Przytomny rozwój duchowy

Forum => OFFTOPIC => Wątek zaczęty przez: almighty w 2012-10-26, 12:04:01

Tytuł: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2012-10-26, 12:04:01
Regulamin forum
Tytuł: Odp: Regulamin
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-02-15, 14:53:36
Regulamin forum:

JEST TO FORUM DLA ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO.
Taka jest jego idea, nazwa i funkcja, która jest i będzie nadrzędna wobec innych tematów.

Uczestniczenie w forum jest dobrowolne.

PODSTAWOWYMI WARTOŚCIAMI NA FORUM SĄ:

Szacunek, w tym dla granic, energii i czasu innych ludzi
Akceptacja
Zrozumienie
Słuchanie siebie nawzajem
Różnorodność
Kulturalny język wypowiedzi
Uznanie, że wszyscy uczestnicy forum zasługują na szacunek, akceptację, zrozumienie
Uznanie, że każdy ma prawo do błędów, również czasami moderacja, bo są to ludzie
Budowanie pozytywnej społeczności, która wzajemnie się inspiruje
Budowanie atmosfery, która z natury dodaje wszystkim w grupie pozytywnej energii

MILE WIDZIANE SĄ SŁOWA:
Dziękuję
Przepraszam
Proszę
Wybacz mi
Wybaczam

Wszystkich obowiązują te same zasady na forum. 
Wszystkie propozycje dotyczące funkcjonowania forum są brane pod uwagę. Nie każda propozycja może być jednak zrealizowana.

DOZWOLONA jest KULTURALNA DYSKUSJA I WYRAŻANIE SWOICH OPINII, RÓWNIEŻ PRZECIWNYCH.

DOZWOLONA jest KONSTRUKTYWNA KRYTYKA.
Konstruktywna krytyka polega na krytykowaniu problemu,a  nie osoby oraz podawaniu konstruktywnego rozwiązania problemu z szacunkiem dla wyborów i granic drugiej osoby.

ZABRONIONA jest na forum PRZEMOC SŁOWNA.
Przemoc słowną definiuje się jako krytykanctwo, obrażanie, celowe złośliwości w wypowiedziach na temat innych ludzi, traktowanie zdania innych zawsze jako nieadekwatne lub złe, nie słuchanie innych, wyszydzanie, umniejszanie znaczenia innych ludzi, używanie wyzwisk i słów o zabarwieniu umniejszającym do określania charakteru innych ludzi, komentowanie w przykry sposób zachowań i słów drugiej osoby, złośliwe żartowanie. Uwagi mogą być wypowiedziane agresywnie, ale także z uśmiechem.
ZABRONIONE jest prowokowanie do konfliktów, ataki na użytkowników forum, moderatorów i administrację, krzykactwo (w tym częste używanie wykrzykników i pogrubianie treści), rozwalanie forum i jego idei swoimi komentarzami. 
ZABRONIONE jest na forum uprawianie  NEGATYWIZUJĄCEGO POLITYKOWANIA
Negatywne politykowanie definiuje się jako obraźliwe wypowiadanie się o drugim użytkowniku, grupie społecznej lub organizacji oraz dzielenie ludzi z poziomu przemocy słownej, umniejszania, prowokowanie do agresji i pogardy.
Zabronione jest spamowanie forum treściami politycznymi, szczególnie o zabarwieniu negatywizującym.

Interpretacja tego, co jest niedozwolonym zachowaniem pozostaje w gestii moderacji. Niedozwolone treści w postach będą usuwane, a autorzy otrzymają jednodniowego bana (lub dłużej przy wielokrotnym naruszaniu regulaminu). Ta sama zasada odnosi się do treści zamieszczanych linków.
Na tematy polityczne bez ograniczeń można dyskutować na forum Świadomy Rozwój Duchowy. Zawsze jest wybór!

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie (wulgaryzmy i chamstwo seksualne), grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych (pornografia) lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości.
Pamiętaj, że nie monitorujemy na bieżąco wysłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum.

Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia łamiących regulamin treści w rozsądnym czasie, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast. Te zasady mają również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, w jakichkolwiek sposób powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi.
Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Masz możliwość, po rejestracji, wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie dawaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Jest twoją odpowiedzialnością wprowadzenia czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta, z lub bez wcześniejszych uwag. Odpowiednie sankcje mogą zostać nałożone.

[16.03.2015] Nie dozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum. Każdy przypadek multikont będzie indywidualnie rozpatrywany przez moderację, a wszystkie nadmiarowe konta będą usuwane.

Eksperci mają obowiązek podawać imię i nazwisko w profilu. Za Eksperta zostanie uznany także użytkownik, który podaje w opisie np.: trener, regreser, terapeuta itp. a wybierze inny status niż "Ekspert".

"Ekspert, Uzdrowiciel i Terapeuta mają również obowiązek podać dane w swoim profilu (strona www, własne zdjęcie, dziedzina - opis) - zostaną też poddani procesowi weryfikacji przez Administrację/Moderację." Jeśli ktoś nie posiada strony www, to prosimy o szczegółowe wypełnienie profilu na forum i obowiązkowo zamieszczenie własnego zdjęcia w awatarze.

Każdy, kto ma status Ekspert, Uzdrowiciel lub Terapeuta jest proszony o uzupełnienie tych danych w przeciągu 7 dni, w innym razie status zostanie zamieniony przez Administrację na "Zaawansowany" (lub inny do wyboru - Poszukujący lub Obserwator).

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w wypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Użytkownicy maja prawo zakładać wątki ćwiczeniowe i nieodpłatnie oferować w nich swoje usługi. Jeśli którykolwiek użytkownik, posiadający wątki ćwiczeniowe, zacznie pobierać pieniądze za swoje usługi - wtedy wątek zostanie zamknięty. Prosimy też o informacje od użytkowników, czy osoby prowadzące ćwiczenia pobierają od nich pieniądze.

Chętnych na reklamowanie się, odsyłamy do regulaminu Działu Reklamy i Ogłoszenia http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=266.0 (http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=266.0).


Życzymy inspirującego i rozwojowego korzystania z forum:)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-07-06, 10:51:56
Argumenty ad meritum są dopuszczalne.
Argumenty ad persona będą moderowane. Dopuszczalna jest konstruktywna krytyka zgodna z innymi punktami regulaminu.

Wszelkie wpisy niezgodne z regulaminem prosimy zgłaszać do moderacji (jest taka opcja w prawym dolnym rogu każdego postu).


TIP dla uczestników:
Jeśli ktoś oczekuje więcej duchowych treści na forum, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je zamieszczać i brać udział w takich dyskusjach w celu ich współtworzenia, w miejsce krytykowania treści forum oraz przemocy słownej wobec moderacji.
Moderacja nie odpowiada za niezrozumienie swoich działań przez uczestników niezgodnych z regulaminem i prawem polskim.
Forum NIE JEST od profesjonalnej terapii. Istnieje możliwość zgłoszenia się do profesjonalnego terapeuty w przypadku takich przesłanek.

----------------------------------------------------------

Ze względu na pojawiające się sygnały o przesyłaniu fałszowanych wiadomości na temat rzekomej korespondencji z moderacją/administracją,
informujemy, że moderacja nie odpowiada za niezweryfikowane treści rozsyłane drogą prywatną.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-07-06, 12:55:18
To należy podkreślić:
Jeśli ktoś oczekuje więcej duchowych treści na forum, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je zamieszczać i brać udział w takich dyskusjach w celu ich współtworze (http://Jeśli ktoś oczekuje więcej duchowych treści na forum, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je zamieszczać i brać udział w takich dyskusjach w celu ich współtworze)nia
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-07-16, 15:19:59
:)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2016-09-05, 13:01:38
Nie moge zgodzić się z takim postawieniem sprawy.

Mam świadomość, że wielu "rozwojowców- medytujących" ma problem z konfrontacją z wieloma rzeczywistymi aspektami życia społecznego i politycznego czy gospodarczego i nie radzi sobie z tym , że wielu z nich by chciało , aby było "zawsze dobrze" rownież na zewnątrz . Jestem jednak głęboko przekonany, że bez rzetelnego  PRZEPRACOWANIA tego aspektu , będzie im bardzo trudno osiągnąć postęp. A mi zależy z "egoistycznych" własnie pro-rozowjowych pobudek, aby realnie medytujących i realnie świadomych było jak najwięcej . I tyle.

