o ufo, latających spodkach z innych planet?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-12-27, 10:08:40
Nie spotkalem nigdy Kosmitów i raczej ich nie spotkam. Często zdarzało się,że w miejscach, gzie się regularnie podobno pojawiali, nie mogli sie pojawić, gdy tam byłem. :)
Moja niewiara chroni przed spotkaniami III st :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mariomar w 2016-12-27, 13:30:26
Leszku, Ty naprawdę wierzysz, ze w całym kosmosie, w miliardach galaktyk i układów słonecznych, jesteśmy sami?

To dlaczego ludzie przypominają sobie pobyty przed tysiącami lat na innych planetach?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2016-12-27, 20:13:06
Obejrzełem filmik który zapodałeś. Aron mówił tam o spotkaniach trzeciego stopnia, kontaktu ludzi z cywilizacją pozaziemską, ufo czy coś w tym stylu. Chyba się nie przesłyszałem i twierdzi on że nastąpi kontakt z kosmitami (tacy fizyczni kosmici, nie tam żaden astral) powszechnie dostrzegalny dla szerokiego grona ludzi.

Kosmici niefizyczni to niekoniecznie astral. Są istoty, które w ten sposób istnieją, są takie, które przychodzą jako energia z innych galaktyk i wymiarów. Dla nich to jest jeden z ich wymiarów naturalnego istnienia.

Atlanci ziemscy, którzy nie mieli intencji zagłady odlecieli w końcu w kosmos fizycznie na inną planetę, a wcześniej podróżowali energetycznie po różnych światach i kontaktowali się w ten sposób z innymi cywilizacjami - niżej lub wyżej rozwiniętymi od siebie. Dla obecnych ludzi jest to forma channellingu (omyłkowo traktowanego na równi z kontaktami astralnymi, szamanizmem i duchami). Nie polega on jednak na przekazach astralnych, tylko na zwykłej pozazmysłowej komunikacji. Większość ludzi myśli, że rozmawia wtedy z Bogiem, Jezusem lub Aniołami, a czasami to jest bardziej prozaiczne. Większość ludzi nie jest gotowa na taki kontakt i może ich to doprowadzić do zaburzeń psychicznych.

W taki prozaiczny sposób z cywilizacją bardziej zaawansowaną i przyjazną rozmawiał R. Steiner i stworzył Goetheanum https://pl.wikipedia.org/wiki/Goetheanum (https://pl.wikipedia.org/wiki/Goetheanum)
Jak czują kogoś jako nadającego się do takich kontaktów, to nadal próbują nawiązać kontakt, żeby przekazać kolejne inspiracje dla ludzkości. Dzielą się swoimi osiągnięciami. Szanują jednak wolną wolę i nie robią tego na siłę. Sama doświadczyłam na miejscu, że jak dwa razy nie chciałam komunikować się, to dali sobie i mi spokój.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Laka w 2016-12-28, 22:47:09
Sylvia

To ciekawe co piszesz o Atlantach...
Wlasnie tak sie zastanawialam, bo ja Atlantyde kojarze bardzo dobrze, nie mam wspomnień zagłady itd. Raczej mam wspomnienia mocy, czystosci energetycznej, dużej świadomości. No może poza epizodem z ćpaniem po pracy :P Jako mężczyzna. Ale to takie mimo wszystko spokojne wcielenie było.
To może byłam jedną z tych co odlecieli z planety. Chyba ze mocno coś wypieram, ale myśle, że już by raczej wyszło.
Ogolnie jestem przekonana, że istnieją rózne wymiary, rownolegle poziomy, tak samo jak rownolegle istnieje mental, astral itd... Mam wspomnienia natomiast mozliwosci poruszania sie miedzy wymiarami, to sie wiazalo ze zmiana zupelnie formy energetycznej, można bylo się rozżedzić, zagęścić, cokolwiek ;) Ale nie bylo to coś niesamowitego i "nie do zrobienia". Poprostu miało się realną świadomość manewrowania energią, taka duża przepuszczalność energetyczna. Poruszanie się miedzy poziomami, wymiarami, tak jak teraz raz jestesmy w astralu, mentalu, raz bardziej w przyczynowym, jest to wszystko dostepne dla nas.

Jeszcze jedna rzecz mi się nasuneła, że pamietam jak schodziłam na Ziemię, a potem znow wracałamw kosmos, na róznych planetach sobie byłam :) I nie jest prawda, że gdy się zejdzie na Ziemie, zagęści na tyle wibracje to już nie można wrocić, tylko oczyszczać wszystko aż do oświecenia. Schodziłam, wchodziłam, schodziłam... Ale to zależy od świadomości, też skąd się pochodziło jako dusza. Mając swiadomośc poruszania się miedzy wymiarami, oraz kreacji materii, widziało sie ze to mozliwe i naturalne.
Jesli ktoś nie zaczynal z pewna swiadomoscia róznych rzeczy, to nie widzial ze mozna. Pisze to, by się nie fiksować, że czegoś sie nie da, bo sami nie mamy takich wspomnien, czy doświadczen.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Michał486 w 2016-12-29, 08:23:32
Laka
Słyszałem już o takich doświadczeniach, że można się w rożnych miejscach wcielać wedle własnej woli, nawet, że można jakiś czas się nie wcielać w świecie fizycznym.
Podobno nie jest konieczne oświecenie się na Ziemi aby się wyzwolić z cyklu inkarnacji. Podobno inkarnacja na Ziemi nie jest konieczna aby uzdrowić swoją karmę.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Laka w 2016-12-29, 10:54:36
Tak
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Laka w 2016-12-29, 22:36:22
Napisalam posta, ale nie wskoczył...
Pamietam jak sie wcielalam na Ziemi, a potem znow w kosmos, inne planety :) Wiec da sie.
Jesli ktos nie wie, nie wierzy ze mozna, to dla niego sie pewnie nie da. To jest kwestia świadomości, dopuszczenia takiej możliwości.
Bo czym jest karma? To mechanizm na poziomie mentalno- astralnym, no i niższe plany. To jak prawa fizyki. Na wyzszych poziomach nie ma tego. To nie tak, że nie można, tylko my w to wierzymy, albo chcemy sie wcielać, bo nas ciągnie ;) Dla Boga wszystko jest możliwe, tylko trzeba dopuścić taką możliwość.
Pamietam przechodzenie przez wymiary, tak jak teraz przechodzi się bardziej w mental, w astral, czasem bardziej w przyczynowy. To jest dostepne dla nas, tak samo jak inne
możliwości. Dla istot które miały takie możliwości bylo to naturalne, miały na tyle rozżedzoną energię, że mogly ja modyfikować, przenikać, stwarzać materię.
Jeśli ktoś nie mial takich doświadczen to może się wydawać to nie możliwe, bo wychodzi poza jego doświadczenie.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-12-30, 09:26:36
Cytuj
Bo czym jest karma? To mechanizm na poziomie mentalno- astralnym, no i niższe plany
prawo karmy to prawo przyczyny i skutku, czyli zgodnie z nazwą dotyczy poziomu przyczynowego i niższych,
można sobie wyobrażać i kreować coś na poziomie mentalno-astralnym w oparciu o to prawo, ale to nie jest  źródło jego działania, nie  wyznacza też zakresu karmy, ani jej kresu - wyobrażenia tudzież takie czy inne myśli i uczucia mogą wywierać pozytywny albo negatywny wpływ, ale nie unieważniają prawa karmy! : )
przykładowy opis:
http://rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin/CIALO%20PRZYCZYNOWE/060-21.htm
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2016-12-30, 17:14:56
Laka
Może to było wcielenie na pograniczu Złotego Wieku Atlantydy, który trwał tysiące lat, a upadkiem. W Złotym Wieku nie było narkotyków (nie do wiary na ziemi:))
Altanci żyli po 200-300 lat, więc mogłaś się załapać.
Też uważam, że się da, bo mam taką pamięć. Ziemia to nie więzienie jeśli ktoś ma w sobie wolność. Chociaż dla niektórych właśnie się nie da, bo odcięli taką możliwość i stali się bardzo ziemscy. U mnie od starożytnego Egiptu są raczej wcielenia ziemskie, ale może jeszcze czegoś lub już nie pamiętam;)

Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-12-31, 20:21:04
mariomar
 żYCZĘ cI, ŻEBYŚ CZYTAŁ ZE ZROZUMIENIEM.
sŁOWA "NIE SPOTKAŁRM KOSMITÓW" OZNACZAJĄ TYLKO ten fakt, że nie spotkałem :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-12-31, 20:22:33
Królowej angielskiej nie pozwolono wygłosić orędzia noworocznego. Za dużo usiłowała powiedzieć. I nie było to politycznie poprawne.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: mikepl w 2016-12-31, 20:32:35
Królowej angielskiej nie pozwolono wygłosić orędzia noworocznego. Za dużo usiłowała powiedzieć. I nie było to politycznie poprawne.

Skąd te wieści Leszku?
Według brytyjskich mediów choruje razem z księciem Filipem od paru dobrych dni...
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-12-31, 20:38:17
Wg innych mediów jest w areszcie domowym :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: mikepl w 2016-12-31, 21:07:08
Wg innych mediów jest w areszcie domowym :)

Jak tak dalej pójdzie to bedzie trzeba wachadłem ustalać, która wersja jest prawdziwa ;)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-12-31, 21:09:14
Wielki horoskop noworoczny
http://extra.natemat.pl/wielki-horoskop-noworoczny
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mihał w 2016-12-31, 21:20:57
Leszek
Cytuj
Królowej angielskiej nie pozwolono wygłosić orędzia noworocznego. Za dużo usiłowała powiedzieć. I nie było to politycznie poprawne.
Nie pozwolono?
A kto to może zabronić czegoś samej królowej angielskiej? Jakaś ukryta nieoficjalna władza?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mariomar w 2016-12-31, 21:35:25
Dzisiaj o północy na wrocławskim Rynku ma być największy koncert gongow w Polsce - naraz z 2 scen. Chyba się wybiorę, bo mam blisko :)

Zmiana niezła - na Sylwestra wybrano koncert na kilkanaście gangów tybetańskich. Coś się zmienia w tej Polsce. :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mihał w 2016-12-31, 22:02:42
Mariomar
Cytuj
kilkanaście gangów tybetańskich
Dobrze że nie kilkanaście gangów włoskich, rosyjskich czy kolumbijskich;)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mariomar w 2016-12-31, 22:04:23
Mialobyc gongow.  :)

Ale coś już zasypiam, więc nie wiem, czy się wybiorę. :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mihał w 2016-12-31, 22:04:53
Mariomar
Cytuj
Zmiana niezła - na Sylwestra wybrano koncert na kilkanaście gangów tybetańskich. Coś się zmienia w tej Polsce.
Tak. Zmiana gangów polskich na gangi tybetańskie;)
Rzeczywiście - "Zmiana niezła";)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-01, 17:30:46
Klimuszko APOKALIPSA 2017 -NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCA WIZJA jasnowidza III Wojna Światowa Potop
https://www.youtube.com/watch?v=e7C-RT2apQg

Przypominam  przepowiednia Arona, że można to odwrócić. Sam Klimuszko o tym mówi.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-01, 17:31:38
Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na 2017 rok
https://www.youtube.com/watch?v=HRHe5CG8VGo
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mihał w 2017-01-01, 17:46:05
Leszek, ponawiam pytanie

Cytuj
Królowej angielskiej nie pozwolono wygłosić orędzia noworocznego. Za dużo usiłowała powiedzieć. I nie było to politycznie poprawne.
Nie pozwolono?
A kto to może zabronić czegoś samej królowej angielskiej?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-01, 18:12:43
Krzysztof Jackowski - Przepowiednia na 2017 rok
https://www.youtube.com/watch?v=lGVrBhc1HA4
Coś tu jest pomieszane. Za duż o o 2016

Mihal
Słyszałeś coś o agentach NWO?
Jeśli nie, to i tak nie zrozumiesz.
Tu po ponad 2 minutach odpowiedź - niezależnie od królowej, które puściła "farbę" w kwestii międzynarodowej:
https://www.youtube.com/watch?v=zX7V4iEWG6s
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-01, 18:23:50
Jak się Skończy Awantura Sejmowa
https://www.youtube.com/watch?v=88NqHHnYayE

Rozłam w PiS? Szydłowcy kontra Kaczorowcy?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-01, 18:37:08
Horoskop na zimę 2017 (styczeń i luty)
Właściwie to tarot, z nie horoskop, ale dla  znaków zodiaku.
https://www.youtube.com/watch?v=ZGUvKqlj-sw
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mihał w 2017-01-01, 20:24:19
Leszek

To jest przepowiednia Jackowskiego z przed roku. Ktoś błędnie opisał jako przepowiednia na rok 2017. Pierwszy link ktory podałeś tyczy się 2017 roku.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-02, 02:07:54
"Co nas czeka w 2017 roku ? Czy należy się spodziewać dramatycznych wydarzeń (takich jak trzecia wojna światowa), czy wręcz przeciwnie ? A może karty historii zostaną zapisane zupełnie inaczej ?
Zapraszam do zapoznania się z tym artykułem. Zawarta w nim polemika próbuje objąć temat z holistycznej perspektywy.
Czy owe przewidywania okażą się słuszne - czas pokaże."
https://jacekczapiewski.com/2017/01/01/noworoczne-przewidywania-rok-2017-trzecia-wojna-swiatowa-transcendencja-ludzkosci-czy/

Najciekawsza jest końcówka - TraNSCENDENCJA :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2017-01-02, 08:15:39
https://youtu.be/siHCRp7TpoU

Jeśli to wejdzie do produkcji to właśnie nadciąga koniec .... końca wzrostu gospodarczego :-)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-02, 08:42:35
Wszystko na to wskazuje, że polityka zagraniczna Polski będzie dążyła do zrealizowania przepowiedni mistycznych. M in. tych:
"Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów" - przepowiadał w XVIII wieku Wernyhora, kozacki wieszcz.
http://www.fronda.pl/a/nadchodzi-czas-polski-i-upadku-jej-wrogow-proroctwo-wernyhory,84569.html

Proroctwa dla Polski i świata
http://www.fronda.pl/a/proroctwa-dla-polski-i-swiata,84759.html

Z powodu powyższych przepowiedni polscy politycy wszelkich opcji (z lewicą włacznie) czują się bezpiecznie i brykają. Bo przecież prorokowany światowy kataklizm nie dotknie Polski!
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-02, 08:57:56
Tu przepowiednia bardziej duchowa:
Pol Lechicki:
"Kilkanaście tygodni temu rozpoczęło się odrodzenie Boskiej iskry w sercach ludzkości.
Wielu wrażliwych ludzi odczuwało to miesiące wcześniej, teraz zauważacie że wasi znajomi ci "bardziej w Matrixie" poczynili gigantyczne kroki i wielkie zmiany w ich życiu.
To tylko początek.
Elity panikują i popełniają idiotyczne pomyłki i wpadki, a my widzimy, że nasza wola, wolnego świata nie wymaga już wysiłku - tylko miłości.
Nie zejdźcie z tej drogi bo to jest jedyna słuszna postawa.
Wiedzcie, że wszyscy się tam znajdziemy.
Inni potrzebują jeszcze przerabiać ostatnie egzaminy i lekcje ale wielu już z uśmiechem zaczyna oddychać pełną piersią.
Znika strach, znika cierpienie i obawa o jutro – jakie jutro? :D
Wszystko jest teraz i zawsze tak było.
Apokalipsa już dotyka swój szczytowy moment.
Czasy prawdy, demaskacji – czasami brudnych i bolesnych spraw oraz zbrodni – to jest oczyszczanie – śpimy coraz lepiej, oddychamy i kochamy coraz głębiej :D
Czas pełnego przebaczania - to jest ostatnie wyzwanie - damy radę!
Najlepszą naukę jaką odkryłem przez ostatnie lata to jest – ODDYCHAJ – ODDYCHAJ CAŁĄ PIERSIĄ – SERCEM I DUSZĄ - ZAWSZE - BĄDŹ OBECNY - W TERAZ."
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-02, 18:32:58
Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta
http://przewodnikduchowy.pl/wt/horoskop-chinski-2017.php
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-04, 02:29:12
Ciekawostka astrologiczna:
Kiedy rozpoczyna się Nowy Rok 2017? Czy rok 2017, to nowy początek?
https://nnka.wordpress.com/2016/12/27/kiedy-rozpoczyna-sie-nowy-rok-2017-czy-rok-2017-to-nowy-poczatek/
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-04, 15:54:48
Cytuj
Kiedy rozpoczyna się Nowy Rok 2017?
rok 2017 rozpoczął się, zresztą tak jak poprzednie lata, 1 stycznia : ))

Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-04, 19:25:54
W Rosji też? :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-04, 20:27:24
dla niezorientowanych i zdezorientowanych:
2017 już się zaczął
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114871,21187986,2017-juz-sie-zaczal-wyspy-kiribati-i-sydney-juz-swietuja-nowy.html
!; )

Cytuj
W Rosji też? :)
w Moskwie 2017 rok zaczął się godzinę wcześniej niż u nas:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114871,21187986,pokaz-sztucznych-ogni-w-moskwie,,13.html
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-04, 21:40:57
Pewnie zdezorientowani nigdy o tym nie słyszeli?
Prawosławni i muzułmanie nowy rok witają w innych terminach
Dla części mieszkańców województwa podlaskiego nowy rok rozpoczyna się nie tylko 1 stycznia, ale też w innych terminach. Prawosławni i wyznawcy islamu, przy ustalaniu dat świąt religijnych korzystają bowiem z innych kalendarzy niż powszechny - gregoriański.
http://wiadomosci.wp.pl/prawoslawni-i-muzulmanie-nowy-rok-witaja-w-innych-terminach-6031360541024897a

W Rosji jak na Podlasiu.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Olga w 2017-01-04, 22:12:41
Szanowna administracjo. Czy nikt nie zauważył tak infantylnego błędu w nazwie wątku ? Wstyd :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2017-01-04, 22:15:29
Ja zauważyłem :-)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Olga w 2017-01-04, 22:18:06
My poprawić nie możemy :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2017-01-04, 22:19:54
Znam rozwojowe dziewczyny które potrafią napisać rozwuj i nie widzieć problemu :-)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2017-01-04, 22:21:16
Może kiedyś taką spotkałaś ?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Olga w 2017-01-04, 22:22:13
Mnie też znasz ;) Legenda autorskiej ortografii.
Ale to co innego :))
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2017-01-04, 22:24:33
A bo ja właśnie o tobie ! :-) Znaczy .... być może o tobie :-)


Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mihał w 2017-01-04, 22:26:00
Tako to brmi trochu po ćesku te "prepowiednie" :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Olga w 2017-01-04, 22:28:11
Przecież to oczywiste, każdy mnie z tego zna :)
No ale staram się, tym bardziej że ostatnio dużo piszę do szuflady.