Rafael :)
Jak masz  misję to sobie wpierw odreaguj bo jak wielu przed Tobą polegniesz i się niepotrzebnie zmęczysz.
Jak ktoś naprawdę medytuje a nie lata w obłokach to mu polityczne czy gospodarcze aspekty latają kolo buta  i robi swoje bo ma przepracowane bezpieczeństwo i prosperity.
Jak chcesz coś w tym temacie osiągnąć to zostań politykiem a nie doradcą duchowym.

Ps. dyskutowanie  z regulaminem forum nie ma sensu na żadnym forum. Zapominasz, że na każdym forum admin jest Bogiem ;)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2016-09-12, 08:26:12
Almighty

Mam pytanie  do zgodności z regulaminem FORUM

Zostałem upomniany chociaż jedyną moją zbrodnią było potwierdzenie zwahania zerowego/opętania  ERD przez Leszka.
Mam więc pytanie.
1.Czy regulamin forum ma to w zapisie, że nie wolno badać/potwierdzać ZEROWEGO ERD lub opętania osób w wątku o badaniach ERD ?

2.Kiedy i w jaki sposób określenie, ze ktoś ma ZERO ERD obraża badaną osobę ?

3. Czy wpływ na upomnienie ma to, ze osoba badana jest w jakiś sposób sponsorem FORUM lub jest osobą bliską FORUM ?

4. Czemu nie dostałem takiego samego ostrzeżenia przy wywahaniu ZEROWEGO ERD innym osobom w tym byłym forumowiczkom (Dosi dla przykładu ?)

5. O co właściwie chodzi jak nie wiadomo o co chodzi ?
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-12, 08:47:31
Jasne reguły gry są najważniejsze.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2016-09-12, 09:49:44
Ja dla przykładu byłbym bardzo wdzięczny gdyby mnie ktoś poinformował gdybym akurat spadł do zerowego erd lub był opętany. Zdarza się to przecież nawet 35erdowcom.
Tym bardziej byłbym wdzięczny gdybym prowadził jakieś zajęcia na temat RD  bo dzięki temu mógłbym w porę się oczyścić.
Więc mam prośbę, by jeśli kiedyś Mi się to przydarzy, nie banować takiej osoby (nawet jeśli byłby to Skowronek :) i nie donosić do admina bo to nieładnie donosić :)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-09-12, 10:01:02
DarkAngel
Dostałeś odpowiedzi w wiadomości prywatnej i brak zrozumienia, przesadne reakcje i robienie afery na forum z jednej sytuacji są pewnym sygnałem dla moderacji, żeby zweryfikować sytuację.

Każdy może zgłosić pomówienia na czyjś lub na swój temat i jest to brane pod uwagę. To są jasne reguły. Te wpisy po zgłoszeniu zostały tak potraktowane. Nie tylko Leszek będzie tu ochraniany, gdy są zgłoszenia o pomawianiu osoby publicznej (w pewnych kręgach), działającej w rozwoju duchowym.

Czyjś stan może być chwilowy (teoretycznie i jeśli oceniający się nie pomylił z jakiś powodów), a pomówienie na forum pozostaje i ma swoje skutki w przestrzeni publicznej. 
Może czas zweryfikować czy niektóre wpisy, też w wątku o ERD, na temat osób, które nie mogą lub nie chcą się wypowiadać lub obronić, a zajmują się rozwojem, to nie antyreklama, naruszanie ich granic i dóbr osobistych. Pewne hasła robią na ludziach bardzo negatywne wrażenie i pozostają w ich pamięci na temat innych. Nawet, gdy nie mają nic wspólnego z tą osobą, tworzy się negatywne wrażenie na jej temat.

Zgłoszenia działań niezgodnych z regulaminem i prawem to nie donos.  Donos to celowe, anonimowe, działanie na szkodę innych lub dla własnych korzyści, często niezgodne z faktami. Zgłoszenie to zgłoszenie. Jeśli widzisz, że pewne wpisy naruszają regulamin, czyjeś dobra osobiste i są antyreklamą, też możesz to zgłaszać.  Moderacja patrzy długofalowo na pewne wpisy, pod kątem regulaminu i prawa.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2016-09-12, 10:49:15
Czyjś stan może być chwilowy (teoretycznie i jeśli oceniający się nie pomylił z jakiś powodów), a pomówienie na forum pozostaje i ma swoje skutki w przestrzeni publicznej. 
Może czas zweryfikować czy niektóre wpisy, też w wątku o ERD, na temat osób, które nie mogą lub nie chcą się wypowiadać lub obronić, a zajmują się rozwojem, to nie antyreklama, naruszanie ich granic i dóbr osobistych. Pewne hasła robią na ludziach bardzo negatywne wrażenie i pozostają w ich pamięci na temat innych. Nawet, gdy nie mają nic wspólnego z tą osobą, tworzy się negatywne wrażenie na jej temat.

Myślę,  że bierze się to z braku podstawowej wiedzy na temat ERD czy opętania, lub wpływu świata astralnego.

Nie można też popadać w paranoję z powodu, że  kogoś lubimy bądź nie. Mogę uznawać Vishwanadę za oszusta z przyczyn osobistych ale uważam Go za lepszego biznesmena niż Leszka z lepiej przepracowaną prosperity i przyciąganiem klientów (sorry Leszek ;)). Co nie zmienia faktu, że czasem mi u niego (Visha) wychodzi ERD 0 a czasem 32.
Klientów mu z tego powodu na pewno nie ubywa.
Jeśli ktoś jednak prowadzi powiedzmy zajęcia z prosperity i samooceny a jakiś "nieprzychylny" mało znaczący wpis na forum potrafi wyrządzić mu w danych tematach krzywdę,
to może najwyższybko czas by zweryfikować swoje postrzeganie siebie w danym temacie bo coś jednak nie halo :)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-12, 16:23:53
DarkAngelbubu
w związku z oceną porównania prosperity mojego i Visha, nie łykam Twej diagnozy.
Moje potrzeby są zaspokojone. A jego chyba jeszcze nie, choć teoretycznie może mieć więcej, czy nawet znacznie więcej niż ja.
PS, nie czuję się pomówiony, poniżony, upokorzony i nie odbieram tego jako antyreklamę :)


PS
almighty
Prosimy o przestrzeganie Regulaminu. Ewentualnie o uzupełnienie go o stosowne punkty, których należy przestrzegać.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2016-09-12, 16:35:38
:))))))))))))))) ...))
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-09-12, 17:29:51
Przypominamy o przestrzeganiu regulaminu forum
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2016-09-12, 18:21:10
Leszek :) to jedynie nostalgia za czasami gdy miałeś tłumy na zajęciach. Ale jeden lubi ilość a inny jakość :)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2016-09-12, 18:25:11
Leszek :) to jedynie nostalgia za czasami gdy miałeś tłumy na zajęciach.

Ach, cóż to były za czasy.... :))
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2016-09-12, 19:45:21
I jeszcze cos dodam a propos 'tych czasów' :)
Za każdym razem jak jechaliśmy NA warsztaty , mielismy różne nastroje. Takie do wyczyszczenia.
Ale za to jak wracalismy np z tych Murcek pociagiem! Oko błyszczało, buzia sie nie zamykała, śmiech, gadanie wszyscy na raz :)) opowiadanie sobie czego nie bądź. I co istotne szczuplejsi o 2 kg minimum  :))
Minimum 2 kg problemów off :D
Taa, były to czasy :)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-18, 04:38:06
Uważam,że osoby nadużywające PW do dręczenia Użytkowników powinny być blokowane.
Zaczyna się jesień, więc osoby z zaburzeniami psychicznymi zaczynają być aktywne.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2016-09-18, 11:40:11
uuup !

Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: miś w 2016-09-18, 12:47:29
Zaczyna się jesień, więc osoby z zaburzeniami psychicznymi zaczynają być aktywne.