Mniejsza ze mną, ale w tytule wątku taki błąd - nie wypada :)).Biorąc pod uwagę dziwną ortodoksyjność tego miejsca. To wszystko.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Olga w 2017-01-04, 22:29:29
Mihał, dokładnie :) z początku myślałam że to dobry żart:) A może to jednak żart i dobre poczucie humoru admina? :))
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Clint w 2017-01-04, 22:36:59
W erze smsów i chatów ludzie się znieczulają na literówki :P Poprawiłem tytuł :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2017-01-04, 22:37:56
Sam robię trochę literówek więc się nie czepiam. Również wtedy kiedy autorem wątku jest Leszek :-)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Mihał w 2017-01-04, 23:16:29
Ja to nawet lubię jak się takie rzeczy dzieją, jest zabawnie :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2017-01-05, 09:48:18
Może wbrew oczekiwaniom moderacja/admin nie jest tak rygorystyczna i ma poczucie humoru:)
I nie odpowiada za czyjeś błędy językowe. Co każdemu może się zdarzyć. Jeśli autor lub inny użytkownik zgłosi chęć zmiany, to jest działanie.
"Prepowiednie" dobrze brzmiało;)

Jak już ma być tak poprawianie, to na końcu tytułów, też wątków, nie stawia się kropki, więc to też zostaje zmienione.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-05, 10:30:37
Kolejne przepowiednie na 2017, a właściwie rok Koguta:
https://www.youtube.com/watch?v=BAyENURFxak&feature=youtu.be&app=desktop
Tytuł: Odp: Rok 2017 Prepowiednie i rozwój.
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-05, 15:51:54
Pewnie zdezorientowani nigdy o tym nie słyszeli?
Prawosławni i muzułmanie nowy rok witają w innych terminach
Dla części mieszkańców województwa podlaskiego nowy rok rozpoczyna się nie tylko 1 stycznia, ale też w innych terminach. Prawosławni i wyznawcy islamu, przy ustalaniu dat świąt religijnych korzystają bowiem z innych kalendarzy niż powszechny - gregoriański.
http://wiadomosci.wp.pl/prawoslawni-i-muzulmanie-nowy-rok-witaja-w-innych-terminach-6031360541024897a

W Rosji jak na Podlasiu.


mija już prawie 100 lat gdy w Rosji przeszli na kalendarz gregoriański, w dodatku co do prawosławnych:

"Większość Kościołów prawosławnych, z wyjątkiem rosyjskiego, gruzińskiego, serbskiego i jerozolimskiego, przeszło na nowy styl w 1923. Formalnie nie był to jednak kalendarz gregoriański, ale bardzo zbliżony do niego tzw. kalendarz nowojuliański, który pokrywa się z tym pierwszym aż do 2800 roku." https://ekai.pl/wydarzenia/x14074/przed-laty-rosja-przyjela-kalendarz-gregorianski/

więc w Rosji nowy rok 2017 przypada (tak jak wszędzie gdzie obowiązuje  gregoriański kalendarz) 1 stycznia 2017 roku,  bo to jest - dla niezorientowanych - pierwszy dzień pierwszego miesiąca każdego roku w tym kalendarzu, a że jakieś grupy religijne obchodzą go w innych terminach to i tak odnoszą już teraz te daty do tegoż obowiązującego tam i u nas  gregoriańskiego kalendarza, więc ten ichni pierwszy dzień nowego roku nie jest pierwszym  stycznia, ale jest on 14-tym dniem po oficjalnym nowym roku...

 w dodatku dla muzułmanów , Żydów, Hindusów, czy Chińczyków te ichnie odmienne daty początku nowego roku oznaczane za pomocą dat gregoriańskiego kalendarza nie oznaczają początku 2017 roku, więc to pytanie do którego się odniosłem, kiedyż to naprawdę zacznie się nowy 2017 rok... jest jakby deczko bez sensu -  on się zaczął na całym świecie 1 stycznia,

oczywiście  można dowolnie ustanawiać sobie jakieś tam początki pewnego kolejnego  rocznego cyklu w oparciu o astrologię, religijne kalendarze etc. , ale nie będą to początki roku 2017...  bo jego początek ściśle i nierozłącznie związany jest z dniem 1 stycznia!  : )

Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-05, 16:17:18
więc jeszcze co do popularnej daty tzw. chińskiego nowego 2017 roku, który wydaje się niektórym prawdziwym energetycznym początkiem 2017 roku, etc... no to wcale nie jest to początek 2017 roku, ale początek 4715 roku! ... zgodnie z tym kalendarzem wg którego wita się nowy chiński rok,  jedynie ta  data  dla wygody jest przekładana na  daty powszechnie używanego na świecie gregoriańskiego kalendarza...  w efekcie czego robi się z tego alternatywny pseudopoczątek 2017 roku... roku, który rozpoczął się i to również w Chinach  1 stycznia
: ) 
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-05, 18:41:51
Cieszę się,że chociaż Ty widzisz sens w swoich rozważaniach. Ale nie licz na to,, że wpłyną ona na astrologię :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-05, 21:01:34
ja też się cieszę i wcale nie liczę, że wpłyną na astrologię, tak samo jak takie czy inne wywodu astrologów i innych ludzi np. z new age tworzących jakieś dziwne mixy zupełnie nie wpływają na to, kiedy zaczyna się rok w gregoriańskim kalendarzu - jeszcze raz dla zdezorientowanych i zmanipulowanych różnymi dziwnymi teoriami:

ten i każdy inny rok w tym kalendarzu na całym świecie niezmiennie zaczyna się 1 stycznia! mówienie, że 2017 rok zacznie się dopiero np. pod koniec stycznia 2017 roku jest pozbawione sensu : D
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2017-01-05, 21:16:19
4715 rok

Ta data do mnie przemawia:)

Ciekawe co numerologia na te różnice i kto rezonuje, z którym cyklem numerologicznym podświadomie. Można wybrać sobie!
2017=1
4715=8
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Lynd Seagull w 2017-01-05, 21:49:32
Sylvia,

Myślę, że mieszanie zachodniej numerologii z chińską numeracją lat nie ma sensu. System, aby działał, powinien być całościowy. I oczywiście można systemy sobą uzupełniać, ale tylko w taki sposób, że dwa pełne systemy się zazębiają, a nie że wymienia się ich elementy.
Z resztą, jak to napisał Frisky, kalendarzy jest wiele. Więc, zależnie od tego ile kalendarzy uznamy, ten rok może być numerologicznie każdą liczbą ;) Ale po co w takim przypadku podpierać się taką "łataną" numerologią, wystarczy sobie postanowić jaki chcemy aby ten rok był i tyle :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-06, 08:04:54
Cykle astrologiczne rozpoczynają się i kończą niezależnie od ludzkich ustaleń, na jaki dzień przypada początek kalendarzowego roku. Cykle te wiążą się z ENERGIĄ roku, co jest ważniejsze od decyzji politycznych w kwestii daty oficjalnego początku roku. Stąd pomysł, kiedy naprawdę zaczyna się rok.
Z kolei data początku kalendarzowego jest ważna z punktu widzenia numerologii.

I  nie należy mieszać różnych systemów. Można porównywać, ale nie mieszać.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Lynd Seagull w 2017-01-06, 09:25:58
Cykle astrologiczne SĄ ludzkimi ustaleniami :) Nowy cykl solarny w astrologii zaczyna się w równonoc wiosenną, czyli od kiedy zaczyna być więcej dnia niż nocy. Ma to sens z ludzkiego punktu widzenia.  Ale tylko na półkuli północnej, czyli tam gdzie żyli Babilończycy, wynalazcy astrologii "północnopółkulowej".

No i cykl solarny jest tylko jednym z cykli astrologicznych (i -nomicznych). I nie wiąże się tyle z energią cyklu solarnego, co energią WEWNĄTRZ cyklu solarnego. O jakości całego roku siłą rzeczy będą decydowały inne czynniki, które nie są zsynchronizowane ze Słońcem. Słońce będzie je modyfikować, jasne, ale w skali roku. (duże uproszczenie:P)

I będzie miał jakąś specyficzną energię, ale tak samo specyficzną energię będzie miał każdy "rok" (cykl 365 dni), niezależnie od tego, kiedy się zaczyna. Czy w sumie jakikolwiek odcinek czasu ;)

Sam nadałeś temu wątkowi taki tytuł, i jeszcze wrzuciłeś przepowiednie na styczeń i luty 2017. (No chyba że to ma być dopiero na przyszły styczeń i luty:P)
Więc nie mieszajmy systemów i pozostańmy przy tym że ciekawostka astrologiczna to tylko ciekawostka, a definicja roku 2017 jest taka, jakiej używają ludzie.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-06, 16:21:15
Leszek
Cytuj
Cykle te wiążą się z ENERGIĄ roku, co jest ważniejsze od decyzji politycznych w kwestii daty oficjalnego początku roku. Stąd pomysł, kiedy naprawdę zaczyna się rok
początki różnych rocznych cykli mogą przypadać na różne okresy, ale początek 2017 roku i każdego roku w tym kalendarzu przypada 1 stycznia, więc nie powinno się tego  mieszać szukając jakiegoś rzekomego energetycznego początku 2017 roku, biorąc jakieś daty z innych kalendarzy, czy astrologicznych zjawisk

takim ciekawym i celebrowanym jako szczególne święto w Indiach i nie tylko tam, początkiem rocznego cyklu jest  początek ruchu słońca na północ (czyli koniec półrocznego ruchu słońca na południe)  i związane z tym  wejście słońca w znak koziorożca, czyli święto makara sankranti, przypadające w połowie  stycznia, traktowane jest jako początek bardzo pomyślnego okresu
 świętowanie dorocznego początku może być równie dobrze zsynchronizowane z rocznicą początku kali jugi przypadającą wg Sai na 20 grudnia, albo z jakimiś innymi cyklicznymi energetycznymi zmianami, które uznaje się za istotne z różnych względów , np. tamilski nowy rok przypada na połowę kwietnia w kalendarzu gregoriańskim, ma związek z równonocą wiosenną oraz z wejściem słońca w znak barana, a przy tym podobnie do kalendarza chińskiego są tam opisywane  60 letnie cykle powiązane z Jowiszem i Saturnem, a mimo to daty początku roku w tych kalendarzach są odmienne, przy czym początek roku w  kalendarzu tamilskim pokrywa się z początkiem roku w tradycyjnych kalendarzach kilku indyjskich stanów i nie tylko:
The Tamil calendar thus begins on the same date observed by most traditional calendars in India as in Assam, West Bengal, Kerala, Manipur, Mithila, Odisha, Punjab and Tripura, and in Nepal, Bangladesh, Burma, Cambodia, Laos, Sri Lanka and Thailand.
https://en.wikipedia.org/wiki/Puthandu
do tego jak tam czytam chcieli decyzjami administracyjnymi przenieść początek roku na 14 stycznia czyli na wspomniane wcześniej święto makara sankranti zwane w Tamil Nadu  świętem Pongal, ale jakby nie do końca to się udało : ) 

ciekawostką w kalendarzu tamilskim jest że między określanym przez astrologów końcem starego roku a początkiem nowego roku istnieje  kilkugodzinny okres "neutralny" więc są to dwie różne sprawy, a nowy rok świętowany jest (przynajmniej na Sri Lance)  przez siedem dni:
The New Year begins at the time determined by the astrologers. Not only the beginning of the New Year but the conclusion of the old year is also specified by the astrologers. And unlike the customary ending and beginning of new year, there is a period of a few hours in between the conclusion of the Old Year and the commencement of the New Year , which is called the nonagathe (neutral period). During this time one is expected to keep off from all types of work and engage solely in religious activities
http://srilankaembassy.com.pl/en/sri-lanka/national-festivals/sinhala-tamil-new-year/
Avurudhu has become an important national holiday for both the cultures of the Sinhalese Buddhists and the Tamil Hindu Sri Lankans

jednak żaden z tych czy innych początków, choć związany jest ze zmianami energetycznymi, astrologicznymi etc. i często jest traktowany jako początek kolejnego nowego roku w różnych kulturach,  w żadnym razie nie jest "prawdziwym, energetycznym" początkiem 2017 roku : )
 
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-07, 02:35:00
jak ktoś szuka energetycznego-astrologicznego początku roku to najbardziej by pasował czas wejścia słońca w znak barana jako tego będącego na pierwszym miejscu w zodiaku : )
przykład nowego roku w wedyjskim kalendarzu (czyli wyznaczającego czas faktycznego wejścia słońca w znak barana) , w którym to roku wciąż jesteśmy i będziemy jeszcze przez kilka miesięcy:
 http://www.astroved.com/us/specials/vedic-new-year
mówi się że Brahma czyli Stwórca, rozpoczął w tym dniu swoje dzieło Stworzenia! : )

a tu zbiorczo opisane  różnice między różnymi początkami kolejnego roku w różnych stanach  indyjskich, przy tym większość z tych kalendarzy powiązana jest z równonocą wiosenną (syderyczną) , a tylko jeden początek roku  z równonocą jesienną:
https://www.quora.com/Why-do-different-states-of-India-have-new-year-on-different-days-Can-anyone-tell-the-history-about-it

w jednej z tych grup  wyznacza się początek kolejnego roku jako przypadający na pierwszą pełnię księżyca  po równonocy wiosennej , co gdzieś tam przypomina wyznaczanie daty Wielkanocy w kalendarzu kościelnym (a raczej przypominało, bo po soborze nicejskim  ustanowiono  kościelną pełnię księżyca i ustalono że chodzi o taką pełnię po 20 marca ... i jakby trochę ten związek z niebiańskimi zjawiskami się rozluźnił był) http://orion.pta.edu.pl/o-datowaniu-wielkanocy

a to jeszcze o Diwali (powiązanym z równonocą jesienną) jako tym m. in. finansowym nowym roku dla biznesmenów:
https://www.timeanddate.com/holidays/common/diwali

jak coś pomieszałem to sorki ; )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-07, 12:49:12
Frisky
Energia roku nie zależy od daty początku roku w kalendarzu.
Nie zamierzam z Tobą dyskutować, bo intelektualnie nie dojdziemy do porozumienia. Musiałbyś CZUĆ energie roku :) Wtedy porozumienie mogłoby sie stać możliwe.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Wiking23 w 2017-01-07, 13:55:18
mi się podoba to co napisał Frisky, z czysto obiektywnego powodu, że jestem z pod znaku barana.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Karina w 2017-01-07, 14:55:53
Jasnowidz Renata Engel

https://www.youtube.com/watch?v=q3icoRSEAvw&t=910s
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-08, 06:24:51
Leszek
z tym czuciem to jest często tak że ludzie dostrajają się do czegoś co uznają za istotne i pomijają inne wpływy, równie często są na to nałożone jakieś wyobrażenia, preferencje, objawienia  etc., więc z subiektywnymi odczuciami zwłaszcza takimi których ktoś nie potrafi sobie poradzić by je udowodnić i np. połączyć je z czymś co inni mogą zrozumieć i wykorzystać nie ma co dyskutować, choć mogą być powodem do osobistej dumy to jako nieweryfikowalne z punktu widzenia innych są pozbawione dla innych większej wartości : ) 

za to zmiany pozycji  słońca tworzące cykliczne  sezony i fazy księżyca występujące w trakcie rocznego obiegu naszej planety, są łatwo zauważalne i odczuwalne przez większość ludzi, nie tylko rolników i niezależnie od umownej daty początku roku hehe, a  wpływy energii kosmosu czyli  innych planet i gwiazd już mniej są odczuwalne (gratuluję Ci jeśli je odczuwasz i z tego korzystasz, kiedyś para astrologów w Indiach uświadomiła mi że Sai Baba podejmował wszystkie działania w ścisłym związku z tymi energiami i rytmami, od tych najłatwiej dostrzegalnych i zauważalnych, poprzez planetarne, aż po gwiezdne,  czyli on czuł i wykorzystywał energie Wszechświata , czyli to co oni od pewnego pułapu potrafili tylko obliczyć)  ,

więc  mamy zachowane całe starożytne systemy i rozwijane nowożytne systemy w których opisano te energie, ich wpływy, oraz specyfikę tworzących się układów,  można się nimi kierować i uzyskiwać pozytywne efekty nawet jeśli się ich nie czuje wystarczy sięgnąć do odpowiedniego kalendarza albo skorzystać z porady astrologa : D
 
takim starym układem subtelnych i niezauważalnych gołym okiem szczegółowo opisanych energetycznych wpływów, który można sobie analizować przy ocenie specyfiki roku (niezależnie od jego początku), czy do weryfikacji własnych albo cudzych objawień i odczuć , jest cykl  60 letni złożony z 5 cykli Jowisza (i dwóch saturna) który uwzględniany jest w chińskim kalendarzu jak i w  wielu innych starych kalendarzach dalekowschodnich , przy tym początek roku chińskiego - a dosłownie mówiąc Święto Wiosny - przypada zupełnie w innym terminie niż w tamtych kalendarzach, więc