Czemu tak się dzieje że w jesień ?
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2016-09-18, 12:57:08
bo w lato siedziały na słonku ;) i główki im teraz parują
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Darek w 2016-09-18, 14:16:31
"jesienna deprecha" krótszy dzień, wiatry, zimno :-)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2016-09-18, 15:25:00
Nie każdy potrafi jesienią legnąć na szezlongu i kontemplować spadające liście za oknem :)

Są tacy u których odzywa sie dokuczliwa  melancholia.

A są i tacy którzy przy tym zamieniają się w upierdliwe, męczące wampiry energetyczne, nękające ludzi swoimi fobiami ....
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-09-18, 20:05:04
Uważam,że osoby nadużywające PW do dręczenia Użytkowników powinny być blokowane.
Zaczyna się jesień, więc osoby z zaburzeniami psychicznymi zaczynają być aktywne.

Jeśli znasz takie przypadki to zgłaszaj do administracji fakty przez PW.
Zgłoszone przypadki są zawsze rozpatrywane i wyjaśniane w miarę obecności moderatorów na forum.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Lynd Seagull w 2016-09-18, 20:08:45
Gwoli uściślenia: zgłoszone PW są widoczne tylko dla administratora (almighty), a nie dla moderatorów.
Moderatorzy widzą tylko zgłaszane posty.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-09-18, 20:18:00
Dodając:
Zgłoszenia dla postów (na dole postu przycisk zgłoszenia "zgłoś do moderatora") są widoczne dla wszystkich moderatorów.
Zgłoszenia dla PW (prywatnych wiadomości), to korespondencja tylko do administracji forum: almighty.

Wszystko jest rozpatrywane w miarę obecności administracji-moderacji, czy moderacji na forum.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-18, 20:48:58
No to już wiadomo, że na TYM forum nie do mnie się zgłasza, tylko do almighty.
Dziekuję :)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-09-18, 21:02:28
To byłeś molestowany w kwestiach funkcjonowania forum? :-D
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2016-09-18, 21:21:54
I tak przy okazji i dla przypomnienia :
rozpowszechnianie prywatnej korespondencji i danych osobowych jest łamaniem prawa i podlega karze.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: miś w 2016-09-18, 21:45:25
Co do rozpowszechniania prywatnej korespondencji to się tyczy osób trzecich, które by wkradły się w skrzynkę pocztową i rozpowszechniały prywatne - nie swoje - wiadomości. Natomiast adresat / odbiorca wiadomości może robić z nimi co mu się żywnie podoba i udostępniać komu chce.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-09-19, 09:46:40
"Tajemnica komunikowania jest jednym z dóbr osobistych.
Każda korespondencja jest co do zasady tajna, a zgodę na jej rozpowszechnienie mogą wyrazić tylko nadawca oraz adresat."

"Natomiast przepisy pr. aut. przyznają jedynie adresatowi korespondencji uprawnienie do wyrażenia zgody na jej rozpowszechnianie, a w okresie 20 lat od jego śmierci także małżonkowi, a w przypadku jego braku kolejno zstępnym, rodzicom lub rodzeństwu, chyba, że co innego wynika z woli adresata korespondencji (art. 82 pr. aut.)."
"Tylko osoba, do której list jest zaadresowany może go otworzyć, a także podjąć decyzję o jego upublicznieniu, jeżeli wolę taką wyraził autor listu."
https://lexvin.com.pl/prawo-lexvin/3205/Ochrona-tajemnicy-komunikowania-i-korespondencji (https://lexvin.com.pl/prawo-lexvin/3205/Ochrona-tajemnicy-komunikowania-i-korespondencji)

Interpretacje kto ma prawo do rozpowszechniania prywatnej korespondencji bywają też trochę inne od wyżej wymienionych. Jeśli treść listu narusza dobra osobiste, jest związana ze stalkingiem, to korespondencja może stać się dowodem i następuje wyjątek. Jednak rozpowszechnianie prywatnej korespondencji w celu naruszenia czyiś dóbr osobistych podlega ochronie prawnej.

Dobra osobiste https://pl.wikipedia.org/wiki/Dobra_osobiste (https://pl.wikipedia.org/wiki/Dobra_osobiste)
 
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-09-26, 09:36:13
Argumenty ad meritum są dopuszczalne.
Argumenty ad persona będą moderowane. Dopuszczalna jest konstruktywna krytyka zgodna z innymi punktami regulaminu.

Wszelkie wpisy niezgodne z regulaminem prosimy zgłaszać do moderacji (jest taka opcja w prawym dolnym rogu każdego postu).


TIP dla uczestników:
Jeśli ktoś oczekuje więcej duchowych treści na forum, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je zamieszczać i brać udział w takich dyskusjach w celu ich współtworzenia, w miejsce krytykowania treści forum oraz przemocy słownej wobec moderacji.
Moderacja nie odpowiada za niezrozumienie swoich działań przez uczestników niezgodnych z regulaminem i prawem polskim.
Forum NIE JEST od profesjonalnej terapii. Istnieje możliwość zgłoszenia się do profesjonalnego terapeuty w przypadku takich przesłanek.

----------------------------------------------------------

Ze względu na pojawiające się sygnały o przesyłaniu fałszowanych wiadomości na temat rzekomej korespondencji z moderacją/administracją,
informujemy, że moderacja nie odpowiada za niezweryfikowane treści rozsyłane drogą prywatną i rozpowszechniane w internecie.


Regulamin forum:

JEST TO FORUM DLA ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO.
Taka jest jego idea, nazwa i funkcja, która jest i będzie nadrzędna wobec innych tematów.

Uczestniczenie w forum jest dobrowolne.

PODSTAWOWYMI WARTOŚCIAMI NA FORUM SĄ:

Szacunek, w tym dla granic, energii i czasu innych ludzi
Akceptacja
Zrozumienie
Słuchanie siebie nawzajem
Różnorodność
Kulturalny język wypowiedzi
Uznanie, że wszyscy uczestnicy forum zasługują na szacunek, akceptację, zrozumienie
Uznanie, że każdy ma prawo do błędów, również czasami moderacja, bo są to ludzie
Budowanie pozytywnej społeczności, która wzajemnie się inspiruje
Budowanie atmosfery, która z natury dodaje wszystkim w grupie pozytywnej energii

MILE WIDZIANE SĄ SŁOWA:
Dziękuję
Przepraszam
Proszę
Wybacz mi
Wybaczam

Wszystkich obowiązują te same zasady na forum.
Wszystkie propozycje dotyczące funkcjonowania forum są brane pod uwagę. Nie każda propozycja może być jednak zrealizowana.

DOZWOLONA jest KULTURALNA DYSKUSJA I WYRAŻANIE SWOICH OPINII, RÓWNIEŻ PRZECIWNYCH.

DOZWOLONA jest KONSTRUKTYWNA KRYTYKA.
Konstruktywna krytyka polega na krytykowaniu problemu,a  nie osoby oraz podawaniu konstruktywnego rozwiązania problemu z szacunkiem dla wyborów i granic drugiej osoby.

ZABRONIONA jest na forum PRZEMOC SŁOWNA.
Przemoc słowną definiuje się jako krytykanctwo, obrażanie, celowe złośliwości w wypowiedziach na temat innych ludzi, traktowanie zdania innych zawsze jako nieadekwatne lub złe, nie słuchanie innych, wyszydzanie, umniejszanie znaczenia innych ludzi, używanie wyzwisk i słów o zabarwieniu umniejszającym do określania charakteru innych ludzi, komentowanie w przykry sposób zachowań i słów drugiej osoby, złośliwe żartowanie. Uwagi mogą być wypowiedziane agresywnie, ale także z uśmiechem.
ZABRONIONE jest prowokowanie do konfliktów, ataki na użytkowników forum, moderatorów i administrację, krzykactwo (w tym częste używanie wykrzykników i pogrubianie treści), rozwalanie forum i jego idei swoimi komentarzami.
ZABRONIONE jest na forum uprawianie  NEGATYWIZUJĄCEGO POLITYKOWANIA
Negatywne politykowanie definiuje się jako obraźliwe wypowiadanie się o drugim użytkowniku, grupie społecznej lub organizacji oraz dzielenie ludzi z poziomu przemocy słownej, umniejszania, prowokowanie do agresji i pogardy.
Zabronione jest spamowanie forum treściami politycznymi, szczególnie o zabarwieniu negatywizującym.