patrząc z tego punktu widzenia o jakiej jednej energii roku i faktycznym początku roku Ty mówisz? ano o jakiejś czysto subiektywnej i wyobrażonej  albo takiej na jaką się nastawisz, uznajesz i postrzegasz w danym roku jako tę istotną wyznaczając jedyny możliwy początek dla tego roku, dla energii która ma trwać do początku następnego roku, czyli mówisz o energii roku związanej z pewnymi osobistymi preferencjami i zdolnościami odczuwania, jakiejś wiedzy i twórczymi  zdolnościami umysłu do wyobrażania tego sobie (te czynniki w różnych proporcjach)

 co do tego jaka jest energia roku, to  dla mnie jest ona taka jak energie które pojawiają się w rocznym przedziale czasowym, czy to jest umowna data czy też ustalana zgodnie z sezonami i równonocą, czy też z kosmicznymi astronomicznymi wpływami ściśle związanymi z cyklami solarnymi i lunarnymi,
przy tej umownej dacie początku roku te energie kosmiczne planet i gwiazd będą zmieniały energię roku i dzieliły go na jakieś części w różny sposób, ale pewne  cykle np. planetarne tak czy siak będą się domykały i otwierały w trakcie trwania rocznego obiegu Ziemi wokół Słońca niezależnie od rodzaju kalendarza i wyznaczonego początku, zamykając stare  i otwierając pewne nowe tendencje w trakcie trwania roku

co do początku roku przy kalendarzach opartych na astronomii czy astrologii:  będzie to oparte na pewnej realnej energii której moment pojawienia się  celebrowany jest jako początek roku (typowy przykład: energia wejścia Słońca w znak Barana, albo energia pełni/nowiu księżyca w znaku Barana)   i przy tym pewnym początkowym układzie energetycznym będą następowały kolejne zmiany energii roku,  energia otwarcia roku będzie wtedy  miała w sobie realny czynnik pewnego istotnego przełomu, a przynajmniej zmiany której wpływ będzie się zaznaczał do następnego roku albo charakter takiej zmiany która pojawi się dopiero za rok,  co też może i zwykle istotnie  wpływa na cały rok i jego postrzeganie, może ten przełom/zmiana dotyczyć mniej lub bardziej zauważalnego i odczuwalnego zjawiska naturalnego, związanego z żywiołami i związanego z nim wydarzenia społecznego, np. zrównanie dnia z nocą, w kulturach agrarnych i nie tylko  zmiana sezonu (np. święto wiosny u Chińczyków, albo żniwa w innych kulturach etc.)  albo np. będzie to jakieś sankranti czyli przejście słońca z jednego  znaku w drugi, czy początek ruchu Słońca na północ etc. , co trudniej odczuć, ale można sprawdzić, a i bez tego łatwo zrozumieć i wykorzystać - czyli energią roku dla różnych ludzi może być energia na zupełnie odmiennych poziomach i trudno dyskutować o tym z kimś kto coś czuje ale nie potrafi tego umiejscowić w żadnym systemie, ani objaśnić innym : )


 przy umownych datach początku roku początkowa energia zmiany jest wprowadzana i utrzymywana głównie przez ludzi i ich umysły, co też ma istotną siłę wpływu na cały kolejny rok i jego energię, zwłaszcza gdy miliardy ludzi nastawia się na zmianę i kojarzy ją np. z pewnymi liczbami i ich wibracjami, oraz to podtrzymuje w umysłach (afirmuje, wierzy i stosuje) - w kalendarzach opartych na energiach planetarnych i kosmicznych świętuje się pewne wydarzenia takie jak początek roku również  tym celu, żeby wzmocnić siłą umysłu to co ma umocowanie w realnych siłach płynących z Wszechświata

co do mixów wyobrażeń z realnymi wpływami:   nawet przy tych astrologicznych podejściach mamy teraz (dzięki wywołanej wpływem słońca i planet) precesji do wyboru kalendarze w których preferuje się przy okazji analizowania energii planet również podążanie za realnymi wpływami kosmicznymi/gwiezdnymi, ale trochę rozmijającymi się z cyklami sezonowymi, czyli  związanymi z punktem   zrównania dnia i nocy , albo dla odmiany mamy do czynienia z podążaniem za tymi łatwiej obserwowalnymi sezonowymi zmianami  i nałożonym na to jakby wyobrażonym systemem wpływów kosmicznych/gwiezdnych, który też się u wielu ludzi sprawdza, przynajmniej tak twierdzą, 

tam gdzie długość dnia i nocy jest taka sama co zrozumiałe oznaczają i łatwiej uwzględniają w działaniu oprócz wpływów samych planet  realne wpływy wszechświata - związane z nimi energie słońca i planet których wpływy ściśle powiązane są  z gwiazdozbiorami i gwiazdami na których tle się nam prezentują ,  a tam gdzie zmiany sezonów związane były i są z długością dnia podążają za systemami bardziej zauważalnymi i odczuwalnymi,  a poza zauważalnymi wpływami energii Słońca, księżyca oraz planet w naszym systemie słonecznym (ich układów) , ten dalszy kosmiczny "kontekst" jest wyobrażony/przesunięty względem realnych wpływów : ) 

jak coś pomyliłem to niech specjaliści mnie poprawią, bo dopiero poznaję z grubsza temat i tak to sobie tłumaczę ; ) 
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-08, 12:54:33
Frisky
Mnie nie interesuje, "co ludzie zazwyczaj"... Gdyby mnie interesowało, poprzestałbym na psychologii :)
Mnie interesuje PRAKTYKA. 
Sparaliżowanie zdolności odczuwania subtelnych energii nie jest normą wśród osób rozwijających sie duchowo. Wsród fanatyków, jest. Podobnie jak i wśród ludzi znerwicowanych, zagonionych zamkniętych na dichowość. Ale przecież to jest forum dla rozwijających sie duchowo!
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-09, 11:17:18
Leszek
 mnie też nie interesują jakieś cudze enigmatyczne odczucia zwłaszcza przedstawiane w formie równie enigmatycznych prognoz , (często u różnych ludzi sprzeczne albo rozbieżne) których źródła sami nie rozumieją albo nie potrafią tego prosto wyjaśnić (...bo nie rozumieją) więc tylko starają się wmawiać innym że tak jest, bo tak czują,

 mnie by interesowało na czym  to co niektórzy nazywają energią roku i co ma trwać przez okrągły rok - czyli czas obiegu Ziemi wokół Słońca -  więc na czym się to czy inne odczucie opiera , najprościej byłoby astrologicznie, albo astronomicznie, albo inaczej sensownie i w powiązaniu z tym rocznym czasem wyznaczanym przez ruch naszej planety we Wszechświecie, cóż takiego tworzy tą energię roku którą czują? skąd się pojawia i czemu trwa przez jeden okrągły rok? co sprawia że się pojawia i w którym momencie, a co sprawia, że znika a na jej miejsce pojawia się inna energia roku? więc póki świadomości tego nie ma,  ani nie udaje się wykazać związku tego co się czuje z wpływami Wszechświata, to faktycznie nie ma o czym dyskutować zwłaszcza na forum rozwijających się duchowo,  w tym rozwijających  świadomość źródła odczuć, czy wiedzy

póki co z początkiem roku gregoriańskiego i w kontynuacji roku wedyjskiego (czy tamilskiego) nagle wokół mnie wykorzeniło różnych ludzi z którymi chcąc nie chcąc przebywałem od dawna, odeszło to co stare (w jednym przypadku bardzo upierdliwe), za pomocą siły związanej z decyzjami administracyjnymi i z prawem,  trochę z usankcjonowaną prawem przemocą, a trochę z podstępem haha, przy tym ja sobie tylko trochę więcej praktykowałem i byłem tego obserwatorem, póki co jest jeszcze nadzieja że to nie wróci z jednej strony a druga strona ma nadzieję że wróci ( oby nie! hehe)
więc ten 2017 rok i końcówka wedyjskiego roku w jednym  zapowiada się naprawdę ciekawie i zachęcająco  : D
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-09, 11:47:08
tutaj o energii wedyjskiego Roku który wciąż trwa do połowy kwietnia 2017 roku i jakby od kilku dni bardziej objawiły mi się  pewne aspekty tegoż roku:

Every Vedic New Year has a specific name. This year is referred to as “Dhunmukhi” or “Dhurmukhi.” Dhur means “very bad” or “difficult or wicked.” Muki means “make dumb or put to silence.” This Vedic year starts on a day when Venus is exalted in Pisces, and this planet is also the king for this year. This year will see many hidden and hibernating evil elements rising up, which will eventually be put down. The world will witness the victory of Dharma. Truthfulness, goodness, and justice will prevail at the end. Those who work with integrity will enjoy the good benefits of respectability,  money, and prosperity.
Women from weaker sections will receive help towards empowerment. Those who work especially for the betterment of women will be doubly blessed this year, specifically because Venus is the ruler of the year.
http://www.astroved.com/us/specials/vedic-new-year

i jeszcze trochę stary ale ciekawy przykład podłączenia się pod energię tamilskiego Roku w realizacji planów i celów:

 "Ten rok nosi nazwę Sarwadźit. Jakie znaczenie niesie Sarwadźit? Oznacza on zwycięstwo na wszystkich polach, takich jak biznes, rolnictwo, oświata itd. Zatem powiedzie się nam również w tym zadaniu."

oraz zwrócenie uwagi na siłę nastawienia czyli umysłu by pozostać na tej fali:
"W tym roku Sarwadźit dam wodę dla Sathyamurthy Sagaru. Nie powinniście więc niczym się martwić. Ufajcie, że Bóg nie tylko zapewni wam wyżywienie i wodę, ale także zadba o was pod każdym względem.
Dzisiaj jest święty dzień Nowego Roku. Jest on ważny dla mieszkańców Kerali i Tamil Nadu. Ludzie tych stanów mają moją pełną łaskę (głośne długie oklaski). Odtąd nie będziecie mieli żadnych problemów. Dotąd małe dzieci cierpiały na wiele dolegliwości z powodu picia zanieczyszczonej wody. Pijcie teraz słodką wodę, cieszcie się dobrym zdrowiem i prowadźcie błogie i szczęśliwe życie bez żadnych problemów"
http://www.sathyasai.org.pl/dyskursy.php?tekst=t2.7.250
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-09, 14:31:23
Fajnie, że korzystasz z pozytywnego potencjału energetycznego, jaki daje ten rok :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2017-01-09, 14:48:57
Krzysztof Jackowski pytany przez Fakt24 o to, co będzie działo się przez najbliższe 12 miesięcy w Europie, przypomina swoją przepowiednię sprzed roku.
– Mówiłem wtedy, że w 2016 roku dojdzie do kilku zamachów, które sprawią, że Europa zaczęła się bać.
Teraz widzę, dwa potężne, zmasowane ataki. Przed pierwszym z nich, pojawi się znak.
Jakiś szaleniec napadnie ludzi, niewykluczone, że kogoś zrani.
 Krótko potem nastąpi potężny atak.
Może to być na lotnisku, kojarzy mi się Frankfurt – mówi jasnowidz

.To będzie silny wstrząs dla Europy. – Ludzie uświadomią sobie, że jest zorganizowana siła, która potrafi zrobić poważne szkody, zagrozić spokojowi państw. Nie wykluczam, że po jednym z takich ataków ludzie zaczną protestować w jakimś państwie, zażądają ustąpienia władzy, dojdzie do rewolucji. Skończą się żarty na Starym Kontynencie. 2017 rok to nowy etap planu terrorystycznego na Europę! To będzie terroryzm zmasowany. W jednej chwili, równolegle będzie dochodziło do zamachów w kilku miastach – akcentuje Jackowski.

Gdzie i kiedy nastapia ataki terrorystyczne ?
Kiedy podloza   muzulamnie bomby w Warszawie ?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-09, 15:15:53
O ile mi wiadomo, P. Jackowski nie jest użytkownikiem tego Forum.

Z kolei pomysł zamachu w Warszawie wydaje mi sie absurdem.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-01-10, 09:19:47
Leszek
Cytuj
Fajnie, że korzystasz z pozytywnego potencjału energetycznego, jaki daje ten rok :)
dzięki,
teorie i dyskusje teoriami i dyskusjami, a życie życiem ; )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Hegemon w 2017-01-10, 12:05:28
Rok 2017  będzie nas zmuszał do stanięcia oko w oko z Życiem, takim, jakie ono jest, zdecydowanie przekraczającym wszelkie nasze o nim wyobrażenia. Bardzo mocno będzie pracowało męskie-ojcowskie wywierając odgórną (kierunek ruchu), silną presję na struktury mózgu, klaryfikując i aktywizując wszystkie, a zwłaszcza te związane z instynktami. 

No cóż… - najwyższy czas na rehabilitację instynktów (jako takich) oraz na rehabilitację naszego stosunku do nich. No i (-stety albo niestety) - czas na spotkanie z naszymi lękami. A to wszystko - dla Życia. Jak nie spotkamy się z naszymi lękami - to inni nas z nimi spotkają i będą nas za sobą prowadzać na smyczy (z tych właśnie lęków uplecionej).

Czas na odmulanie głowy i trzeźwienie.
Czas na kontakt z Życiem (a nie bajkami na jego temat).
Czas na trafianie do tego męskiego, z którego naprawdę pochodzimy (a nie – chcielibyśmy pochodzić).
Czas na demaskowanie fałszywych ojców (uwaga – wiele matek, to fałszywi ojcowie własnych dzieci).
Czas na ogarnianie własnej przestrzeni (z podejmowaniem walki o nią – włącznie).
Żywe granice.
Rujnowanie starych, skostniałych struktur.
Przeżywanie i przeżycie.
Działanie.
I  zmiany, zmiany, zmiany…

Dla tych, którzy nie domacali się siebie w sobie w zeszłym roku, którzy hodują w głowie stereotypy oraz własne, niezweryfikowane przekonania (i wszczepy cudzych) oraz udostępniają „przestrzeń dyskową” własnego mózgu i umysłu cudzemu myśleniu - może być to trudny czas.
Warto stać na Ziemi i uznawać hurtem to, kim/czym się naprawdę jest (choćbyśmy tego rozumem nie ogarniali).

A oto moje krótkie podsumowanie wglądu noworocznego:

No to nas, (piiiiip), oświeci…

Ewa Renata Cyzman-Bany

Znalezione na Facebooku.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2017-01-11, 12:11:49
Kiedy i  gdzie nastapi nastepny  zamach ISIS  w Europie ?

Gdzie sa ci jasnowidze tak mocno   sie tutaj reklamujacy ?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-01-11, 12:18:11
Stokrotka
Gdzie są reklamy tych jasnowidzów?
Daję Ci 10 lat na ich znalezienie :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2017-01-11, 21:07:22
Zgodnie ze swoją drogą życia każdy jasnowidz lub czarnowidz ma swoją specjalizację. Każdy człowiek ma dar jasno: -widzenia lub -wiedzenia, lub -słyszenia, lub -czucia, kwestia skorzystania. To tak w skrócie, to co było już wyjaśniane jak to działa, żeby nie zwariować i być w zgodzie ze sobą w takich talentach. W związku z tym mam propozycję...

stokrotka
Poćwicz jasnowidzenie w tym kierunku, który Ciebie interesuje i sama sobie odpowiesz na to pytanie, które tak ciebie nurtuje. Tak będzie najprościej i w zgodzie z wolną wolą innych ludzi.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-01, 17:58:47
Mamy nowego proroka! :)
Kabaret! Wałęsa oferuje Merkel swoją pomoc: „Jestem gotów doradzać niemieckim politykom. Jestem rewolucyjnym prorokiem”
http://wpolityce.pl/swiat/329585-kabaret-walesa-oferuje-merkel-swoja-pomoc-jestem-gotow-doradzac-niemieckim-politykom-jestem-rewolucyjnym-prorokiem
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-05, 09:30:32
Wałęsa to taki przykład człowieka który uwierzył, że wysokie mniemanie o sobie zastąpi kompetencje, wiedzę i doświadczenie, trochę taki nasz polski Trump, na szczęście tę lekcję już przerabialiśmy, choć historia lubi się powtarzać ; )

... przy tym nie odbiega poziomem od innych którzy w podobnym motywie próbują przepowiadać/prognozować przyszłość również za pieniądze, zupełnie niezrażeni tym, że im się te prognozy i proroctwa deczko nie spełniają : )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-05, 19:35:47
Nie rozumiem meandrów Twojego umysłu. Bo jeśli przez Wałęsę i Trumpa przemawia Bóg tak, jak i przez Ciebie, i w takim samym stopniu, to o co Ci chodzi? Czemu ich negatywnie oceniasz?
A jeśli przemawia w innym stopniu?
No wiesz, Wałęsa to chłopek, nawet nie roztropek. Nigdy nie prowadził działalności gospodarczej i nie zna się praktycznie na niczym (ponoć nawet elektrykiem był kiepskim).
Trump to jednak znacznie wyższa klasa i doświadczenie w biznesie.
Wałęsa potrafił przehulać wszystkie pieniądze (i hulałby dalej, gdyby mu nadal dawali), zaś Trump... pomnożył swój majątek.
Różnic jest znacznie więcej. Mógłbyś się czegoś nauczyć próbując porównać ich obu rzetelnie i uczciwie.

Nie rozumiem też, dlaczego się wywyższasz ponad Arona czy Jackowskiego, a takze wobec innych osób, których prognozy zostały tu wcześniej zamieszczone?
Czyżby przez Ciebie przemawiał lepszy BÓG? A moze więcej Boga?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-06, 08:35:16
3. faktycznie nie rozumiesz i w tym stanie umysłu na dodatek mieszasz, coś sobie na mój temat  zakładasz i ochoczo się do tego odnosisz...