Interpretacja tego, co jest niedozwolonym zachowaniem pozostaje w gestii moderacji. Niedozwolone treści w postach będą usuwane, a autorzy otrzymają jednodniowego bana (lub dłużej przy wielokrotnym naruszaniu regulaminu). Ta sama zasada odnosi się do treści zamieszczanych linków.
Na tematy polityczne bez ograniczeń można dyskutować na forum Świadomy Rozwój Duchowy. Zawsze jest wybór!

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie (wulgaryzmy i chamstwo seksualne), grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych (pornografia) lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości.
Pamiętaj, że nie monitorujemy na bieżąco wysłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum.

Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia łamiących regulamin treści w rozsądnym czasie, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast. Te zasady mają również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, w jakichkolwiek sposób powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi.
Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Masz możliwość, po rejestracji, wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie dawaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Jest twoją odpowiedzialnością wprowadzenia czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta, z lub bez wcześniejszych uwag. Odpowiednie sankcje mogą zostać nałożone.

[16.03.2015] Nie dozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum. Każdy przypadek multikont będzie indywidualnie rozpatrywany przez moderację, a wszystkie nadmiarowe konta będą usuwane.
Moderatorzy i administrator mogą dodatkowo posiadać konto użytkownika, w celu rozdzielenia ról i zadań, którym te konta służą.

Eksperci mają obowiązek podawać imię i nazwisko w profilu. Za Eksperta zostanie uznany także użytkownik, który podaje w opisie np.: trener, regreser, terapeuta itp. a wybierze inny status niż "Ekspert".

"Ekspert, Uzdrowiciel i Terapeuta mają również obowiązek podać dane w swoim profilu (strona www, własne zdjęcie, dziedzina - opis) - zostaną też poddani procesowi weryfikacji przez Administrację/Moderację." Jeśli ktoś nie posiada strony www, to prosimy o szczegółowe wypełnienie profilu na forum i obowiązkowo zamieszczenie własnego zdjęcia w awatarze.

Każdy, kto ma status Ekspert, Uzdrowiciel lub Terapeuta jest proszony o uzupełnienie tych danych w przeciągu 7 dni, w innym razie status zostanie zamieniony przez Administrację na "Zaawansowany" (lub inny do wyboru - Poszukujący lub Obserwator).

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w wypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Użytkownicy maja prawo zakładać wątki ćwiczeniowe i nieodpłatnie oferować w nich swoje usługi. Jeśli którykolwiek użytkownik, posiadający wątki ćwiczeniowe, zacznie pobierać pieniądze za swoje usługi - wtedy wątek zostanie zamknięty. Prosimy też o informacje od użytkowników, czy osoby prowadzące ćwiczenia pobierają od nich pieniądze.

Chętnych na reklamowanie się, odsyłamy do regulaminu Działu Reklamy i Ogłoszenia http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=266.0.


Życzymy inspirującego i rozwojowego korzystania z forum:)

[ostatnia modyfikacja regulaminu 5.10.2017r.]
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-10-05, 10:07:26
Przypominamy:

Tematy i działania szkodliwe dla forum i niezgodne z regulaminem będą moderowane. W tym tworzenie konfliktów, negatywne prowokacje, również pod pozorami dobrych intencji we wpisach (co ostatnio miało miejsce w kilku przypadkach), sianie fermentu w miejsce pozytywnych inspiracji, używanie różnych metod w celu dyskredytacji innych i działania mające takie znamiona np. insynuowanie i wytykanie ludziom wzorców pod pozorami omnipotencji, w tym nieomylności (ogólnie językiem rozwojowym: negatywna magia).


Kolejne groźby (przemoc) kierowane do moderacji przez J034 i jego pomówienia dotyczące uczestników tego forum powodują tylko dalszy ban na jego pisanie tutaj. Ta sama zasada dotyczy innych osób. Proszę przeczytać regulamin forum.

To forum działa wg zasad określonych w regulaminie.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-10-05, 11:10:00
Interpetowanie wypowiedzi tylko poprzez pryzmat ich intelektualnego znaczenia a bez uwzględnienia intencji i energii idących za nimi to droga na manowce. Ktoś może pisać niby krytycznie ale ta krytyka jest uzasadniona ze względu na intuicyjne odczucie. Dla Amina to niedopuszczalne bo on widzi tylko "chamską krytykę" . Admin zaczyna grzmieć że ktoś łamie regulamin

Rozumiem, że Admin posiada świadomość rozróżniającą większą od najlepiej urzeczywistnionych na forum osób. I dzięki temu potrafi rozróżniać posty pseudopozytywne od pozytywnych lepiej od nich. A tak na prawdę - to jak jak ze świadomością rozróżniającą u Admina ??
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Darek w 2016-10-05, 12:15:19
Wiadomo, że będzie oceniał ze swojego punktu widzenia. Chyba, że tam siedzi sztab jasnowidzów z wahadłami i każdą wypowiedź sprawdzają hehe
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-10-05, 17:02:27
Nie ma aż tak częstej ingerencji moderacji, żeby nadmiernie zajmować się tym tematem. Każdy może popełniać błędy również moderacja, bo to ludzie. Starają się jednak działać zgodnie z regulaminem i dla dobra społeczności.

Przypominam, że forum utworzone dla wpisów politycznych to Świadomy Rozwój Duchowy (przejście na nie jest w zakładkach powyżej). Tak samo można wrócić na to forum poprzez jedno kliknięcie.
Nie ma też na tym forum zgody na komentarze sugerujące lepszość tego lub tamtego forum. Każde ma swoje, różne funkcje dla użytkowników.

Dzięki inicjatywie administracji tego forum i działaniom hydrozagadki, Leszek odzyskał kontrolę i uprawnienia administratora i moderatora na swoim politycznym forum.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Ultraviolet w 2016-10-05, 21:02:00
CZy jest możliwość sprawdzenia gdzie zostały przeniesione poszczególne wiadomości? Były takie kt chciałam doczytać i nie mogę ich znależć?
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Ultraviolet w 2016-10-05, 22:05:54
znalazłam ;)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Rafael w 2016-10-05, 22:08:47
Nie ma aż tak częstej ingerencji moderacji, żeby nadmiernie zajmować się tym tematem. Każdy może popełniać błędy również moderacja, bo to ludzie. Starają się jednak działać zgodnie z regulaminem i dla dobra społeczności.

Przypominam, że forum utworzone dla wpisów politycznych to Świadomy Rozwój Duchowy (przejście na nie jest w zakładkach powyżej). Tak samo można wrócić na to forum poprzez jedno kliknięcie.
Nie ma też na tym forum zgody na komentarze sugerujące lepszość tego lub tamtego forum. Każde ma swoje, różne funkcje dla użytkowników.

Dzięki inicjatywie administracji tego forum i działaniom hydrozagadki, Leszek odzyskał kontrolę i uprawnienia moderatora na swoim politycznym forum.
Czy jezeli komus wywala opetanie oraz nieprzyjemne wzorce bycia pod wplywem osoby opetanej , to na tym forum mozna to opisac? Czy to moze zalezy od tego ...kogo to dotyczy?
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-10-05, 22:27:28
Rafael
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie część co jest dozwolone, a co zabronione na forum.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: ontoja w 2016-10-05, 23:07:43
Nie bardzo rozumiem wyautowanie tematów politycznych?Polityka to nieodłączna część naszego życia i ma posredni wplyw na nie, czy chcemy czy nie .Stanowi to wyautowanie  pewien precedens bo dlaczego nie wywalić czegoś jeszcze co sie komus nie podoba np.rozmów o spoleczeństwie albo o jakiś problemach bo to wszystko" niskowibracyjne".Bez przesady ,jeden watek powinien być do tego ,wiadomo ,że lepiej żeby nie zaśmiecała wszystkiego, ale tego nie rozumiem .Nie róbmy się świętsi od papieża.
Tak, tak wiem ,że zawsze mogę w tamtym forum napisać .
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-06, 03:10:57
m in. w celu uporządkowania wątków politycznych i nieduchowych oraz ograniczenia działalności w nich prowokatorów oraz syfiarzy, powstało Forum "świadomy rozwój duchowy".
Na 1 rzut oka, czy na 1 odczucie, odnosi się wrażenie, że tam w wątkach politycznych nie ma chaosu i syfu, który wg niektórych tu robiłem. A tam są poruszane znacznie trudniejsze tematy. Wniosek dla mnie oczywisty - ten syf wokół moich wpisów robiło kilka osób, które tam nie mają przestrzeni do zasyfiania! To właśnie te syfiące osoby deklarują, że im zależy na czystości energetycznej tego forum. Niestety, nie potrafiły opanować swych skłonności do syfienia, czemu dają wyraz głównie w wątkach politycznych.
Pomimo powstania nowego Forum,  od samego początku działania Administracji tego forum były niekonsekwentne i niezgodne z Regulaminem oraz z ustaleniami ze mną. Niektóre wątki tu pozostały, a niektóe zostały założone.
Po zmianie właściciela Forum prosiłem o zamknięcie wątków politycznych tutaj, na co długo nie było zgody. Obecnie ta zgoda została niejako wymuszona sytuacją. I myślę, że dobrze by było, gdyby tak pozostało. Bo na moim forum każdy syfiasz wylatuje po 2-3 wpisach (jeśli od początku sie kamuflował), a czasami zaraz po 1. 
Wg mojego rozeznania, syfiarze nie przestaną syfić. Już się przenieśli do wątków duchowych i ezoterycznych. Bo przecież "oni tak uwielbiają czyste, duchowe energie!" 
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-10-06, 09:07:44
Leszek
Określenie "syfiarz", to nie jest kryterium do zastosowania moderacji takiej osoby. Działania niezgodne z regulaminem są takim kryterium.

To też Ciebie obowiązuje:
"Nie ma też na tym forum zgody na komentarze sugerujące lepszość tego lub tamtego forum. Każde ma swoje, różne funkcje dla użytkowników."

Przedstawiasz inną chronologię zdarzeń i sytuacji na tym forum, niż wskazują na to fakty. Np. nic takiego nie miało miejsca "Po zmianie właściciela Forum prosiłem o zamknięcie wątków politycznych tutaj, na co długo nie było zgody."
I też te wątki ciągnąłeś dość konsekwentnie. Nie pisałeś w nich w tym czasie, żeby je zamykać, tylko tworzyłeś dyskusje polityczne.

Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Pierun w 2016-10-06, 09:25:26
Moja opinia raczej nic nie wniesie, chociaż myślę sobie napiszę sobie coś.

A więc sobie trochę łaziłem i czytałem niektóre rzeczy, raczej z ciekawości. Poczytałem sobie różne wątki z przed kilku lat, zwariowane rzeczy jednak dosyć ciekawe, te różne o aniołach,strzygach,  mocach, innych takich, no wariactwo, jednak fajne energie tam były, w sensie wypowiadania się, konwersacji itd. , merytorycznie to ja nie wiem.

Natomiast, aktualne wątki, wypowiedzi, walki słowne, energetyczne, przepychanki itd. to tylko powiem że szambo wylało chyba, to aż niesmak pozostawia.

Pierun.

Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-10-06, 09:36:21
Leszek
Określenie "syfiarz", to nie jest kryterium do zastosowania moderacji takiej osoby. Działania niezgodne z regulaminem są takim kryterium.Syfienie jest zgodne z regulaminem forum zajmującym sie uwalnieniem od syfu ? Czy leci z nami pilot ? :-D
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-06, 10:10:22
almighty
No załóżmy, że przedstawiam inną chronologię zdarzeń. Skąd więc m in. ta moja wypowiedź? (jedna z wielu, które napisałem w temacie)
2016-02-14, 20:02:29
wątek  Informacje od administracji forum
"Już pisałem wcześniej:
Chodzi o to, że jak proponuję, żeby wątki polityczne tutaj zamknąć i kontynuować na innym forum, to jest NIE, jednej osoby! ""A jak jedna osoba jest na nie, to przecież nie mozna wątków przenieść!"
Jak sié tu dyskutuje, to też jest NIE i na dodatek obrazanie uczestników dyskusji przez JEDNEGO moderatora, który sobie urościł prawo do decydowania, czym jest politykierstwo!"

To jeden ze śladów dyskusji, która toczyła się na TYM forum, a nie na jakimś innym. Niestety, nie widzę reszty dyskusji, ale przecież nie ja tu zarządzam, co zostaje, a co znika.
FAKTY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. Była taka dyskusja.
Nie rozumiem takich zagrywek i ich celu. Nie wiem, czemu ma służyć podważanie mojej wiarygodności praktykowane na Forum w ostatnim czasie?
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-10-06, 10:38:44
Leszek
Rzeczywiście w tym punkcie masz rację, była taka dyskusja wtedy na co dostałeś odpowiedź:
"2016-02-15, 11:24:58
To forum jest na tyle otwarte, że tematy polityczne są dopuszczalne w ramach jego zasad. Do tego służy wątek: Obywatelskie opinie dla rozwoju.
Patrząc na zakres aktywności wszystkich użytkowników, którzy korzystają z tego forum, to nie ma powodu, żeby zamknąć takie wątki całkowicie. Czasami taki temat też służy rozwojowi.

Na tym forum prowokowanie do konfliktów, destrukcji, awantur, złośliwości i wszelkie inne działania niezgodne z regulaminem będą moderowane i banowane.
W każdej grupie są potrzebne jasne reguły funkcjonowania i naruszanie ich ma swoje konsekwencje. Pozytywne propozycje dla forum i jego uczestników będą brane pod uwagę. Nie każda propozycja może być jednak zrealizowana.
Każdy ma wolną wolę gdzie pisze. Uczestniczenie w tym forum jest dobrowolne.
 
Nie ma tutaj powszechnego konfliktu poza pojedynczymi głowami, które chcą go wyprojektować na innych i na to forum. Wciąganie siebie i innych w konflikty nigdy nie służy rozwojowi. To forum też nie będzie służyło do zasilania energetycznego jakiś struktur konfliktami czy innymi treściami poprzez negatywizowanie energii otoczenia. To forum nie będzie służyło do zabierania pozytywnej energii i czasu sobie czy innym uczestnikom. Jasne zasady na forum określają jego cele.
Są za to dyskusje w wielu wątkach na wiele tematów rozwojowych i to forum ma służyć odzyskiwaniu w sobie i powiększaniu pozytywnych energii wśród ludzi. W takim świecie jaki jest obecnie i zalewie destrukcyjnych zachowań i informacji, potrzebne jest takie miejsce i taka społeczność rozwojowa. "

Niestety nie zmienia to faktu, że nie przestrzegałeś tych zasad i też robiłeś prowokacje w tym wątku oraz go podtrzymywałeś.
Różnicy zdań nie można traktować jako powodu do takich zachowań i posądzania innych o syfienie, opętania i ataki. Ludzie mogą mieć rację, a mogą się mylić.
Trzeba być uważnym, żeby nie zrobić cenzury.

To nie jest ostateczna decyzja czy takie wątki związane z polityką i sytuacją społeczną będą na tym forum. Jeśli będą to na określonych zasadach.

Mariusz
Tak zrozumiałeś ten wpis? Nie to było napisane.

Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-10-07, 22:54:02
Argumenty ad meritum są dopuszczalne.
Argumenty ad persona będą moderowane. Dopuszczalna jest konstruktywna krytyka zgodna z innymi punktami regulaminu.

Wszelkie wpisy niezgodne z regulaminem prosimy zgłaszać do moderacji (jest taka opcja w prawym dolnym rogu każdego postu).


TIP dla uczestników:
Jeśli ktoś oczekuje więcej duchowych treści na forum, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je zamieszczać i brać udział w takich dyskusjach w celu ich współtworzenia, w miejsce krytykowania treści forum oraz przemocy słownej wobec moderacji.
Moderacja nie odpowiada za niezrozumienie swoich działań przez uczestników niezgodnych z regulaminem i prawem polskim.
Forum NIE JEST od profesjonalnej terapii. Istnieje możliwość zgłoszenia się do profesjonalnego terapeuty w przypadku takich przesłanek.