2. oczywiście że są różnice między nimi, ale są też i istotne podobieństwa, mógłbyś coś zrozumieć gdybyś je zauważył... i to do nich się odniosłem jako istotnych dla mnie, tutaj szersze spojrzenie, przy czym Trump o którym poniżej nic nie ma jest tu liderem hehe:
Przekleństwo Narcyza
"Narcystyczny model uprawiania polityki, który sprowadza ją do męskiego panowania lub konkurowania z tymi, którzy panują bardziej, praktykował zarówno Wałęsa, jak i Tusk (znacznie mniej widoczny był on w rządach Buzka czy Cimoszewicza). Praktykuje go z mistrzostwem Kaczyński, którego styl rządzenia łączy wątki Narcyza, Edypa, Sfinksa i Ofiotaura, jednak dla dzisiejszej opozycji narcyzm jest zabójczy. Nie tylko dla samych partii, ale przede wszystkim dla polskiej demokracji, która wymaga odrzucenia prywatnych ambicji i partyjnych egoizmów"
http://wyborcza.pl/1,75968,20687994,goscinne-wystepy-w-srode-sroda-przeklenstwo-narcyza.html

1. nie pisałem nic o Aronie czy Jackowskim więc trudno mi się odnieść do stwierdzenia że się nad nich wywyższam.

0. : )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-06, 09:00:18
1. Wywyższając się ponad innych, umniejszasz sobie. Nie ważne, czy to Jackowski, czy tylko jakieś Twoje urojenie.

2. Twoje analizy socjologiczne opierają się o charakterystyczne urojenia środowiska lewackiego. Niestety, to środowisko już dawno odeszło od marksizmu, który jest sensowną metodologią naukową, a opiera sie wyłącznie na tendencyjnych urojeniach. 

3. Faktycznie może masz rację, że Cię nie rozumiem. Obawiam się jednak, że wynika to z faktu, że sam siebie nie rozumiesz :)
Pracuj nad tym, żebym Cie zrozumiał :)
Inni Forumowicze też by tego chcieli :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-06, 09:04:49
Leszek
3. przeczytałem co teraz napisałeś i na mój gust to jest jakieś lanie wody, kompletnie nic z tego nie wynika
2. ale rozumiem, że się ze mną nie zgadzasz, bo nie rozumiesz
1. a raczej nie chcesz zrozumieć, ani zauważyć podobieństw między nieomylnym Trumpem i równie nieomylnym Wałęsą
0 ... ciekawe czemu  : )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-16, 23:30:10
Tego żaden jasnowidz nie przewidział:
Tureckie władze otwarcie nawołują mieszkających w Holandii Turków do buntu. Nawet państwowa turecka telewizja wzywa imigrantów, aby wyszli na ulice, a sam Erdogan oskarżył kraj o… nazizm.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-20, 07:46:37
Czym żyją i czym się kierują elity polityczne Polski?
Przesłąnia od Jezusa, dobre i złe.
1. Wracajcie Polacy do Polski 289 Objawienia Woli Bożej Immanuel Elżbieta Gas
https://www.youtube.com/watch?v=3cXEWoLlBf8&sns=fb&app=desktop

2. Prorokini Izolda z Niemiec uciekła do Polski
https://www.youtube.com/watch?v=wH2Z9Sks4jo

3. Pat Holloran - Niesamowite proroctwo dla Polski.
https://www.youtube.com/watch?v=SGmc0GnyIi8

4. W trakcie realizacji od ub. roku:
PRZEPOWIEDNIE DLA POLSKI - POLACY NARODEM WYBRANYM - TYLKO INTRONIZACJA OCHRONĄ!!!
https://www.youtube.com/watch?v=tUEkZT0RxbI
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-22, 00:05:35
ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE (1/2) HISTORIA
https://www.youtube.com/watch?v=nOKNgdcAdRs
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Wiking23 w 2017-04-20, 10:23:10
bardziej technologicznie, ale może wpisuje się też w bardziej ezoteryczne kręgi.

"Dokładnie tak, jak przewidywałem. YouTube w Polsce wyjdzie z roku 2017 solidnie obrzygany"

http://www.spidersweb.pl/2017/04/polski-youtube-2017-bagno-z-perelkami.html

"Tego nie było w poprzednich latach. To znaczy – opisywania tych zjawisk przez ogólnopolskie media, ponieważ YouTube jest taki od dłuższego czasu, prawie każdy przedstawiony tutaj grzech, kryzys lub wojenka, to kwintesencja filmowego serwisu Google. I dzieje się dokładnie tak, jak prognozowałem w swoim profetycznym uniesieniu. W końcu ludzkość zaczyna to odkrywać, póki co jeszcze nieśmiało.

To się w końcu musiało rozlać, wszystkie grzechy i grzeszki, małych i wielkich youtuberów, nagle wyciekły do mainstreamu. A mainstream robi zaskoczone miny i nie wierzy, że to ten sam serwis, co Ucho Prezesa. Ci sami bohaterowie, którzy na co dzień oprowadzali nas z kamerką po Milwaukee Avenue i opowiadali, gdzie serwują najlepsze stejki w Bostonie.

Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Wydaje mi się, że w tym roku YouTube wreszcie również w oczach opinii publicznej obdzierany jest z tej złotej otoczki, którą przez lata próbowali spowijać go chłopcy z Lekko Stronniczych czy Abstrachujów.

Oczywiście serwis i jego społeczność dalej będą rosły w oczach i rozwijały się w zawrotnym tempie, dalej będzie powstawała cała masa wartościowych treści. I rozumiem przez to treści naprawdę wartościowe, a nie tylko chętnie oglądane przez masy. Nie odmawiam nawet potencjału do tworzenia rzeczy wielkich i rzeczy pięknych. Ale jeśli tendencja brudzenia się swoją społecznością i jej wpadkami się utrzyma, to to już nie będzie ten sam niewinny YouTube, co jeszcze przed rokiem. Tak sobie myślę, że to dopiero początek, a przed nami jeszcze wymuszenia, gwałty, defraudacje, potencjał jest naprawdę spory.

Bohaterowie schodzą ze swoich boskich piedestałów, popełniają coraz liczniejsze błędy, być może powoli do masowego odbiorcy zaczyna docierać świadomość, że mamy tam bagno z perełkami, a nie perły z bagienkiem. To bardzo ważne, ponieważ serwis bezkrytycznie oglądają i przez lata będą oglądać ich dzieci."
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-04-21, 07:27:25
I znów pojawiają się nawoływania, by medytować w intencji JEDNI całej ludzkości, która jest zagrożona (nie o ludzkość chodzi, a o fikcyjną jednię).
Radzę przeczytać i przemedytować Bhagawat Gitę, a najlepiej całą Mahabharatę. Tam jest opisany proces, który obecnie ma  miejsce. Sztucznie wykreowana jedność dobrych ludzi ze s-synami. którzy podobno (z błędnego założenia New Age) nie istnieją, stała się powodem prześladowania i cierpienia ludzi dobrych i obojętnych, a panoszenia się prawdziwych drani (którzy są reklamowani jako mężowie opatrznościowi). To dzieje się w imię fałszywie pojmowanej jedni, którą chętnie kreuje New Age, a realizują cyniczni złoczyńcy z  NWO. Napięcia w sztucznie wykreowanej JEDNI osiągnęły taki poziom dysharmonii (wewnętrznych napięć), że to musi pierdyknąć.
Dziś mamy taki czas, kiedy trzeba sie modlić i medytować o ODSUNIECIE NA ZAWSZE od władzy, od wpływu na losy świata ludzi podłych, złych, szerzących wojny, nienawiść, prześladowania i kłamstwa w imię osiągania swoich egoistycznych czy religijnych celów. I żeby ta zmiana zaszła jak najbardziej bezboleśnie dla więlszości z nas.
Ludzie dobrej woli! Zjednoczcie się wreszcie w imię poprawy jakości swego życia i swego bezpieczeństwa. Przestańcie wspierać cynicznych manipulatorów i prowokatorów, czy wręcz zbrodniarzy, w imię ich dobrobytu i bezkarności, w interesie których dotychczas wykonywano modlitwy i medytacje o JEDNOŚĆ wszystkich ze wszystkimi. Takiej jedności nigdy nie było i nie będzie!
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-04-21, 09:23:25
1.
Jest tylko jeden Bóg - jest On wszechobecny
jest tylko jedna Religia - Religia Miłości,
jest tylko jedna Kasta - Kasta Ludzkości,
jest tylko jeden Język - Język Serca.
Sai Baba
2.
przy działaniach opartych na takiej - tyle co naturalnej to jednocześnie duchowej - świadomości jedności, jakby znikają te zagrożenia i wypaczenia o których piszesz, a jednocześnie realizowane są cele, które postulujesz
3.
to właśnie egoistyczne, religijne czy narodowe podziały są sztuczne, często szkodliwe zwłaszcza gdy stawiają ograniczony do jednostek czy grup  interes kosztem innych , ponad dobrem innych, całej ludzkości, całej natury, czyli całej tętniącej życiem planety, która jest jedna i wszystko na niej jest współzależne, więc to naturalnie jakby wymusza w obecnych czasach całościowe podejście i rozwiązania - oczywiście skuteczność działań opartych o świadomość jedności  jest zależna od poziomu świadomości jednostek tworzących tą jedną całość, nawet jeśli sobie tego nie chcą uświadamiać i z jakichś tam względów zawężają i wypaczają postrzeganie siebie i innych, zaprzeczając że ludzkość jest jednością, chyba w nadziei, że dzięki temu nie dotkną ich skutki tego co dzieje się poza ich mniejszym czy większym podwórkiem, albo dlatego że obserwując konflikty i podziały które wychodzą na jaw pod wpływem takich uniwersalnych idei doszli do wniosku że te idee są złe, bo bez nich ludzkość byłaby szczęśliwsza... tak jakby np. idee wyzwolenia z niewolnictwa szerzące się nie tak jeszcze dawno wśród murzynów w USA były złe bo to one powodowały różnego rodzaju negatywne reakcje ze strony ich białych panów których to problemów przecież by nie było, gdyby czarnym braciom nie zachciało się wolności i burzenia porządku społecznego... : )
4.
od deklaracji czasem jest długa droga do realizacji, nie powinno to zniechęcać jednak do pozytywnych prób, starań i  działań, mimo wypaczeń i uczenia się na błędach, bo alternatywa w postaci świadomości prowadzącej do utrzymywania i pogłębiania podziałów raczej się nie sprawdzała wcześniej i nie sprawdza się teraz,
5.
 modlitwa o odsunięcie od władzy i wpływów takich  ludzi o niskiej świadomości i niskich pobudkach jest fajna, warto do niej dodać żeby pojawili się na ich miejsce ludzie ze świadomością Jedności całej ludzkości i faktycznie działający w tym Duchu również w różnych strukturach: tych narodowych, religijnych, czy interesach i biznesach, jako tych powszechnie obecnych i najbardziej wpływających na kondycję całej ludzkości i świata
5.
: )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2017-04-22, 09:47:14
Już wiadomo kto produkuje ten koszerny Makaron wyborczy we Francji (facet w środku to główny kandydat do zwycięstwa, ciut z lewej Mr Rotszyld). I kto wygra wybory - Emmanuel Macron zwolennik min. polityki otwartych drzwi dla imigrantów
http://www.purepeople.com/media/emmanuel-macron-milieu-et-sa-femme-b_m2210629
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-04-22, 11:22:51
no to zdjęcie faktycznie mówi wszystko ; )
tego rodzaju historie można sobie układać do woli na podstawie takich fotek i wycinkowych informacji, kwestia nastawienia i ukierunkowania wyobraźni, podobnie tutaj:
http://www.radiomaryja.pl/informacje/o-tadeusz-rydzyk-cssr-izrael-piekny/
"Ta wielokulturowość jest piękna, wzbudza szacunek i powoduje wielkie ubogacenie i urozmaicenie izraelskiego społeczeństwa” (Rydzyk)

no i wiadomo, kto dzięki temu wygrał wybory w Polsce... bo to są wszystko agenci chcący zniszczyć nasz naród ; )

Cytuj
Już wiadomo kto (...) wygra wybory
dokładnie tak jak wiadomo było, że nie dojdzie do brexitu... ciągle to samo, raz za razem  demonizowanie i wyolbrzymianie faktycznych, a najczęściej wyobrażonych negatywnych wpływów ze strony wyznaczonych do tej roli wpływowych ludzi, grup i narodów (zwłaszcza jednego) i na podstawie takich "dowodów" jak te czy inne zdjęcia, tudzież  głębokie wewnętrzne przekonania i objawienia serwowane jako ta prawda
: )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2017-04-22, 18:03:07
https://southfront.org/emmanuel-macron-rothschilds-choice-for-president-of-france/

no patrz Makaron jednak pracuje lub pracował dla R-a
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-05-13, 18:40:05
Dziś ważny dzień! Ezoterycy szczepią się potężnymi dawkami alkoholu, bo... na dziś w kilku różnych tradycjach zapowiedziano koniec świata :)
Jutro się będą leczyć z "powikłań poszczepiennych". :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-05-14, 12:35:08
Ciekawe, jak czują się dziś katolicy, którzy nie doczekali się spełnienia Przepowiedni Fatimskiej na wczoraj?
A miało być tak fajnie :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-05-18, 18:35:26
Tacy ludzie jak ten Pan, będą rządzić w Polsce

https://www.youtube.com/watch?v=XyPmdx_ppu8
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-05-19, 21:59:44
Oby społeczeństwo było tak mądre, żeby głosować na takich ludzi, zamiast na POPiSy
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-05-19, 23:05:13
Materiał na premiera

https://www.youtube.com/watch?v=11qWe_alXUo
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-05-20, 21:21:38
Nie dziwcie się nieczemu, co bedzie wyczyniać Komisja Europejska! Sprawa jest bowiem poważna!

"28 czerwca zeszłego roku w wystąpieniu przed Parlamentem Europejskim przewodniczący Komisji Europejskiej, niesławny Jean-Claude Juncker, powiedział co następuje:

– Przed nami otwierają się nowe horyzonty, dotyczące nie tylko Europy, ale również całej planety. Musicie jednak wiedzieć, że ci, którzy obserwują nas z daleka, mają powody do zmartwień. Spotkałem się z przywódcami innych planet, słuchałem, co mają do powiedzenia i musicie wiedzieć, że oni wszyscy są bardzo zatroskani kierunkiem, w jakim zmierza Unia Europejska. Musimy więc zrobić wszystko, by uspokoić zarówno Europę, jak i tych, którzy patrzą na nas z kosmosu."
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2017-05-20, 21:48:13
http://www.express.co.uk/news/weird/687350/Did-EU-chief-confirm-aliens-EXIST-Juncker-speaks-of-BREXIT-to-leaders-of-other-planets

To chyba lapsus językowy. On zamiast powidzieć "liders od our planet" powiedział "liders of other planets"

a końcówka przetłumaczona już tendencyjnie  "those who observe us from afar" to raczej "tych co nas obserwują z oddali" a nie z Kosmosu
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-05-20, 21:54:12
Cytuj
Sprawa jest bowiem poważna!
poważnie to się robi gdy czyta się takie teksty w których autor bierze to na poważnie...

z oficjalnej stronki tekst po angielsku, dla nieznających języka ani kontekstu tej wypowiedzi (dlatego podatnych na różne manipulacje) wyjaśniam, że to  przemówienie dotyczyło Brexitu, a omawiany fragment dotyczy  reakcji różnych liderów na świecie, a nie kontaktów z obcymi (hehe):

The British vote has clipped some of our many wings. But our flight goes on. We will not halt our journey into the future. New horizons await. And we are flying towards horizons that are those of Europe and of the entire planet.
Make no mistake, those who are watching us from afar are concerned. I have met and listened to several leaders. They are very worried because they are wondering about the course the European Union will take. So we must reassure Europeans and those who are watching us from further away.
http://europa.eu/rapid/press-release_SPEECH-16-2353_en.htm

przy okazji warto przytoczyć bardzo ciekawe idee pod koniec tego jego przemówienia, oczywiście nieistotne i niepasujące do negatywnego obrazu tego "niesławnego" gościa tworzonego przez różnych dziwnych ludzi :

The European dream still exists. And we will have to work with determination and persistence, with renewed energy and with a revival of continental ambition. Now is not the time for navel-gazing — neither for us, nor for the United Kingdom. But what we need is a view of the whole continental picture — that is what the Commission always bears in mind. And we should think back, although this sounds old-fashioned — but after all I’m often called an old-fashioned veteran — what was behind the birth of the European dream? Peace. That is not dead and forgotten. Europe remains a project for peace. And I would like to say to the young people, in Britain too, where the majority of them voted to remain in the European Union: now is not the time for the continent to fragment again. At the start of the 20th century, 20% of the world’s population were European; by the end of the century Europeans will make up only 4% of a total population of 10 billion. We are not the dominant world power. Europe’s share of global value creation will decline dramatically and we are the smallest continent — we need to remember these three things.