----------------------------------------------------------

Ze względu na pojawiające się sygnały o przesyłaniu fałszowanych wiadomości na temat rzekomej korespondencji z moderacją/administracją,
informujemy, że moderacja nie odpowiada za niezweryfikowane treści rozsyłane drogą prywatną i rozpowszechniane w internecie.
Administracja nie odpowiada też za podawanie w internecie nieprawdziwych powodów moderowania i banowania na tym forum. Jedyne powody to działania niezgodne z regulaminem i w wyjątkowych sytuacjach nawarstwiające się, wieloletnie działanie na szkodę właścicieli czy uczestników forum (co też jest niezgodne z regulaminem, wartościami, tego forum).


Regulamin forum:

JEST TO FORUM DLA ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO.
Taka jest jego idea, nazwa i funkcja, która jest i będzie nadrzędna wobec innych tematów.

Uczestniczenie w forum jest dobrowolne.

PODSTAWOWYMI WARTOŚCIAMI NA FORUM SĄ:

Szacunek, w tym dla granic, energii i czasu innych ludzi
Akceptacja
Zrozumienie
Słuchanie siebie nawzajem
Różnorodność
Kulturalny język wypowiedzi
Uznanie, że wszyscy uczestnicy forum zasługują na szacunek, akceptację, zrozumienie
Uznanie, że każdy ma prawo do błędów, również czasami moderacja, bo są to ludzie
Budowanie pozytywnej społeczności, która wzajemnie się inspiruje
Budowanie atmosfery, która z natury dodaje wszystkim w grupie pozytywnej energii

MILE WIDZIANE SĄ SŁOWA:
Dziękuję
Przepraszam
Proszę
Wybacz mi
Wybaczam

Wszystkich obowiązują te same zasady na forum.
Wszystkie propozycje dotyczące funkcjonowania forum są brane pod uwagę. Nie każda propozycja może być jednak zrealizowana.

DOZWOLONA jest KULTURALNA DYSKUSJA I WYRAŻANIE SWOICH OPINII, RÓWNIEŻ PRZECIWNYCH.

DOZWOLONA jest KONSTRUKTYWNA KRYTYKA.
Konstruktywna krytyka polega na krytykowaniu problemu,a  nie osoby oraz podawaniu konstruktywnego rozwiązania problemu z szacunkiem dla wyborów i granic drugiej osoby.

ZABRONIONA jest na forum PRZEMOC SŁOWNA.
Przemoc słowną definiuje się jako krytykanctwo, obrażanie, celowe złośliwości w wypowiedziach na temat innych ludzi, traktowanie zdania innych zawsze jako nieadekwatne lub złe, nie słuchanie innych, wyszydzanie, umniejszanie znaczenia innych ludzi, używanie wyzwisk i słów o zabarwieniu umniejszającym do określania charakteru innych ludzi, komentowanie w przykry sposób zachowań i słów drugiej osoby, złośliwe żartowanie. Uwagi mogą być wypowiedziane agresywnie, ale także z uśmiechem.
ZABRONIONE jest prowokowanie do konfliktów, ataki na użytkowników forum, moderatorów i administrację, krzykactwo (w tym częste używanie wykrzykników i pogrubianie treści), rozwalanie forum i jego idei swoimi komentarzami.
ZABRONIONE jest na forum uprawianie  NEGATYWIZUJĄCEGO POLITYKOWANIA
Negatywne politykowanie definiuje się jako obraźliwe wypowiadanie się o drugim użytkowniku, grupie społecznej lub organizacji oraz dzielenie ludzi z poziomu przemocy słownej, umniejszania, prowokowanie do agresji i pogardy.
Zabronione jest spamowanie forum treściami politycznymi, szczególnie o zabarwieniu negatywizującym.

Interpretacja tego, co jest niedozwolonym zachowaniem pozostaje w gestii moderacji. Niedozwolone treści w postach będą usuwane, a autorzy otrzymają jednodniowego bana (lub dłużej przy wielokrotnym naruszaniu regulaminu). Ta sama zasada odnosi się do treści zamieszczanych linków.
Na tematy polityczne bez ograniczeń można dyskutować na forum Świadomy Rozwój Duchowy. Zawsze jest wybór!

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie (wulgaryzmy i chamstwo seksualne), grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych (pornografia) lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości.
Pamiętaj, że nie monitorujemy na bieżąco wysłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum.

Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia łamiących regulamin treści w rozsądnym czasie, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast. Te zasady mają również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, w jakichkolwiek sposób powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi.
Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Masz możliwość, po rejestracji, wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie dawaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Jest twoją odpowiedzialnością wprowadzenia czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta, z lub bez wcześniejszych uwag. Odpowiednie sankcje mogą zostać nałożone.

[16.03.2015] Nie dozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum. Każdy przypadek multikont będzie indywidualnie rozpatrywany przez moderację, a wszystkie nadmiarowe konta będą usuwane.
Moderatorzy i administrator mogą dodatkowo posiadać konto użytkownika, w celu rozdzielenia ról i zadań, którym te konta służą.

Eksperci mają obowiązek podawać imię i nazwisko w profilu. Za Eksperta zostanie uznany także użytkownik, który podaje w opisie np.: trener, regreser, terapeuta itp. a wybierze inny status niż "Ekspert".

"Ekspert, Uzdrowiciel i Terapeuta mają również obowiązek podać dane w swoim profilu (strona www, własne zdjęcie, dziedzina - opis) - zostaną też poddani procesowi weryfikacji przez Administrację/Moderację." Jeśli ktoś nie posiada strony www, to prosimy o szczegółowe wypełnienie profilu na forum i obowiązkowo zamieszczenie własnego zdjęcia w awatarze.

Każdy, kto ma status Ekspert, Uzdrowiciel lub Terapeuta jest proszony o uzupełnienie tych danych w przeciągu 7 dni, w innym razie status zostanie zamieniony przez Administrację na "Zaawansowany" (lub inny do wyboru - Poszukujący lub Obserwator).

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w wypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Użytkownicy maja prawo zakładać wątki ćwiczeniowe i nieodpłatnie oferować w nich swoje usługi. Jeśli którykolwiek użytkownik, posiadający wątki ćwiczeniowe, zacznie pobierać pieniądze za swoje usługi - wtedy wątek zostanie zamknięty. Prosimy też o informacje od użytkowników, czy osoby prowadzące ćwiczenia pobierają od nich pieniądze.

Chętnych na reklamowanie się, odsyłamy do regulaminu Działu Reklamy i Ogłoszenia http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=266.0.


Życzymy inspirującego i rozwojowego korzystania z forum:)

[ostatnia modyfikacja regulaminu 5.10.2017r.]
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-11-29, 18:29:31
Ze względu na bardzo szybką reakcję firmy hostingowej w niedzielę wieczorem, na zgłoszenie problemu technicznego z forum,
w ramach wdzięczności, polecam ich usługi.

Firma:
ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka Arkadiusz Nowara S.C.
ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5/198
33-100 Tarnów
NIP: 8733250257
REGON: 122662465
VAT UE: PL8733250257

Kontakt mailowy:
Płatności: zamowienia@mydevil.net
Pomoc: pomoc@mydevil.net
Administrator: admin@mydevil.net
https://www.mydevil.net/onas.html (https://www.mydevil.net/onas.html)

Mają dobre ceny na serwery, serwis  i bardzo sprawnie działają.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-11-30, 07:21:01
Problemy techniczne sie zdarzają, dlatego pożądana jest wyrozumiałość wobec nich.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-11-30, 09:51:20
fajnie, że przy tej okazji zostały też przez Ciebie zgaszone na "zaprzyjaźnionym" forum konfliktogenne tendencje ; )
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-11-30, 15:25:15
1. Konfliktogenne tendencje są co jakiś czas gaszone poprzez eliminację przypałów, którzy rejestrują się wyłącznie w celu wszczynania konfliktów.
2. Nie rozumiem, dlaczego na tamtym forum mam tłumaczyć problemy techniczne, które zdarzają się na tym forum? A tu cisza.
3. Sporo Użytkowników korzysta z jednego i drugiego, w ramach współpracy i interesujących ich tematów. W moim interesie leży, by nie wszczynać konfliktów. Zresztą, w obu regulaminach jest to zaznaczone.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-11-30, 17:19:57
akurat problem techniczny nie był tu problemem dla nikogo, a pewne konfliktogenne klimaty były tworzone przez tych którzy obrazili się na administrację tego forum i przeszli do opozycji na Twoim podwórku, czemu dawali wyraz co rusz, więc jeśli zastanawiasz się czemu Ty miałeś tam wyjaśnić sytuację to mi się nasuwa prosta odpowiedź: bo jesteś dla tych osób autorytetem i to samo czego nie przyjęli by za chiny ludowe i koreę pólnocną od alimighty przyjęli raptem po jednym poście od Ciebie, przynajmniej zobaczyłem natychmiastową pełną akceptację w jednym przypadku i brak sprzeciwu ze strony pozostałych osób, ot zalety bycia autorytetem : )

te dwa fora to jak dwie części symbolu Taiji, są nierozłączne i w tym tkwi ich siła  ; ) 
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Mariomar w 2016-12-03, 16:07:59
Czy Inga ma zablokowany dostęp do forum? Bo już Jej tu dawno nie było. :(
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-12-08, 16:26:34
Inga może pisać na forum. Jej posty zgodne z regulaminem są zatwierdzane przez moderację.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-12-08, 16:32:39
A dlaczego zatwierdzane ?
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-12-08, 16:45:00
Z powodu zachowań niezgodnych z regulaminem forum.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-12-08, 16:56:26
Chyba mam krótką pamięć albo nie widziałem postów, bo zostały wyedytowane :-)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Mariomar w 2016-12-09, 21:50:03
A może Inga pisała prawdę. Kto może prawdę zweryfikować, jeśli nie tylko Bog-Świadomość? 

Uważam, że każdego można wysłuchać. Nawet jak sie z nim nie zgadzamy.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-12-09, 22:20:28
Regulamin forum dotyczy zasad komunikacji. Poniżej znajduje się jego treść co jest dozwolone i co jest zabronione.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Mariomar w 2016-12-11, 12:04:16
A jeśli okaże się, ze Inga rzeczywiście jest ukrywajacym się mistrzem, jak zdiagnozowal to Leszek, to Jej wypowiedzi będą akceptowane?
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-12-11, 15:42:43
Mariomar
To zdaje się nie ma ze sobą większego związku :-)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-12-12, 11:11:18
Wszystkich na równi, w tym mistrzów, ekspertów, zaawansowanych, obserwatorów, poszukujących, itd, obowiązuje ten sam regulamin.

Mariomar
Jeśli ktoś chce pisać, to może pisać. Jeśli nie chce pisać, to nie pisze. Inga jest właściwym adresatem twoich przemyśleń, bo to jej decyzja co robi.

Zasady są dla wszystkich takie same: regulamin forum.

Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2016-12-12, 11:28:18
Argumenty ad meritum są dopuszczalne.
Argumenty ad persona będą moderowane. Dopuszczalna jest konstruktywna krytyka zgodna z innymi punktami regulaminu.

Wszelkie wpisy niezgodne z regulaminem prosimy zgłaszać do moderacji (jest taka opcja w prawym dolnym rogu każdego postu).


TIP dla uczestników:
Jeśli ktoś oczekuje więcej duchowych treści na forum, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je zamieszczać i brać udział w takich dyskusjach w celu ich współtworzenia, w miejsce krytykowania treści forum oraz przemocy słownej wobec moderacji.
Moderacja nie odpowiada za niezrozumienie przez uczestników swoich działań niezgodnych z regulaminem i prawem polskim.
Forum NIE JEST od profesjonalnej terapii. Istnieje możliwość zgłoszenia się do profesjonalnego terapeuty w przypadku takich przesłanek.

----------------------------------------------------------

Ze względu na pojawiające się sygnały o przesyłaniu fałszowanych wiadomości na temat rzekomej korespondencji z moderacją/administracją,
informujemy, że moderacja nie odpowiada za niezweryfikowane treści rozsyłane drogą prywatną i rozpowszechniane w internecie.
Administracja nie odpowiada też za podawanie w internecie nieprawdziwych powodów moderowania i banowania na tym forum. Jedyne powody to działania niezgodne z regulaminem i w wyjątkowych sytuacjach nawarstwiające się, wieloletnie działanie na szkodę właścicieli czy uczestników forum (co też jest niezgodne z regulaminem, wartościami, tego forum).


Regulamin forum:

JEST TO FORUM DLA ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO.
Taka jest jego idea, nazwa i funkcja, która jest i będzie nadrzędna wobec innych tematów.

Uczestniczenie w forum jest dobrowolne.

PODSTAWOWYMI WARTOŚCIAMI NA FORUM SĄ:

Szacunek, w tym dla granic, energii i czasu innych ludzi
Akceptacja
Zrozumienie
Słuchanie siebie nawzajem
Różnorodność
Kulturalny język wypowiedzi
Uznanie, że wszyscy uczestnicy forum zasługują na szacunek, akceptację, zrozumienie
Uznanie, że każdy ma prawo do błędów, również czasami moderacja, bo są to ludzie
Budowanie pozytywnej społeczności, która wzajemnie się inspiruje
Budowanie atmosfery, która z natury dodaje wszystkim w grupie pozytywnej energii

MILE WIDZIANE SĄ SŁOWA:
Dziękuję
Przepraszam
Proszę
Wybacz mi
Wybaczam

Wszystkich obowiązują te same zasady na forum.
Wszystkie propozycje dotyczące funkcjonowania forum są brane pod uwagę. Nie każda propozycja może być jednak zrealizowana.

DOZWOLONA jest KULTURALNA DYSKUSJA I WYRAŻANIE SWOICH OPINII, RÓWNIEŻ PRZECIWNYCH.

DOZWOLONA jest KONSTRUKTYWNA KRYTYKA.
Konstruktywna krytyka polega na krytykowaniu problemu,a  nie osoby oraz podawaniu konstruktywnego rozwiązania problemu z szacunkiem dla wyborów i granic drugiej osoby.

ZABRONIONA jest na forum PRZEMOC SŁOWNA.
Przemoc słowną definiuje się jako krytykanctwo, obrażanie, celowe złośliwości w wypowiedziach na temat innych ludzi, traktowanie zdania innych zawsze jako nieadekwatne lub złe, nie słuchanie innych, wyszydzanie, umniejszanie znaczenia innych ludzi, używanie wyzwisk i słów o zabarwieniu umniejszającym do określania charakteru innych ludzi, komentowanie w przykry sposób zachowań i słów drugiej osoby, złośliwe żartowanie. Uwagi mogą być wypowiedziane agresywnie, ale także z uśmiechem.
ZABRONIONE jest prowokowanie do konfliktów, ataki na użytkowników forum, moderatorów i administrację, krzykactwo (w tym częste używanie wykrzykników i pogrubianie treści), rozwalanie forum i jego idei swoimi komentarzami.
ZABRONIONE jest na forum uprawianie  NEGATYWIZUJĄCEGO POLITYKOWANIA
Negatywne politykowanie definiuje się jako obraźliwe wypowiadanie się o drugim użytkowniku, grupie społecznej lub organizacji oraz dzielenie ludzi z poziomu przemocy słownej, umniejszania, prowokowanie do agresji i pogardy.
Zabronione jest spamowanie forum treściami politycznymi, szczególnie o zabarwieniu negatywizującym.

Interpretacja tego, co jest niedozwolonym zachowaniem pozostaje w gestii moderacji. Niedozwolone treści w postach będą usuwane, a autorzy otrzymają jednodniowego bana (lub dłużej przy wielokrotnym naruszaniu regulaminu). Ta sama zasada odnosi się do treści zamieszczanych linków.
Na tematy polityczne bez ograniczeń można dyskutować na forum Świadomy Rozwój Duchowy. Zawsze jest wybór!

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie (wulgaryzmy i chamstwo seksualne), grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych (pornografia) lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości.
Pamiętaj, że nie monitorujemy na bieżąco wysłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum.

Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia łamiących regulamin treści w rozsądnym czasie, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast. Te zasady mają również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, w jakichkolwiek sposób powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi.
Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Masz możliwość, po rejestracji, wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie dawaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Jest twoją odpowiedzialnością wprowadzenia czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta, z lub bez wcześniejszych uwag. Odpowiednie sankcje mogą zostać nałożone.