Europe cannot be explained just by looking backwards. That was true for my father’s generation but it is no longer true for young people growing up who tomorrow will animate our societies and rule our countries. Europe's future belongs to its youth.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-05-20, 22:30:51
a przy okazji skoro już tam zerknąłem no to  co tam panie teraz w UE:
http://europa.eu/rapid/press-release_MEX-17-1403_en.htm

1. interesujący temat rtęci (często rozpalający wyobraźnię antyszczepionkowców), nasi europejscy przedstawiciele dążą do wyeliminowania  amalgamatów stomatologicznych - wprowadzenia zakazu używania ich do plombowania zębów (przepowiadam że może im się powieść) mimo przeważającej opinii naukowców i specjalistów o ich nieszkodliwości:
Wypełnienia amalgamatowe nie stanowią zagrożenia dla pacjentów wg prof. Z. Jańcuka i innych autorów (1). A reakcje o podłożu alergicznym czy wpływy elektrogalwaniczne są niezwykle rzadkie, a toksyczność praktycznie nie występuje. Instytut Niemieckich Lekarzy w 1988 r. pod redakcją prof. G. Knolla wydał monografię „Amalgam-Pro und Contra”, w której zawarto szczegółowe ekspertyzy, referaty, ustalenia 27 specjalistów z różnych dziedzin, m.in. stomatologii, toksykologii, alergologii, dermatologii, okulistyki, neurologii, psychiatrii, psychopatologii, fizykochemii i medycyny pracy. Owszem nie wszystkie poglądy w ww. pracy są zgodne. Jednakże przeważają poglądy i stanowiska dotyczące stosowania amalgamatu
http://stomatologia.mp.pl/lekarze-odpowiadaja/120279,czy-plomby-amalgamatowe-stanowia-zagrozenie-dla-pacjentow

2. walka wewnątrz i na zewnątrz UE z radykalizmem prowadzącym do terroryzmu (przepowiadam że wciąż będzie to trudna walka) w tym zachęty do odróżniania faktów od propagandy:
"Shared values such as mutual respect and freedom of expression are fundamental to the functioning of our democracies. I believe that education can play a stronger role not only in equipping young people with skills but also helping them to become engaged citizens who can live together respecting their differences and being able to distinguish facts from propaganda."

w tym ciekawie o prewencji i złożonych przyczynach radykalizacji postaw:
http://ec.europa.eu/dgs/education_culture/repository/education/library/publications/2016/communication-preventing-radicalisation_en.pdf
The drivers conducive to radicalisation may include a strong sense of personal or cultural alienation, perceived injustice or humiliation reinforced by social marginalisation, xenophobia and discrimination, limited education or employment possibilities, criminality, political factors as well as an ideological and religious dimension, unstructured family ties, personal trauma and other psychological problems. These factors can be exploited by recruiters who prey on vulnerabilities and grievances through manipulation or be reinforced on the contrary, by self-isolation
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-05-20, 23:34:48
Mariusz
 Jas tam nie wiem, co 1 pijaczek KE miał na myśli :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-05-21, 22:15:23
To jest przepowiednia naukowców:
"Jak podaje Evening Standard, superwulkan Campi Flegrei we Włoszech jest na granicy potężnej eksplozji. Zdaniem naukowców z University College London i Vesuvius Observatory, zmierza do stanu krytycznego. Do erupcji tego wulkanu nie doszło od 1538 roku. Specjaliści ostrzegają, że do wybuchu może dojść w każdej chwili w ciągu najbliższych kilku lat. Wybuch spowoduje potężną katastrofę, która odbije się na całej Europie, gdyż (jak było to już kilka lat temu) chmura pyłu może wywołać ogromny paraliż ruchu lotniczego w całej Europie [...]"
http://polemi.co.uk/informacje/swiat/katastrofa-ewakuacja-tysiecy-osob-paraliz-na-lotniskach-wyspy-i-cala-europa-wstrzymuje-oddech-22244
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-05-23, 13:54:41
Wyborcy PIS i PO

https://www.youtube.com/watch?v=z16XxaPpdfw
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Sylwiopol w 2017-05-26, 00:03:55
Wyborcy PIS i PO

https://www.youtube.com/watch?v=z16XxaPpdfw
Czy Twoje zainteresowanie "opętaniami" jest bezpieczne? Tu widze jakies dziwne energie wokół Twojej osoby. Nie sa to energie lekkie, miłe , łatwe i przyjemne. No ale co robić?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-05-26, 07:27:29
Epoka Serca właśnie się rozpoczyna! Carl Johan Calleman - ekspert kalendarza Majów twierdzi, że 24 maja 2017 rozpoczyna się nowy cykl 9-tej fali
https://www.iwonasicinska.pl/blog/aktualnosci/epoka-serca-wlasnie-sie-rozpoczyna-carl-johan-calleman-ekspert-kalendarza-majow-twierdzi-ze-24-maja-2017-rozpoczyna-sie-nowy-cykl-9-tej-fali
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-05-31, 21:19:25
Przepowiednia naukowca:
Jak podaje kilka portali, w listopadzie tego roku Ziemię ogarnie ciemność na okres 14 dni.
http://orwellsky.blogspot.com/2017/05/ziemie-ogarnie-ciemnosc-na-dwa-tygodnie.html
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Laka w 2017-05-31, 21:24:58
Mniej więcej w maju poczułam wewnętrzną potrzebę przepracowania tematu miłości. Gruntownie.
Przypadek ;)?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-05-31, 21:52:10
 kilka portali podało to ostrzeżenie też w październiku tamtego roku i  zgodnie z przepowiednią wydarzyło się to w listopadzie tamtego roku, przy czym przypomnę że - bo może nie wszyscy to zauważyli - to zjawisko trwało aż 15 dni: od 15 do 30 listopada, potem powtórzyło się w grudniu przez kolejne 8! w tym roku tylko 14, więc jest postęp, wszystko  idzie ku dobremu  ; )
 
czyli na pewno to nie jest przypadek!

First, this "NASA Blackout" was supposed to be for 6 days, starting at the end of June, 2015. Then it was 15 days in November 2015, and then 8 days in December 2015.
https://www.theweathernetwork.com/news/articles/15-days-of-darkness-in-november-its-not-going-to-happen/59800
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-06-02, 02:10:20
Czy wczoraj spełniła się przepowiednia ISIS dla Watykanu?
https://wiadomosci.wp.pl/kleby-dymu-nad-watykanem-swiadkowie-mowia-o-eksplozji-6128994649614465a
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-06-02, 18:34:38
Dopiero teraz dotarło do mnie:
Benedykt XVI i David Rockefeller umrą w 2017 roku? Pojawiła się przerażająca lista! Zobaczcie nagranie…
http://www.zjawiskaniewyjasnione.pl/2017/01/15/benedykt-xvi-i-david-rockefeller-umra-w-2017-roku-pojawila-sie-przerazajaca-lista-zobaczcie-nagranie/

Bardzo proszę nie wpadać w panikę! Na liście nie ma nikogo z Was,  a  chyba i z Waszych ukochanych krewnych :)

Co do Watykanu, to ludzie nadal czekają na zapowiedziany zamach. A reakcja była taka, jakby się doczekali.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-06-03, 10:30:21
Cytuj
Benedykt XVI i David Rockefeller umrą
no faktycznie, straszne! proszę nie wpadać w panikę! itp. chmurki bzdurki hehe
 
trafność tego (co do terminu jest niewielka), więc nie ma się czym ekscytować jeśli chodzi o zdolności przepowiadania przyszłości,

a oto moja przepowiednia:

pomijając daty jako nieistotne, przerażająca  wiadomość jest taka:
wszyscy jesteście na tej liście - również nasi ukochani krewni! ...niektórzy może nawet przed Benedyktem
; )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-06-03, 13:23:26
W kontekście tej przepowiedni pocieszające jest to, że Davida już diabli wzięli do siebie :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2017-06-03, 22:15:55
A tu o Sorosie. Dzięki Pepe Hilary Clinton przegrała bo wszyscy zobaczyli jak: "stara pani krzyczy na żabę!" Więc ja wierzę w przepowiednie Pepe  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_mgGnddgUtJNkYvC8n5LMUKYtoSSpcO6x.jpg
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-20, 02:20:11
Niedleka przyszłość

https://www.wykop.pl/link/3792729/jacek-bartosiak-istnienie-trojmorza-jest-korzystne-dla-usa-19-06-2017/
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-06-20, 03:52:38
Poranek jak co dzień. Budzisz się i właczasz jakieś radio lub telewizor. Chcesz się dowiedzieć, co słychać w szerokim świecie, jednocześnie deklarując, że polityka cię w ogóle nie interesuje. Ale to w ogóle! Nie interesują cię te żadne straszne wiadomości.
No i słyszysz, że znów doszło do drobnych incydentów na kolejach niemieckich. Niemcy co prawda piszą o 13 atakach na koleje, ale przecież ty wiesz, że to tylko drobne incydenty, które nie mają żadnego wpływu na to, co się dzieje w twoim doskonałym świecie.
Z kolejnych mediów dowiadujesz się,że sytuacja jest o wiele poważniejsza, niż ci sie wydawało. Wtedy zaczynasz mantrować:
"Nic się nie stało, przecież nic się nie stało". 
To jednak nie zmienia rzeczywistosci, więc kontaktujesz się ze znajomymi, którzy też w ogóle nie interesują się polityką i nie chcą słyszeć żadnych niemiłych informacji. Dochodzicie do wniosku, że trzeba się zaangażować po stronie Prawdy i Pokoju! Dogadujecie się, że znów trzeba będzie poklątwić. Ale na kogo? No przecież, wiadomo na kogo. Najpierw na Leszka, bo straszy na forum, następnie na Kaczora i Putina, bo to ich wina.
I tak wspaniale się po tym czujesz mając świadomość, że rozwijasz się duchowo i że zrobiłeś coś dobrego dla całego świata!

PS
 Przepraszam wszystkich, którym brak poczucia humoru.  Bo oni i tak nic z tego nie zrozumieją. I dalej będą przekonani, że to wina Leszka i Kaczora.

Miłego dnia. :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-20, 12:46:05
Leszku

Wszyscy jesteśmy niewinni.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2017-06-20, 13:27:54
Leszek
Poranek, budzisz się i wyłączyli internet na całym świecie. Wyłączyli wszystkie media. Nikt nie wie co to polityka. Sprawy społeczne są po prostu sprawami społecznymi. Zagrożenia omijają ciebie z daleka i żyjesz bez przemocy w komunikacji w społeczności współpracującej, wspierającej gdzie każdy jest ważny i wyjątkowy. Każdy ma prawo do błędów, do gorszych dni i jest otoczony miłością i zrozumieniem. Intencje każdego są traktowane realistycznie, jednak bez zakładania złych zamiarów. Każdy żyje w ochronie Boga. Możesz pozytywnie nadal inspirować siebie i ludzi przyjemnych spotkań na których są poruszane tematy dnia codziennego i duchowe. Masz czas na dbanie o ciało i bliskie związki z ludźmi. Budujesz coraz więcej otwartych, życzliwych, empatycznych relacji. Odczuwasz spokój i pokój. Rozwijasz pozytywnie swoje umiejętności, zdolności i tworzysz pokojowy świat dając nadzieję ludziom na zmiany na lepsze i oświecenie. Jesteś ukochanym dzieckiem Boga. Żyjesz w energii miłości Boga i spotykasz takich ludzi. Możesz medytować z rana, w ciągu dnia, wieczorem. Każdy dzień kończy rytuał wybaczenia, odpuszczenia i pozytywnego nastawienia na kolejny dzień. Ludzie w otoczeniu codziennie medytują i tworzą swoje rozwojowe życie:)

I tak każdego miłego dnia:)


PS.
Ciekawe jakby tak ktoś napisał humorystyczną historyjkę o tobie i tym jak widzisz świata wg tej historyjki, którą zamieściłeś. Też by mogło być zabawnie, bo byś się pośmiał z siebie. Może sam napiszesz o sobie? Śmiech z siebie to najzdrowszy śmiech i prawdziwe poczucie humoru:)

Ja się zastanawiam nad swoją humorystyczną historyjką i już zaczynam się pojawiać. Jest się z czego śmiać:)))Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-06-20, 14:57:21
No to teraz dobre wiadomości od dobrych ludzi, na pewno wyżej rozwiniętych duchowo niż ja :)

"Ska Keller, niemiecka współprzewodnicząca grupy Zielonych w Parlamencie Europejskim i polityk niemieckiej partii Związek 90/Zieloni, zaproponowała, by w Europie Wschodniej przymusowo osiedlać większe społeczności uchodźców. Na przykład całe wioski z Syrii!
Keller oświadczyła, że Europejczycy "ze Wschodu" powinni zostać zmuszeni do przyjmowania uchodźców - i to całych społeczności. W wywiadzie dla "Neue Osnabrücker Zeitung" niemiecka Zielona zaproponowała m.in., by na Łotwie osiedlić... całe syryjskie wioski".
świetny pomysł, nieprawdaż? Taki szlachetny, taki new ageowy, sorosistowski!
Czy ta przepowiednia się spełni?

Sylvia
 Myślałem, że to nie jest forum SF. Ale chyba się pomyliłem. Bo czym są społeczne fantazje Poppera i Sorosa, jak nie SF?

No ale pomysł z historyjką humorystyczną na własny temat może mieć znaczenie terapeutyczne.
Jednakże nie jestem w stanie wyobrazić sobie siebie wg fantazji i urojeń innych.  Musiałbym się nieźle zasyfić.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2017-06-20, 15:28:16
Leszek
Naprawdę myślałeś, że to nie jest forum SF i zamieszczasz taki żart SF?:))
Nie mam pojęcia co to za fantazje społeczne twoich znajomych, o których piszesz i dyskutujesz z ich poglądami.

Polityka rzeczywiście syfi. Szczególnie zasyfia jak codziennie ktoś w niej siedzi w jakiś sposób. Wystarczy, że ją śledzi i chce być zorientowany na bieżąco.
Chyba tylko Dalaj Lama by dał radę w polityce, bo ma jeszcze misje pokojowe i to działa na polityków, a przy tym dużo zasług z poprzednich wcieleń i bardzo silną energię współczucia i spokoju.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-06-20, 15:33:02
Niestety, to nie żart SF, to życie codzienne Forumowiczów, którzy deklarują, że nie interesują się polityką.
Nie maja oni NIC wspólnego z moimi znajomymi.

Wczoraj miałem okazję jechać pociągiem z panią, która "nie interesowała się polityką" Zamiast "Polityki" czytała GW i oczywiście ją cytowała rzucając głupawymi antykaczystowskimi hasłami :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2017-06-20, 15:38:46
Leszek
Czyli jednak to nie był żart? To którzy forumowicze tak żyją, bo wiesz skądś co u nich słychać, ale to nie twoi znajomi? Zdradź tę tajemnicę;)

Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-06-20, 15:47:33
Trzeba czytać, co się pisze na Forum :)
Najlepiej tak, jak to robi Frisky :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2017-06-20, 17:38:47
Fakt, nie czytam wszystkiego, bo mam inne zajęcia:)
Chociaż zdarza mi się trafiać tutaj an wartościowe treści.

Nie wiem jak to robi Frisky, ale chyba znowu żartujesz w nawiązaniu do czegoś czego nie znam?;)
Z tymi znajomymi to był żart w konwencji twojego żartu, ze są nimi Popper i Soros, bo dużo uwagi i czasu im poświęcasz, czyli dyskutujesz z nimi w pewnym sensie.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: dżonny w 2017-06-20, 19:45:23
Cytuj
Polityka rzeczywiście syfi. Szczególnie zasyfia jak codziennie ktoś w niej siedzi w jakiś sposób

Syf to można chłonąć z mediow (od innych osob, ich umyslow), jak się nie widzi PRAWDY , przyczyn i przez to jest się zmuszonym do przejmowania czyiś interpretacji. W innym wypadku ten dziennikarski syf tylko może po nas spływać i mowić więcej gdzie nie ma prawdy, a gdzie ona jest.

Trzeba mieć dobre wyczucie, świadomość rozróżniającą i intuicje by się w tym nie zgubić. Paradoksalnie czytanie samych nagłowkow da lepszy obraz niż zagłebianie sie w wypociny jakis gnojkow.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-23, 00:53:14
Wszyscy bandyci z Polskiej Milicji w ostatnim czasie zostali opętani i dopóki będą tam pracowali, takie sytuacje bedą się bardzo często zdarzały

https://www.wykop.pl/link/3796799/ciezko-pobity-19-letni-chlopak-walczy-o-zycie-w-szpitalu/
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-23, 13:08:20
Podział UE coraz bliżej

http://telewizjarepublika.pl/czy-ue-czeka-czexit-vaclaus-claus-wzywa-do,50061.html
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Lynd Seagull w 2017-06-23, 13:33:20
Wszyscy bandyci z Polskiej Milicji w ostatnim czasie zostali opętani i dopóki będą tam pracowali, takie sytuacje bedą się bardzo często zdarzały

https://www.wykop.pl/link/3796799/ciezko-pobity-19-letni-chlopak-walczy-o-zycie-w-szpitalu/

Nie ma to jak wglądy samozwańczego mistrza duchowego siedzącego na wypoku :D
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: dżonny w 2017-06-23, 13:56:19
Nie ma to jak moderator - troll
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-23, 14:00:32
Lynd

Jak nazwać te zwierzęta?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2017-06-23, 14:15:57
Lynd
 ale wypok to Ty szanuj :D
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Lynd Seagull w 2017-06-23, 22:16:27
Healing,
Jakie "zwierzęta" -- wszystkich policjantów, co do jednego?
No i powiedziałeś że "zostali opętani", co nie tyle jest nazwaniem, a -- w przypadku autorytetu duchowego, do bycia którym aspirujesz -- jest diagnozą. Diagnozą bardzo dziwną, bo jak, duchy opętujące dorwały się centralnego rejestru policji? :)
Pozostaje też pytanie po co zamieściłeś taką informację na forum o RD. Bo nie wydaje mi się, aby ktoś mógł z niej duchowo skorzystać. Za to podejrzewam że, odruchowo, chciałeś sobie ulżyć mówiąc o tym komuś. Tylko to było wylanie pomyj na nas :/
Polecam: https://www.youtube.com/watch?v=rE3j_RHkqJc&t=377s

A napisałem tutaj, bo myślę że lepiej to poddać dyskusji (w kontekście ostatnich rozmów o kształcie forum) niż usuwać i wlepiać ostrzeżenia bez możliwości odpowiedzi.

Dark,
Po moim redditowym trupie :D
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-23, 22:22:48
Wszyscy bandyci z Polskiej Milicji

Tym normalnym nic się nie stanie

Nie dążę do bycia autorytetem, tylko do uzdrowiena karmy. Miałem dużo nieuzdrowionych intencji dt. guru i stąd te wywody na tematy duchowe. Muszę Cię pocieszyć i przyznać, że prawdopodonie usunę konto, gdy karma związana z tym forum mi się oczysci. Jezeli czujesz się jakos atakowany z mojej strony, współczuję Ci.
 
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-24, 01:47:21
Gdy jakaś grupa ma podobne wzorce i usilnie sie ich trzyma, dostaje zazwyczaj tą samą karmę. W tym przypadku jest to opętanie, które przyczyni się do oczyszczenia środowiska policyjnego.

Specjalnie dla Ciebie zastanowiłem się i pomyslałem dlaczego napisałem o tych bandytach. Teraz zachodzi u mnie proces łączenia, tego co zrozumiałem podczas medytacji, czego skutkiem będzie możliwość usuwania wszystkich intencji związanych z ingerowaniem w cudze przeżywanie życia. Głównym problemem jest niezrozumienie przeze mnie, dlaczego muszę usuwać karmę zgodnie z planem jaki ma dla mnie i innych Bóg.


Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-24, 02:10:31
Możesz mi wierzyć, że podczas zalewania kogoś shitem z mojej pś, robi mi się przykro. Jak znasz jakiś innym sposób na uzdrowienie kramy, niż dopuszczenie do siebie swoich stłumień i zrozumienie dlaczego powstały, możesz się podzielić.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: dżonny w 2017-06-24, 15:51:23
healingintelect

Jak ktos zaczal prace w policji w wieku 21 lat w 1989 r , to ma teraz 49 lat. A taka osoba i tak nie jest "skażona" tamtym systemem tzn ukierunkowana juz na co innego, choc pracowali z milicjantami wiec jakas niefajna spuscizna na pewno jest, ale nie ma tam ludzi, ktorzy palowali cywilow.
 Oczywiscie generalnie nie jest to chyba zbyt ciekawe towarzystwo.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-06-24, 17:12:55
Wszyscy bandyci z Polskiej Milicji w ostatnim czasie zostali opętani i dopóki będą tam pracowali, takie sytuacje bedą się bardzo często zdarzały

https://www.wykop.pl/link/3796799/ciezko-pobity-19-letni-chlopak-walczy-o-zycie-w-szpitalu/

ok, jesteś tu kolejnym któremu objawiło się opętanie jakiejś większej grupy ludzi, trudno z tym dyskutować, tylko czemu to objawienie popierasz akurat tą wiadomością? często ci się zdarza że robisz takie nakładki i dostrzegasz coś tam gdzie tego nie ma, pod wpływem własnego nastawienia?

w tym przypadku to bandyci pobili chłopaka, a nie policjanci, gostek dwa razy był badany przez lekarzy - raz na miejscu pobicia, a potem drugi raz na SORze, ostatecznie chłopak zmarł bo jednak miał ciężki uraz głowy od pobicia przez bandytów i potem na pomoc było już za późno (akurat z tego co kojarzę to policja nie diagnozuje, a jedynie opiera się na badaniach i wnioskach lekarzy) więc gdzie widzisz tu jakichś opętanych a w dodatku bandytów z policji? jeśli już to błąd popełnili lekarze, co też nie czyni z nich "opętanych bandytów z polskiego środowiska lekarzy", tylko omylnych ludzi,

  "Śledczy wyjaśnią, czy lekarka wykonała wystarczające badania - cytuje słowa dyrektora Gazeta Wyborcza. Z kolei policja wystosowała oświadczenie, w którym pisze: „Policjanci nie używali wobec 19-latka żadnych środków przymusu bezpośredniego. Funkcjonariusze podjęli decyzję o jego zabraniu jedynie w trosce o jego bezpieczeństwo. Na miejscu dyżurująca lekarka zbadała 19-latka. W efekcie po badaniu i rozmowie z nim stwierdziła, że może przebywać w policyjnej izbie zatrzymań, wystawiając na to stosowne zaświadczenie". W sprawie zatrzymano już czterech sprawców pobicia"
https://wiadomosci.wp.pl/tragiczna-smierc-19-latka-chlopak-umarl-przez-bledy-szpitala-i-policji-6136663531722369a

lekarze, policjanci... ciężkie zawody, nie każdy się nadaje, a nawet jak się nadajesz to łatwo o błąd który kończy się tragicznie, akurat mam do czynienia trochę z kilkoma emerytami z tego milicyjnego środowiska (jeden to przesympatyczny pan - były esbek, któremu ludzie, którzy go znają z tamtych czasów, nie mają zbyt wiele do zarzucenia, no ale teraz państwo podziękowało mu za jego wieloletnią wierną służbę na równi z innymi)
i raz tak słuchając różnych (czasem zabawnych) opowieści z życia członka milicji obywatelskiej, spytałem takiego jednego byłego milicjanta czy lubił tą swoją pracę (a z tego co mi o nim opowiadali inni,  to się nadawał, znał wszystkich na mieście i trzymał to wszystko jakoś w karbach) więc on mi na to odpowiedział "lubiłem tą pracę jak Hitler Żydów"  - przez wiele lat dzień w dzień zadawał się tylko z jakimiś menelami i miejskimi rzezimieszkami (a znał ich wszystkich i wszystko o nich wiedział... bo jeden drugiego chętnie podpierdzielał), a potem gdy się przeniósł na zabezpieczanie wypadków, to dla odmiany wystawał z trupami na drodze, czasem godzinami i w środku nocy oczekując na prokuratora...
: ) 

Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: dżonny w 2017-06-24, 18:35:16
Muszę Cię pocieszyć i przyznać, że prawdopodonie usunę konto, gdy karma związana z tym forum mi się oczysci.

Życzę Ci tego :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-24, 19:12:22
Frisky

Uwalniałem się od wzorców ofiary związanymi z polską polityką i widziałem dlaczego akurat teraz nastąpił wysyp morderstw przez policje.
W Polsce nastąpiła zmiana świadomości i ludzie nie chcą bandytów w mundurach, których muszą się bać. Nie wiem dokładnie dlaczego, zostali opętani, ale wygląda mi się to formą oczyszczenia.

Cięzko bedzie dyskutować z tym co widziałem podczas medytacji :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-06-24, 20:05:29
no trudno z tym dyskutować, zresztą nic z tego nie wynika, ale sam ten konkretny przykład - mający jak rozumiem być potwierdzeniem tego co zobaczyłeś - kompletnie chybiony, zobaczyłeś w tej sytuacji to czego tam nie ma, jacy bandyci w policyjnych mundurach? jakie opętanie? 
 
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-24, 20:18:34
Pomedytuj i powiedz co ci wyszło
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-06-24, 20:27:15
akurat temat medytacji nad poziomem opętania w polskiej policji mnie nie interesuje, zainteresowało mnie w tym to w jaki sposób  starałeś się zobrazować i ukonkretnić swoje medytacyjne odkrycia

tyle co wczoraj jadąc samochodem pomyślałem sobie że dawno nie widziałem żadnej policji w okolicy , więc dzisiaj zaraz z rana ... tadam oto są! co za radość ; )  , za zakrętem mierzyli trzeźwość ot tak wybiórczo, od razu wiedziałem że mnie zdiagnozują  i faktycznie sprawdziła się ta moja przepowiednia!,
 życzyłem młodemu policjantowi na odjezdnym miłej pracy (co go zaskoczyło) bo wprawiło mnie to wszystko w dobry nastrój, a trochę był zakręcony - gdy mu dmuchnąłem w miernik on mi od razu powiedział że dziękuje i do widzenia ... a nie miał jeszcze wyniku na wyświetlaczu, więc ledwo mnie powstrzymał bo zacząłem mu odjeżdżać i było z tego trochę śmiechu...  może był opętany? ; ))
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-25, 16:48:05
Medytowałem nad uwolnieniem się od wzorców pozwalania decydowania za mnie. Miałem, lub nadal mam wzorce, które wciska naszemu narodowi Kaczyński i  prawie wszystkie partie postkomusze.

Podczas medytacji zaczęły mi się pojawiać wspomnienia karmiczne w którym chciałem, żeby mi pomagano i wspierano mnie. Nie zdawałem sobie sprawy jednak, że to wsparcie będzie obciążone również pewnym zniewoleniem wynikającym z różnych wzorców niewolnictwa. Gdy uwloniłem się już, zaczął mi sie pojawiać film karmiczny w którym, karma narodu Polskiego została w jakimś stopniu "odpracowana". W wyniku tego osoby, które nadal chciały dominować i mieć władzę zostały opętane (wielu policjantów).

Gdy niewolnik uwolni się od bycia niewolnikiem, tyran podczas kontaktu z taką osobą, będzie trafiał tylko na wzorce obrony i jeżeli nie zmieni swojego zachowania, stanie mu się krzywda.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-25, 17:01:49
Wydaje mi się, że zadziałała tutaj zasada, podobne przyciąga podobne. Często podczas uwalniana widzę co dzieje się u innych ludzi, czasami narodów, ale najczęściej w Polsce.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-06-25, 18:47:55
ok, mam takie pytanie jak to uwolnienie od poczucia zniewolenia i pozwalania decydowania za ciebie wpłynęło u ciebie na tą rzeczywistą relację w której wciąż pozostajesz, czyli relację państwo-obywatel w której występuje stosunek władza-podporządkowanie? coś to zmieniło? akurat nie zauważyłem żeby miało to twoje uwolnienie jakikolwiek wpływ na funkcjonowanie tego państwa i na związane z tym struktury władzy (wzrostu opętanych policjantów też nie zauważyłem),
ale może na poziomie indywidualnym zacząłeś decydować o sobie i działać nie zwracając uwagi na narzucone odgórnie prawo oraz powołane do tego organy kontroli i przymusu, np. policji, urzędy skarbowe etc.
no więc skoro teraz już nie pozwalasz by decydowano za ciebie... więc jak się to konkretnie manifestuje w tej relacji z państwem? : )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-25, 19:17:13
Nie ma u mnie wzorców przez które jestem zobowiązany np. do pozostania w Polsce, jestem zazwyczaj wolny od różnych presji ze strony innych, mogę jeździć szybko autem bez konsekwencji :) Ogólnie mówiąc, nie jestem przywiązany do Polski i ograniczeń z nią związanymi.

Gdy oczyszczam jakiś temat do bezwarunkowej miłość, zawsze dzieje się tak jak ja chcę i dostaję, to co chcę. Można też powiedzieć, że wszystko idzie po najlżejszej linii oporu z często zdarzającymi się "cudami". Powodem takiego bezproblemowego działania, jest Boża opieka i  pełna moc jego działania w wielu tematach.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-07-05, 23:00:55
Przewidział wojny, Holokaust i Jana Pawła II. Według jego wizji wkrótce staniemy się potęgą!
https://tadeuszczernik.wordpress.com/2016/05/31/przewidzial-wojny-holokaust-i-jana-pawla-ii-wedlug-jego-wizji-wkrotce-staniemy-sie-potega-2/
Pewne poszlaki wskazują, że może się nie pomylił.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-07-05, 23:22:15
"W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci."
Proroctwo św. Franciszka z Asyżu:
https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2014/10/16/proroctwo-sw-franciszka-z-asyzu-czlowiek-wybrany-niekanonicznie-zostanie-podniesiony-do-godnosci-papieza/
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Michael w 2017-07-12, 10:47:56
Prorokowanie Arona Jasnowidza dotyczące najbliższych lat z całkiem optymistyczną puentą.
JAK TRAMP I PUTIN "OSZUKUJĄ" POLSKĘ I ŚWIAT ,PRZYSZŁOŚĆ i UKŁAD USA, ROSJI,CHIN
https://www.youtube.com/watch?v=zZHpUevKn0E&t=302s
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Ladaco w 2017-07-13, 09:11:22
A lubicie tu chyba badać, to może ile on ma ERD czy coś tam mu zbadać? Chociaż to nie o to chodzi, bo nie wygląda tak nawet, żeby miał strasznie mało, ale ważniejsze czy widać pod co dokładnie jest podpięty i z czego nadaje?

No bo skrócie brzmi to tak...
(tak wyrywkowo)
Rosja ma wspaniałą broń od cywilizacji pozaziemskich i jest w stanie wszystko wszystkim zdalnie wyłączyć, że żadna rakieta nie poleci.
Tramp mówi do Putina: wiem, że nie mamy z wami szans, bo macie taką broń od kosmitów i nawet nie próbuję, ale nie mów tego jeszcze wszystkim, bo ja chcę złom sprzedawać...

Prawda to, czy nie?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Michał486 w 2017-07-13, 09:20:47
Dla mnie ten Aron nie jest wiarygodny w tym co mówi.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2017-07-13, 10:03:57
Mam podobne odczucia co do tego tematu technologii kosmicznych. Jedni kosmici pilnują drugich, żeby takie rzeczy się nie działy na ziemi. Jakieś technologie przychodzą, ale raczej te użyteczne też pokojowo. 
Fake news przykrywający prawdziwe powody, czyli kasa, zależności i władza.

Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-07-13, 11:04:25
Ladaco
Cytuj
No bo skrócie brzmi to tak...
(tak wyrywkowo)
Rosja ma wspaniałą broń od cywilizacji pozaziemskich i jest w stanie wszystko wszystkim zdalnie wyłączyć, że żadna rakieta nie poleci.
Tramp mówi do Putina: wiem, że nie mamy z wami szans, bo macie taką broń od kosmitów i nawet nie próbuję, ale nie mów tego jeszcze wszystkim, bo ja chcę złom sprzedawać...

Prawda to, czy nie?

: )
na tej planecie rządzą ci którzy dysponują największą siłą (ostatnio u pewnego astrologa wedyjskiego przeczytałem że rządzi tu aspekt Bhumiputry czyli "syna Ziemi" związany z marsem), więc najprościej jest przyjrzeć się jaki ktoś ma obszar wpływu bo pokazuje to jaką kto dysponuje siłą na tym poziomie - realną siłą, a nie wyobrażoną

więc Putin z Trumpem dobrze się dogadują bo mają wyczucie własnej siły i związanej z tym strefy wpływów, oraz szanują się/respektują granice pól w taki sposób że akceptują korekty związane ze zmiennym układem sił i wpływów, ale reagują żywo gdy się te strefy w sposób nieuprawniony narusza, poprzednia administracja USA jakby nie miała tego wyczucia - więc od momentu gdy Trump ogłosił że zajmuje się swoim podwórkiem a nie rozszerzaniem strefy wpływu zapanowała zgoda -  pole i pan pola na tym poziomie to geopolityka ; )

- więc przyglądając w tym świetle  temu co mówi ten pan wychodzi mi że  jest to fajny przykład twórczych (i wybiórczych, związanych z efektem potwierdzenia)  zdolności umysłu : ) 

 co do takiej rzekomej dominacji Rosji, gdyby tak było zrezygnowali by z reagowania na  zmieniający się układ sił i nie dopuszczaliby do tego np. jednym telefonem do świadomego swojej bezbronności przyjaciela Trumpa, a weźmy nawet takie  zmiany w Polsce:
„Z tego względu na pytanie o konsekwencje programu Wisła można odpowiedzieć na pierwszy, pobieżny rzut oka następująco: czy wzmocni to istotnie obronę przeciwlotniczą Polski? Tak, wzmocni. Czy wpłynie na planowanie wojskowych rosyjskich w Europie Wschodniej? Zostanie uwzględnione i zaangażuje określone siły”
https://www.tvp.info/33157182/polskie-zbrojenia-budza-niepokoj-w-rosji-niewatpliwy-lider-europy-wschodniej
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Ladaco w 2017-07-13, 18:03:47
Czyli do czego on jest podpięty?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-07-13, 21:33:46
Jak już lubicie fantazje kosmiczne, to można posłuchać. Dla mnie to błądzenie w astralu.
https://www.youtube.com/watch?v=iG8HZIrUnEk
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Michael w 2017-07-14, 10:15:05
W którym miejscu Aron mówi że to broń od kosmitów. Mówi o różnych broniach, potem o broni plazmowej, a później o jakiejś broni z kosmosu(to nie musi oznaczać że od kosmitów np. jak wykryjemy w spadających meteorytach rzadkie pierwiastki i substancje do produkcji broni to to nie będzie broń od kosmitów) co to niby wyłączyła Waszyngton.

Leszku, Aron też błądzi w astralu jak Tarasiewicz?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-07-14, 10:48:01
Treż mu się zdarza. Kiedyś sprawdzałem jego skuteczność, a wynosi ona ok 60%. To i tak bardzo dużo.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2017-07-15, 16:25:09
Czyli do czego on jest podpięty?

Spytalam Wyzsza Inteligencje i dostalam informacje, ze lepiej nie wnikac. Dla wiekszosci osob wnikanie moglo by sie skonczyc podlaczeniem.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Ladaco w 2017-07-16, 16:02:27
Aha, czyli ciekawość to pierwszy stopień do piekła;) Tak się zastanawiałem, bo widziałem jak on tam opowiadał jak był w piekle i rozmawiał z diabłem, ale ten mu mówil, że jest aniołem, tylko się ukrywa, czy coś tam. Że on tylko tak wygląda, ale jest dobry.
Ciekawe czy to się mieści w tych 60%, czy w 40:)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-07-17, 22:47:24
Wielu jasnowidzących włazi w astral, nad którym nie panuje.
Lepiej - bezpieczniej ich nie naśladować.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-07-22, 23:20:49
Zbliża się przewrót :D
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Kornel w 2017-07-30, 10:36:27
Drzewa umierają stojąc

Był kiedyś film o takim tytule...
Nie pamiętam już treści ale sam fakt umierania drzew dzieje się na naszych oczach.
Od kilku dni chodzi za mną myśl by to opisać i porównać ze stanem w innych częściach kraju.
Tu w zchodniopomorskim w stolicy tegoż województwa mam działkę rekreacyjną. Obecnie jej stan jest na etapie rozbudowy ale nie o tym chcę mówić.
Otóż idąc alejką zauważyłem leżące w trawie orzechy laskowe. Zdziwiłem się w pierwszej chwili sądząc że to kto celowo strząsnął krzewem... ale gdzie tam , na gałęziach nie zostało nic. Więc same spadły powodowane jakimś czynnikiem. Inne krzewy tegoż gatunku - tak samo - mówię o tych co przy alejkach rosną.

Idę dalej - drzewo orzecha włoskiego -- owoce poczerniałe ale część jeszcze wisi. Za to liście - całe poczerniałe , w plamach ,zwijają się , umierają.
U sąsiadów pomidory w tunelu foliowym zżarte grzybem , nie stosują oni chemii , tylko naturalne preparaty , w tym roku nie pomogły.
Nasuwa się pytanie - co spowodowało ten stan ? Przecież do jesieni jeszcze daleko więc to na pewno nie jest naturalny objaw.

Wszechobecne chemitrailsy ? Truja nas od min 8 lat i tak nigdy nie było.
Zapewne obecnie sypią na nas inne , bardziej toksyczne substancje , nauczeni doświadczeniem
że poprzednie były mało skuteczne.
Proszę - opiszcie jak jest w waszych stronach , co zrobić na przyszłość by się nie dać przygwożdzić tym niecnym zamiarom.
Komu tak bardzo zależy na zniszczeniu tej pięknej polskiej przyrody , bo wiadomo że jak zniszczą środowisko to i człowiek będzie zniszczony.

pozdrawiam serdecznie
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Michał486 w 2017-07-30, 10:50:04
Kiedyś zrzaucano na nas stonke teraz co innego. A może to ta sama bajka.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-09-13, 04:24:00
"23 września 2017 - ta data od kilku tygodni straszy wiele osób. Wszystko dlatego, że tego dnia ma dojść do końca świata. Eksperci uważają, że mówi o tym fragment w 12. rodziale apokalipsy świętego Jana. -Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu - możemy przeczytać w Biblii. Czy faktycznie 23 września 2017 dojdzie do końca świata? SE.pl postanowił zapytać o to Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa.
- Ja nie wierzę w daty, asteroidy, które zbliżają się do Ziemi. 23 września 2017 roku nic takiego nie nastąpi. (...) Cała natura, która nas otacza, ma swój koniec. My jako ludzie mamy takie myślenie, że musi wydarzyć się coś szczególnego, żeby świat się skończył. Świat się skończy wtedy, kiedy my go skończymy. Koniec cywilizacji na Ziemi? Myślę, że jeszcze nie stać nas na to, byśmy ze sobą skończyli - powiedział nam Krzysztof Jackowski. Jak dodał:
- Biorąc pod uwagę fakt, że we Wszechświecie są miliardy, a może nawet więcej układów planetarnych, to się może okazać, że istnień, żyć, biologii jest co nie miara. Jeżeli nawet nasze istnienie na Ziemi się skończy, to my jako zbiór informacji, będziemy istnieć dalej."

Data przewidzianej przez naukowców katastrofy się zbliża. A ja się tym nie przejmuję i będę miał wykład na Zlocie Miłośników Czakramu Wawelskiego w Starym Oleśnie. Po wykładzie planuję przy ładnej pogodzie zrobić fotki Starego Olesna i Kluczborka. I żadna asteroida mi w tym nie przeszkodzi :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-09-13, 05:01:27
Jedna z najsłynniejszych stygmatyczek, bawarska mistyczka, która w ekstazach kontaktowała się Bogiem i świętymi, przekazała niezwykłą przepowiednię, w której Polska „będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte”.
http://www.se.pl/wiadomosci/dziejesie/przepowiednie-konca-swiata-polska-bedzie-stolica-europy_970820.html

Warto przeczytać art. bo jest mocno ezoteryczny :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-09-13, 08:27:16
„Światłych i mądrych Polsce nie odmówię. W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy, zaś Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy. Polska, która pierwsza karę poniosła, choć wina jej nie była największa, prędzej niż inni się podniosła. W czym zawiniła, przez to musiała doznać kary. Ale już bliski jest koniec jej pokuty. Wytrwa przy Kościele swoim i doczeka wyzwolenia. Nieprzyjaciołom swoim krzywdy pamiętać nie będzie, dobrem za zło zapłaci. Będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte, rozszerzy też granice swoje"

no oby tak się stało, ale jeśli już to wciąż pieśń przyszłości, nie wiadomo jak dalekiej, bo póki co Polska domaga się za swoje krzywdy reparacji od Niemiec, rozgrzebuje i podsyca urazy wobec Rosji etc., a stolicą SZEuropy jest Bruksela - więc obecnie to  raczej tam w Belgii są ludzie o skrzydłach szerzej otwartych... i chwała im za to ; )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-09-13, 16:26:38
Dziwią mnie zachwyty dla narkomanów i pijaków u rozwojowca.
No ale każdy ma takich bohaterów, do jakiego poziomu dorósł :(
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-09-13, 16:52:06
"Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy" - dobrze! jaka wspaniała przepowiednia i jakaż ezoteryczna głębia w tym została zawarta... warto przeczytać!

"a teraz Bruksela jest stolicą S.Z. Europy" - też dobrze,  widać mają w umysłach i sercach coś co u nas być może pojawi się w raczej dalszej niż bliższej przyszłości, jak już "nieprzyjaciołom swoim krzywd pamiętać nie będzie", tak  jak głosi ta wspaniała przepowiednia...

 o nie, ależ skąd te zachwyty u rozwojowca? -  teraz to są narkomani i pijacy...  dopiero u nas to będzie raj ; )

więc mnie dziwi taki narcyzm narodowy u rozwojowca : D

Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-09-13, 20:34:55
Taką wizję mają ci, którzy podłączają się pod wzorce opętańców, narkomanów i pijaków myśląc, że rozwijają się duchowo :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-09-14, 12:19:39
dobra definicja narcyzmu narodowego ; )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-09-14, 14:34:23
Ruch kukiza się rozlatuje. W przciągu 3-4 miesięcy, rozleci się prawie całkowicie i żeby dalej działać, będą musieli na nowo zorganizować struktury, co jest prawie niemożliwe.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-09-14, 14:43:05

no oby tak się stało, ale jeśli już to wciąż pieśń przyszłości, nie wiadomo jak dalekiej, bo póki co Polska domaga się za swoje krzywdy reparacji od Niemiec, rozgrzebuje i podsyca urazy wobec Rosji etc., a stolicą SZEuropy jest Bruksela - więc obecnie to  raczej tam w Belgii są ludzie o skrzydłach szerzej otwartych... i chwała im za to ; )

Bruksela to jest metr mułu i nic więcej, Tamte narody są tam tak mocno popsute "nowoczesne", że nie ma już dla nich ratunku. W historii, były już przypadki postępowania w taki nowoczeny sposob i wynik zawsze był taki sam - upadek społeczeństwa.

W Polsce jeszcze trzeba poczekać, tak sądzę do następnych wyborów i potem będzie z górki.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: dżonny w 2017-09-15, 09:41:40
Jedna z najsłynniejszych stygmatyczek, bawarska mistyczka, która w ekstazach kontaktowała się Bogiem i świętymi, przekazała niezwykłą przepowiednię, w której Polska „będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte”.
http://www.se.pl/wiadomosci/dziejesie/przepowiednie-konca-swiata-polska-bedzie-stolica-europy_970820.html

Warto przeczytać art. bo jest mocno ezoteryczny :)

Leszek wg ciebie stygmaty to jakaś autodestrukcja, sciema czy cos jeszcze innego ?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-09-24, 07:30:35
dżonny
Autodestrukcja. Występuje tylko w chrześcijaństwie, gdzie cierpienie jest najwyższą wartością.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-09-24, 07:35:32
Dlaczego czekają nas kolejne przepowiednie końca świata (czy formacji politycznych)?
Bo to świetny interes!
Tym razem biznes nakręcili naukowcy. Ale....
"Okazje do zarobku zwietrzyli też handlowcy z Rosji, czego przykładem jest sukces oferty z pakietami na koniec świata zaproponowanymi przez jedną z firm z Tomska. Oczywiście w rosyjskim pakiecie znajdowała się wódka i szprotki na zagryzkę. Poza tym można było tam znaleźć nasiona gryki, świece, zapałki, oraz notatnik i ołówek.

Tegoroczny koniec świata nie jest obchodzony z taką pompą. Popkultura odeszła do tego spokojnie, a media zaczęły zauważać temat dopiero przed kilkoma tygodniami. Być może dlatego nie czuje się takich emocji jakie mogły powstać gdyby koniec świata 23 września 2017 roku był trochę szerzej rozpropagowany. Pozostaje czekać na rozwój wypadków, bo prawdopodobnie już jutro zaczniemy oczekiwanie na kolejną magiczną datę."
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trwa-koniec-swiata-23-wrzesnia-oto-wielki-przeglad-poprzednich-koncow-swiata
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-09-30, 01:07:01
przepowiednia objawiona przez anioła chrześcijańskiemu prorokowi (?) hinduskiego pochodzenia :

Antychryst Powstanie z Berlina Niemcy Wkrótce!
https://www.youtube.com/watch?v=YzjHsT7XqVY

z komentarzy pod filmem ciekawie o tronie Szatana przewiezionym ponoć swego czasu z Turcji do muzeum w Berlinie:

Lord Jesus Christ in Revelation 2:13 warns us about Pergamon, Turkey and calls it the dwelling place of the throne of Satan. We believe that this was concerning the Altar of Zeus which was present in Pergamon, Turkey under the Roman Empire where Christians were heavily persecuted.

Jesus' Message to the Pergamon Church :
"I know where you live--where Satan has his throne(Altar of Zeus, Pergamon). Yet you remain true to my name. You did not renounce your faith in me, not even in the days of Antipas, my faithful witness, who was put to death in your city--where Satan lives" - Revelation 2:13

This Altar of Zeus was later transferred from Pergamon, Turkey to Berlin, Germany to the Berlin Museum. This also suggests to us that the seat of the throne of the Devil has shifted from Pergamon, Turkey to Berlin, Germany. In fact, Adolf Hitler used the Temple of Zeus to build a large similar structure in Nuremberg, Germany.

The Devil is going to come to the front stage very soon via the Antichrist ! We must pray and seek God more than ever !! This Generation is going to see the coming of the Lord Jesus Christ and how the evil one is destroyed with his Glorious Power !
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-09-30, 09:37:41
czyżby AFD to ten przepowiedziany Antichrist From Deutschland? : ) 

rzeczony fragment Listu do Kościoła w Pergamonie:
"Wiem, gdzie mieszkasz: tam, gdzie jest tron szatana, a trzymasz się mego imienia  i wiary mojej się nie zaparłeś, nawet we dni Antypasa, wiernego świadka mojego, który został zabity u was, tam gdzie mieszka szatan"

zdjęcie "tronu Diabła":
http://www.trekearth.com/gallery/Europe/Germany/East/Berlin/Berlin/photo1103506.htm

i w większej skali ołtarz stworzony na wzór tamtego przez jego dzieci:
https://worldwar2revisited.files.wordpress.com/2015/03/image.jpg

przynajmniej się wyjaśniło skąd tylu Turków w Niemczech ; )
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-09-30, 12:44:44
ten sam gościu i jego przepowiednia sprzed trzech lat o smoku nad Koreą Północną i jego pięknych ; ) ruchach:
https://www.youtube.com/watch?v=8AGdHAajUn0

a tu jeszcze coś o  odradzaniu się w Niemczech "voelkisch" czyli idei narodu wybranego Szatana:
http://www.bbc.com/news/world-europe-37337927
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-10-01, 10:53:35
a to jeszcze o proroctwach Daniela wplecionych w temat tronu Szatana również tego zbudowanego na wzór, w Nurembergu:
http://www1.cbn.com/700club/seat-satan-nazi-germany

oczywiście czystym przypadkiem jest że nie tak dawno kandydatka AfD do parlamentu z okręgu Nuremberg, Elena Roon, rozsyłała do członków AfD zdjęcie Hitlera z wołaniem/modlitwą o jego powrót, tudzież z  sugestią że gdyby wrócił to mógłby rozwiązać kwestię muzułmanów tak jak rozwiązał kwestię żydowską
co ciekawe wzięta na spytki odżegnywała się od jakiegokolwiek antysemityzmu, od sympatii do prawicowych ekstremistów, twierdziła też, że w ogóle nie chce powrotu Hitlera (!) i nie potrafiła przekonująco wytłumaczyć swojego zachowania:
 https://www.thelocal.de/20170214/afd-parliamentary-candidate-in-hitler-photo-controversy

Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-10-01, 12:26:30
jeszcze ciekawostka związana z "tronem Szatana" - wielki  przywódca kolejnego wielkiego narodu, Erdogan, domaga się zwrotu tego "tronu" od Niemców, co więcej planuje odbudowę świątyni w pierwotnym miejscu i zakończenie jej na 2023 rok, wszystko w ramach wyznaczonej na tą datę realizacji wizji stworzenia wielkiego kalifatu

niektórzy zastanawiają się skąd u wyznawcy Allacha takie raczej niespotykane i niezalecane ; ) w tej religii  zainteresowanie starożytnymi artefaktami, świątyniami i idolami (osobiście przywiózł z USA do kraju fragment posągu Herkulesa), porównują tą jego fascynację  do tej jaką miał Hitler:
http://thewashingtonstandard.com/turkeys-caliph-erdogan-rebuilding-temple-zeus-grand-scale-preparing-2023-grand-vision-ottoman-caliphate-dream/
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-10-02, 17:12:38
a tu przepowiednia greckiego świętego Elder Paisiosa, przepowiadającego wspaniałą przyszłość dla Grecji, m. in. odzyskanie Konstantynopola (klęskę Turcji która zaatakuje Grecję, i to dzięki pomocy Rosji, a potem klęskę samej Rosji, gdy nie będzie chciała się wycofać z tego regionu, ale i  zniszczenie europejskich krajów  które przystąpią do tej wojny, z tego Francja, Anglia i Włochy plus sześć do siedmiu krajów UE które wplątają się w tą wojnę z Rosją):
https://www.youtube.com/watch?v=5wbKxr9fKqE

tutaj podobnie, kolejny święty ortodoks chrześcijański z tamtego regionu wieszczy atak Turcji na Grecję, wplątanie się w to Rosji, potem reakcję europejskich krajów - wieszczy ciekawie że w 3 dni 3 noce ma zginąć w tamtym regionie ok. 700 milionów ludzi - głównie mężczyzn/żołnierzy?, w efekcie zobaczył zmiecenie Turcji z mapy świata etc. ,  czyli przepowiednia podobna do poprzedniej, ale on tam nie lubi Żydów których oskarża o to że chcą zniszczyć chrześcijan, jak i nawołuje do rzucania klątw na papieża, widzi też spisek który ma zapobiec zjednoczeniu się ortodoksyjnych kościołów greckiego i rosyjskiego,  ładna muzyka i śpiewy w tle:
https://www.youtube.com/watch?v=CTgWkJS_O9g

Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-10-03, 19:14:08
co do przepowiedni ortodoksów greckich to naturalne jest że odbijają się w nich czkawką zaszłości sąsiedzkie tudzież różnice religijne etc., ale ciekawe jest że oni widzieli w tych wizjach klęskę swoich sojuszników i wybawców (Rosjan) co zdaje się być najbardziej wiarygodnym elementem tych wizji, gdyż nie wynika z zaślepień religijnych, ideologicznych uprzedzeń czy rasistowskiej nienawiści - więc w świetle tych objawień  los wielkiego narodu rosyjskiego zdaje się być przesądzony
: )

pozostając w kręgu objawień judeochrześcijańskich, to dla tych którzy szerzą w proroczym zapale swoje objawienia nakładając na obecną sytuację proroctwa Daniela (oraz dla tych którzy w to wierzą) - więc zwykle kojarzą  pierwszą bestię (lew o skrzydłach orła) z WB i USA, drugą ( niedźwiedź z trzema żebrami w paszczy) z Rosją itp.,  tak jak tutaj:
http://detektywprawdy.pl/2015/10/22/tak-powstanie-imperium-antychrysta-i-nowy-porzadek-swiata/

więc specjalnie dla nich taki  bardzo ciekawy tekst:
Symbolika teriomorficzna w żydowskich pismach apokaliptycznych okresu Drugiej Świątyni na przykładzie Księgi Daniela (Dn 7-8), Apokalipsy zwierząt (1 Hen 85-90) i Czwartej Księgi Ezdrasza (4 Ezd 11-12)
http://cejsh.icm.edu.pl/cejsh/element/bwmeta1.element.desklight-8b5de544-1c7a-4d7f-bbec-c67f3a805636/c/15-42.pdf

i stamtąd fragment o który mi chodzi:
"Wzmianka o tym, że bestii „wyrwano skrzydła” jest z pewnością symbolem pozbawienia jej siły i majestatu, a więc odebrania jej władzy (por. Dn 4). Bestia przemienia się stopniowo w istotę ludzką, co zostało ukazane jako jej transformacja ze skrzydlatego lwa w postać lwa stojącego na dwóch nogach, podobnie jak człowiek, a następnie danie jej „serca człowieka”. Generalnie opis pierwszej bestii ma wydźwięk pozytywny"

więc twierdzą tam że opis tej bestii odnosił się do Nabuchodonozora, a miało to pozytywny wydźwięk "najprawdopodobniej pod wpływem zachowania się Nabuchodonozora w Dn 2 i Dn 4, gdzie jest mowa o tym, że uznaje on nad sobą wyższość władzy Boga"

ale  dla chcących widzieć w tym nadal opis również obecnej sytuacji  byłby to opis zachodniej kultury opartej na demokracji i wartościach ogólnoludzkich... coś jak  UE  - oderwano mu skrzydła przemocy i rywalizacji opartej na demonie "wielkości" - potrzeby wywyższania się i dominacji jednego narodu nad drugim, na rzecz ponadnarodowej wspólnoty, przez co lew stanął jak człowiek i dano mu serce człowieka : ))

no i na deser dla tych którzy wolą sobie wyobrażać i wymyślać  straszne rzeczy (z różnych powodów przypisując różnym ludziom i grupom działającym dla dobra ludzkości, negatywne intencje) , a jakoś nie widzą demonicznych sił które realnie wpływały i wpływają na sytuację w świecie , zwiedzanie Norymbergi kolebki duchowej/wylęgarni wielkiego narodu niemieckiego, tam gdzie odtworzyli "tron Szatana" i gdzie go wielbili w słynnych zjazdach -  film w obrazach dzisiejszych i nakładanych na to zdjęciach z tamtych czasów, ładna muzyka, niezapomniane przeżycia:
https://www.youtube.com/watch?v=Mw80n0M7J7s
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2017-10-04, 15:46:27
Witold Gadowski o islamie.

  https://www.youtube.com/watch?v=4vYnWRrkS6k  (https://www.youtube.com/watch?v=4vYnWRrkS6k)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-10-04, 16:37:44
Coś czuję, ze niedługo PIS się rozpadnie
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-10-04, 17:34:12
ciekawe proroctwo babci z 1968 roku, którego część się właśnie wypełnia, ona tam opisuje  wydarzenia w oparciu o prawo przyczyny i skutku, co pozytywnie odróżnia ją od wielu innych "proroków" i "ezoteryków":

"Ludzie z ubogich krajów będą przybywać masowo do Europy. (W 1968 roku o takiej emigracji nie było jeszcze mowy. E. Minos) Oni również przyjadą do Skandynawii i Norwegii. Będzie ich tak dużo, że ludzie będą źle o nich myśleć i nieprzychylnie ich traktować. Będą ich traktować, jak Żydów przed wojną. Potem zostanie osiągnięta miara naszych grzechów (protestowałem odnośnie napływu cudzoziemców. W tym okresie tego nie rozumiałem. E. Minos). Wtedy popłynęły łzy po policzkach tej starszej pani. "Ja już tego nie zobaczę, ale ty to będziesz mógł zobaczyć." Wtedy nagle przyjdzie Jezus i wybuchnie trzecia wojna światowa. To będzie krótka wojna, ale wszystko, co dotychczas widziałam w czasie (pierwszej i drugiej) wojny będzie zwykłą zabawą w porównaniu do tego, i skończy się to bombami atomowymi, a powietrze będzie tak bardzo zanieczyszczone, że nie będzie można oddychać. To przejdzie przez kilka kontynentów i dotknie Amerykę, Japonię, Australię i inne bogate kraje. Woda będzie skażona i nie będzie możliwa uprawia ziemi. Rezultat będzie taki, że pozostanie tylko resztka ludzi. Resztka ludzi z bogatych krajów będzie uciekać do ubogich krajów, ale tam będą tak samo źle i nieprzyjaźnie traktowani, jak my traktowaliśmy ich, gdy byli u nas.
https://www.chlebznieba.pl/index.php?id=398

i troszeczkę inna wersja:
"Ludzi z ubogich krajów przygna do Europy, także do Skandynawii, do Norwegii. Będą tak liczni, że ludzie miejscowi przestaną ich lubić, życie między nimi będzie trudne. Będą traktowani jak żydzi tuż przed II wojną światową. I wówczas nastanie czas kiedy to kielich naszych wszystkich grzechów się wypełni. Łzy napłynęły do oczu kobiety, spłynęły po jej policzkach. Powiedziała - "Ja tego nie zobaczę ale ty tak. Wtedy nagle Jezus przyjdzie jak wybuchnie III wojna światowa. Ta wojna będzie krótka."

"Wszystko co widziałam podczas II wojny światowej, w porównaniu z mającą nadejść III wojną światową wyglądało jak dziecięca zabawa. Zakończy się nuklearnym wybuchem atomowym. Powietrze będzie bardzo zatrute, będzie trudno wziąć oddech. Wpływ ogarnie kilka kontynentów, Amerykę, Japonię, Australię, i bogate narody. Woda będzie skażona. Również gleba. Skutek tego będzie taki, że tylko resztka ocaleje. Resztka z bogatych narodów będzie chciała ujść do biednych narodów, ale oni będą nam to utrudniać tak jak my im utrudnialiśmy."
http://www.wojownicywiary.pl/wizja-czasow-konca-swiata-z-1968-roku-starszej-pani-z-norwegii-a55p0.html

Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-10-04, 19:16:01
a to jeszcze przepowiednie dziadka sprzed 70 lat:

"Wkrótce, co jest wokół zawali się i zniknie. Nic nie pozostanie tej cywilizacji. Cała Ziemia zostanie wstrząśnięta i nic nie pozostanie po tej błędnej kulturze, która utrzymuje ludzi pod jarzmem ignorancji. Trzęsienia ziemi są nie tylko zjawiskiem mechanicznym, ich celem jest również rozbudzenie intelektu i serca człowieka tak, aby uwolnić się od swoich błędów i ich szaleństwa. Musicie zrozumieć, że nie jesteście jedyni we wszechświecie. "
(...)
"W przyszłości wszystko będzie podporządkowane miłości i wszyscy będą jej służyć. Ale to dzięki cierpieniu i trudnościom, świadomość ludzi zostanie przebudzona."
(...)
"Nasz Układ Słoneczny jest teraz przemierza region kosmosu, gdzie kiedyś istniała konstelacja która została zniszczona. Pozostawiła ona swój ślad, pył. To jest właśnie źródło zatrucia, nie tylko dla mieszkańców Ziemi, ale dla wszystkich mieszkańców innych planet naszej galaktyki. Jedynie Słońca nie są objęte wpływem tego nieprzyjaznego środowiska. Region ten nazywany jest "Trzynastą strefą" inni nazywają go również "strefą sprzeczności". Nasza planeta została zamknięta w tym regionie przez tysiące lat, ale w końcu zbliżamy się do wyjścia z tej przestrzeni ciemności i jesteśmy w pobliżu regionu rozwoju duchowego, gdzie znajdują się bardziej rozwinięte istoty."
http://tamar102.bloog.pl/id,348781025,title,Przepowiednia-Petera-Deunov-z-przed-70-laty,index.html

Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-10-13, 02:23:24
Coś czuję, że HGW niedługo pojdzie siedzieć. Krążą energie nad starym układem, który się kruszy i możliwe są działania zmierzające do wsadzania ich do więzienia.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: turbogluten w 2017-10-13, 03:01:23
Napisalibyście lepiej, wróże i wróżki, czy i kiedy nas wypieprzą z Schengen, bo nie wiem, jak szybko się szykować do ewakuacji z tego raju.

EDIT: wróże czy wróżowie? :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-10-13, 03:40:08
Na chwilę obecną nie zapowiada się, żeby szengen padło. Na moje oko zaostanie jak jest, ale nasz region będzie rósł w siłę i bardzo możliwe, że będzie można się targować. Niemcy wolą dalej dokonywać dalszej autodestrukcji (karma władzy) niż oddać władzę w UE :)  Oni już są tak bardzo przeżarci marksizmem kulturowym, że sami się wykończą, trudno, mają wolną wolę.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Karina w 2017-10-13, 10:44:59
Gdzieś niedawno oglądałam przepowiednię wróżki Alis, że Polska wstaje z kolan.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Wilson w 2017-10-13, 11:01:38
Bo może wstanie w końcu. Nie czytam przepowiedni już od dawna, patrzę co jest. Mój tato wróżką nie jest ale od lat umiał dostrzec czysto wszystko, podziwiam go za to. Niedawno ktoś wrzucił filmik w temacie Polski, dużo wyjasnia  https://www.youtube.com/watch?v=KV8M9GJSUgE
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: turbogluten w 2017-10-13, 14:03:46
Przeżarty marksizmem kulturowym eurokołchoz dogorywa w ostatnich konwulsjach, tymczasem Polska powstaje z kolan, jaha. Aż zacytuję pewnego ćwita:

"PKB na zdrowie
Polska - 4,8% PKB
Francja - 8,9% PKB

Lekarze
Polska 1,9/ 1000 mieszkańców
Francja 3,4 / 1000 mieszk

Ale to Francja upada :) "


Ponadto w rajchu podobnież ciężko o dobrą pracę z samym angielskim, więc weź się tu ucz człowieku na stare lata szprechać.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: turbogluten w 2017-10-13, 14:31:34
Berlin dosyć blisko, by odwiedzać czasem stare kąty, a za ewakuacją z tego antyludzkiego państwa przemawiają też proroctwa znawców, że kiedy/jeśli Putn walnie atomówkie, to raczej we Warszawę a nie w Berlin ‒ tak, żeby zabolało konkretnie, ale też nie na tyle mocno, aby odwet był niezbędnie konieczny. Także tego, pora na jakąś wesołą i podnoszącą na duchu muzyczkę, elo.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: dżonny w 2017-10-13, 16:06:31
turbogluten, nie podejrzewałem, że aż tak sympatyzujesz z naszymi zachodnimi sąsiadami. Odbierałem cię patriotycznie , moze bez afiszowania na bialo - czerwono, jak niektorzy , ale jednak jakies emocjonalne zaangazowanie chyba było :)

Anyway, w Polandii będzie lepiej ekonomicznie, zwłaszcza jesli w Reichu będzie , niektorzy mowią i to nie jacyś telewizyjni mądrale, tylko konkret ludzie, ktorzy mają na koncie niejedną taką przepowiednie w tym temacie, że możemy być potęgą i na logikę , to jest to możliwe, społeczenstwo się uczy, gospodarka światowa zmienia oblicze, co jest szansą. Co oczywiscie nie oznacza, że jednostkę pieniadz sam znajdzie , o nie.
Mi osobiscie , nie do końca odpowiada to społeczeństwo kulturowo, w tym jeśli idzie o kulturę pracy i tu moja szkana kula nie widzi by to się zmieniło w tempie w jakim ma się zmienić ta kwestia stricte gospodarcza i ogolnie slabo to wygląda. Więc jeśli chodzi o emigracje, kwestia gustu, chęci, możliwości i słuchania własnego serca, oczywiście w tym temacie wspartego (ale nie zastąpionego) chłodną kalkulacją ;)

Na moje gusta są tu w Europie jeszcze 3 inne kraje, ktore osobiście lajkuję (nie Niemcy, ale to moj gust) ale mam tu jeszcze coś do odegrania w PL tzn trzymaja mnie rzeczy w 100% osobiste.
Lajkuję też Tajlandie i USA , ale to wymaga innych rozwiązan niz mam obecnie dostępne.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-10-13, 16:16:08
Nie mówię o Niemacach, że zaraz upadną gospodarczo. Z wierzchu może, to nie wygląda aż tak źle, ale wewnątrz społeczeństwo bedzie mocno podzielone i sfrustrowane, bez możliwości powrotu do swoich korzeni. Wyobraź sobie, że w PL jest 10 takich skłuconych partii jak PIS i PO , i ludzie zamiast coś zrobić, są zastraszeni i zamknieci w sobie.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: dżonny w 2017-10-13, 16:25:17
A jeśli mowimy o stricte odczuciach , to sądze, że będzie jeszcze jeden zamach, gorszy niz WTC, raczej w USA. Być może z użyciem broni masowego rażenia. Trzymajmy kciuki by się nie sprawdzilo. Nie mowie, że dotyczy to 2017, nie chciało mi się zbytnio tego roztrząsac.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: dżonny w 2017-10-13, 17:15:06
Polska na teraz nie byłaby rajem nawet gdyby minimalna bylaby 7 tysi netto. Ludziom byloby źle, robiliby glupie rzeczy, robiliby problemy, ludzie dalej by emigrowali , do biedniejszych krajow, okazaloby się że "w biedzie bylo lepiej", poza tym, najechali by nas wtedy na bank, odwaliłoby ludziom, byłaby destrukcja jak na Atlantydzie. Chyba jest dobrze tak jak jest teraz wg tej duchowej prawdy, że rzeczywistość jest doskonała taka jaka jest :) więc nie ma co i z kim walczyc , chyba , że dla kogoś to sport tudzież sens życia. Byleby sie nie draznili z silniejszymi i będzie miodzio.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-10-13, 17:31:27
Byleby sie nie draznili z silniejszymi i będzie miodzio.

Będąc mocno rozwiniętym duchowo, samemu w pojedynkę, możesz bić i straszyc Chiny, Ruskich i USA jednocześnie :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Lynd Seagull w 2017-10-13, 17:44:43
Będąc mocno rozwiniętym duchowo, samemu w pojedynkę, możesz bić i straszyc Chiny, Ruskich i USA jednocześnie :)

To cytat z Jezusa czy z Buddy? :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-10-13, 18:52:59
Ogólnodostępna wiedza ezoteryczno-duchowa.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2017-10-18, 19:32:18

Gdy oczyszczam jakiś temat do bezwarunkowej miłość, zawsze dzieje się tak jak ja chcę i dostaję, to co chcę. Można też powiedzieć, że wszystko idzie po najlżejszej linii oporu z często zdarzającymi się "cudami".

Powodem takiego bezproblemowego działania, jest Boża opieka i  pełna moc jego działania w wielu tematach.


Pięknie ujęte :)

Tylko czy
 "zawsze dzieje się tak jak ja chcę i dostaję, to co chcę."
- jest ok w stosunku do WJa ?
Chodzi tylko o to czy to "co ja chcę" jest ok ? Czy powinno być "to co jest zgodne z moim Najwyższym dobrem" ?
Tylko dociekam :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-10-18, 19:47:14
Tess

Respektując wolną wolę innych i mając oczyszczone osiąganie celów, nie dzieje się żadna krzywda. Jest jescze kilka warunków, ale nie da się tego wytłumaczyć w 1 zdaniu, trzeba byłoby zahaczyć o cały system. Gdy oczyszczam coś do miłości, prawie zawsze przechodzi mi ochota na obiekt, który pożądałem.

Wolna wola polega na tym, że mogę przy oczyszczonej pś osiągać, to co chcę, czyli dobre i złe rzeczy. Władza na innymi, przemoc itp wiadomo co da. A dążenie do dostatniego, zrównoważonego, szczęśliwego życia, nie powinno dać nic więcej niż uzależnienie od świata materialnego. Na moją logikę lepiej żyć szczęśliwie z zaspokojonymi wszystkimi potrzebami niż w bólu i cierpieniu :)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2017-10-18, 20:47:18


- 1) Wolna wola polega na tym, że mogę przy oczyszczonej pś osiągać, to co chcę, czyli dobre i złe rzeczy.

 - 2) A dążenie do dostatniego, zrównoważonego, szczęśliwego życia, nie powinno dać nic więcej niż uzależnienie od świata materialnego.

- 3) Na moją logikę lepiej żyć szczęśliwie z zaspokojonymi wszystkimi potrzebami niż w bólu i cierpieniu :)


Ponumerowałam zdania coby 'była jasność' ;)

ad1) Przy OCZYSZCZONEJ podś. można osiagać też złe rzeczy ??

ad3) ...z zaspokojonymi WSZYSTKIMI potrzebami ...tymi złymi też ?

ad3) Tego zdania po prostu nie rozumiem. Dążenie do szczęśliwego, zrównoważonego życia ma dać , li tylko i wyłącznie, uzależnienie od materii ?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-10-18, 22:31:56
1. Mogę w każde chwili wrócić do poprzedniego stanu, ale mnie odstręczają te energie.

2. Można sobie wybrać, co się chce, w tym te złe rzeczy, ale to wszystko wychodzi w praniu, jakie ma się intencje. Na dobrą sprawę respektując wolną wolę innych i działając z poziomu współczucia, nie da się być złym. Trzeba też zrozumieć na czym polega obrona energetyczna i dlaczego trzeba pozwolić umrzeć komuś, kto mnie krzywdzi. Na chwile obecną  żadnych konsekwencji karmicznych nie dostaję, więc ten temat jest raczej dobrze oczyszczony.

3. Na chwilę obecną tak myślę. Wiesz, ludzie są różni  (mają wolną wolę). Niektórzy kochają piękne samochody, zwierzęta, życie w ciele itp. i prawdopodbnie niegdy z tego nie zrezygnują. Ale są też tacy, co mają dosłownie wszytko i tęskno im za czymś lepszym.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-11-22, 02:40:51
19 listopada przespaliśmy, a to ważna data! Minał czas ogólnoświatowej imprezy zapowiadanej przez naukowców. I znów nic nie wyszło z kolejnego końca świata. Niektórzy kolejny raz w rozpaczy. Ale... do końca roku pozostało nam jeszcze ponad miesiąc, więc nadzieja nie u wszystkich umarła :)

 Tess
Ty się nie dziw. Przecież to satanizm.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: ontoja w 2017-11-22, 09:16:17
"Ale są też tacy, co mają dosłownie wszytko i tęskno im za czymś lepszym."
To za czym tęsknią to miłość i szczęście ,poza nimi nie ma już za czym tęsknić a nad nimi trzeba pracować.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-11-22, 17:59:50
Tess

Praktyką czarnomagiczną i satanizmem można nazwać sztuczną intuicję, czyli twór, który osiągnęlo się inaczej niż przez oczyszczenie podświadomości. Wsółczuję osobom używającym takiego dziadostwa do grzebania komuś w głowie.

Ontoja

Właśnie że jest tęsknić z czymś innym niż miłość . Znam 2 osoby, które ninawidzą istnieć i za nic w świecie nie zrezygnują z chęci samounicestwienia, mają taką osobowość i tyle. Ja osobiście uwielbiam, gdy moja śwadomość promieniuje miłością, mógłbym spedzić tak całą wieczność :)

Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: ontoja w 2017-11-22, 18:50:41
Niech się zapytają sami siebie co im tu nie pasi .
Osobowość jest względnie trwałem zespołem cech ale kształtowała się głównie w dzieciństwie więc w mniejszym bądź większym stopniu można ją odkształcić .
Jeśli by to nie było możliwe to ludziom by się nie zdarzało z depresji wychodzić a im się zdarza.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-11-22, 21:07:39
m zespołem cech ale kształtowała się głównie w dzieciństwie więc w mniejszym bądź większym stopniu można ją odkształcić .Problem właśnie w tym, że niektórzy nie chcą jej odkształcać np. podoba im się wizja unicestwinia:)
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: ontoja w 2017-11-22, 21:32:36
Wszystko pięknie tylko ,że jest niemożliwa do realizacji.A gdyby byli rzeczywiście nią zainteresowani to już by się pozabijali.
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-11-23, 05:50:01
Ci co mieli poumierać już poumierali, lub zostali pozamykani w astralu. Są jeszcze tacy co nie chcą istnieć, ale mają też programy na doświadczanie cielesnośści. Mogą nienawidzić egzystować i być jednocześnie zainteresowanymi dlaczego innni ludzie chcą żyć, albo po co się urodzili. Po wykonaniu tego planu umierają i nigdy sie juz nie rodzą
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: ontoja w 2017-11-23, 15:20:24
Skąd Ty to wszystko wiesz?
Tytuł: Odp: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-11-23, 16:44:02
Wiedzę mam z medytacji, a doświadczenie z połączeń karmicznych z takimi osobami. Chyba najohydniejsza karma jaką mam, fuj...