[16.03.2015] Nie dozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum. Każdy przypadek multikont będzie indywidualnie rozpatrywany przez moderację, a wszystkie nadmiarowe konta będą usuwane.
Moderatorzy i administrator mogą dodatkowo posiadać konto użytkownika, w celu rozdzielenia ról i zadań, którym te konta służą.

Eksperci mają obowiązek podawać imię i nazwisko w profilu. Za Eksperta zostanie uznany także użytkownik, który podaje w opisie np.: trener, regreser, terapeuta itp. a wybierze inny status niż "Ekspert".

"Ekspert, Uzdrowiciel i Terapeuta mają również obowiązek podać dane w swoim profilu (strona www, własne zdjęcie, dziedzina - opis) - zostaną też poddani procesowi weryfikacji przez Administrację/Moderację." Jeśli ktoś nie posiada strony www, to prosimy o szczegółowe wypełnienie profilu na forum i obowiązkowo zamieszczenie własnego zdjęcia w awatarze.

Każdy, kto ma status Ekspert, Uzdrowiciel lub Terapeuta jest proszony o uzupełnienie tych danych w przeciągu 7 dni, w innym razie status zostanie zamieniony przez Administrację na "Zaawansowany" (lub inny do wyboru - Poszukujący lub Obserwator).

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w wypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Użytkownicy maja prawo zakładać wątki ćwiczeniowe i nieodpłatnie oferować w nich swoje usługi. Jeśli którykolwiek użytkownik, posiadający wątki ćwiczeniowe, zacznie pobierać pieniądze za swoje usługi - wtedy wątek zostanie zamknięty. Prosimy też o informacje od użytkowników, czy osoby prowadzące ćwiczenia pobierają od nich pieniądze.

Chętnych na reklamowanie się, odsyłamy do regulaminu Działu Reklamy i Ogłoszenia http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=266.0.


Życzymy inspirującego i rozwojowego korzystania z forum:)

[ostatnia modyfikacja regulaminu 5.10.2017r.]
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2017-05-26, 11:19:46
Regulamin forum:
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2017-05-26, 12:13:56
Rozumiem że admin nie zauważa że trollik "Sylwiopol" nabija się ze swoich rozmówców i z całego forum ?
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Clint w 2017-05-26, 12:19:12
Sylwiopol zostal juz dzis zbanowany.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: dżonny w 2017-05-26, 13:11:07
Przyznam, że go sprowokowałem, ale nawiedzony był jakiś.

No ale po co się zapisywał jak nie był tu doby i już zdążył obrazić forumowiczów i postawić się wyżej niż inni? Pachnie białym astralem i sekciarstwem. ;)


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2017-06-03, 20:43:26
Argumenty ad meritum są dopuszczalne.
Argumenty ad persona będą moderowane. Dopuszczalna jest konstruktywna krytyka zgodna z innymi punktami regulaminu.

Wszelkie wpisy niezgodne z regulaminem prosimy zgłaszać do moderacji (jest taka opcja w prawym dolnym rogu każdego postu).


TIP dla uczestników:
Jeśli ktoś oczekuje więcej duchowych treści na forum, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je zamieszczać i brać udział w takich dyskusjach w celu ich współtworzenia, w miejsce krytykowania treści forum oraz przemocy słownej wobec moderacji.
Moderacja nie odpowiada za niezrozumienie przez uczestników swoich działań niezgodnych z regulaminem i prawem polskim.
Forum NIE JEST od profesjonalnej terapii. Istnieje możliwość zgłoszenia się do profesjonalnego terapeuty w przypadku takich przesłanek.

----------------------------------------------------------

Ze względu na pojawiające się sygnały o przesyłaniu fałszowanych wiadomości na temat rzekomej korespondencji z moderacją/administracją,
informujemy, że moderacja nie odpowiada za niezweryfikowane treści rozsyłane drogą prywatną i rozpowszechniane w internecie.
Administracja nie odpowiada też za podawanie w internecie nieprawdziwych powodów moderowania i banowania na tym forum. Jedyne powody to działania niezgodne z regulaminem i w wyjątkowych sytuacjach nawarstwiające się, wieloletnie działanie na szkodę właścicieli czy uczestników forum (co też jest niezgodne z regulaminem, wartościami, tego forum).

Regulamin forum:

JEST TO FORUM DLA ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO.
Taka jest jego idea, nazwa i funkcja, która jest i będzie nadrzędna wobec innych tematów.

Uczestniczenie w forum jest dobrowolne.

PODSTAWOWYMI WARTOŚCIAMI NA FORUM SĄ:

Szacunek, w tym dla granic, energii i czasu innych ludzi
Akceptacja
Zrozumienie
Słuchanie siebie nawzajem
Różnorodność
Kulturalny język wypowiedzi
Uznanie, że wszyscy uczestnicy forum zasługują na szacunek, akceptację, zrozumienie
Uznanie, że każdy ma prawo do błędów, również czasami moderacja, bo są to ludzie
Budowanie pozytywnej społeczności, która wzajemnie się inspiruje
Budowanie atmosfery, która z natury dodaje wszystkim w grupie pozytywnej energii

MILE WIDZIANE SĄ SŁOWA:
Dziękuję
Przepraszam
Proszę
Wybacz mi
Wybaczam

Wszystkich obowiązują te same zasady na forum.
Wszystkie propozycje dotyczące funkcjonowania forum są brane pod uwagę. Nie każda propozycja może być jednak zrealizowana.

DOZWOLONA jest KULTURALNA DYSKUSJA I WYRAŻANIE SWOICH OPINII, RÓWNIEŻ PRZECIWNYCH.

DOZWOLONA jest KONSTRUKTYWNA KRYTYKA.
Konstruktywna krytyka polega na krytykowaniu problemu,a  nie osoby oraz podawaniu konstruktywnego rozwiązania problemu z szacunkiem dla wyborów i granic drugiej osoby.

ZABRONIONA jest na forum PRZEMOC SŁOWNA.
Przemoc słowną definiuje się jako krytykanctwo, obrażanie, celowe złośliwości w wypowiedziach na temat innych ludzi, traktowanie zdania innych zawsze jako nieadekwatne lub złe, nie słuchanie innych, wyszydzanie, umniejszanie znaczenia innych ludzi, używanie wyzwisk i słów o zabarwieniu umniejszającym do określania charakteru innych ludzi, komentowanie w przykry sposób zachowań i słów drugiej osoby, złośliwe żartowanie. Uwagi mogą być wypowiedziane agresywnie, ale także z uśmiechem.
ZABRONIONE jest prowokowanie do konfliktów, ataki na użytkowników forum, moderatorów i administrację, krzykactwo (w tym częste używanie wykrzykników i pogrubianie treści), rozwalanie forum i jego idei swoimi komentarzami.
ZABRONIONE jest na forum uprawianie  NEGATYWIZUJĄCEGO POLITYKOWANIA
Negatywne politykowanie definiuje się jako obraźliwe wypowiadanie się o drugim użytkowniku, grupie społecznej lub organizacji oraz dzielenie ludzi z poziomu przemocy słownej, umniejszania, prowokowanie do agresji i pogardy.
Zabronione jest spamowanie forum treściami politycznymi, szczególnie o zabarwieniu negatywizującym.

Interpretacja tego, co jest niedozwolonym zachowaniem pozostaje w gestii moderacji. Niedozwolone treści w postach będą usuwane, a autorzy otrzymają jednodniowego bana (lub dłużej przy wielokrotnym naruszaniu regulaminu). Ta sama zasada odnosi się do treści zamieszczanych linków.
Na tematy polityczne bez ograniczeń można dyskutować na forum Świadomy Rozwój Duchowy. Zawsze jest wybór!

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie (wulgaryzmy i chamstwo seksualne), grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych (pornografia) lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości.
Pamiętaj, że nie monitorujemy na bieżąco wysłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum.

Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia łamiących regulamin treści w rozsądnym czasie, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast. Te zasady mają również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, w jakichkolwiek sposób powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi.
Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Masz możliwość, po rejestracji, wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie dawaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Jest twoją odpowiedzialnością wprowadzenia czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta, z lub bez wcześniejszych uwag. Odpowiednie sankcje mogą zostać nałożone.

[16.03.2015] Nie dozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum. Każdy przypadek multikont będzie indywidualnie rozpatrywany przez moderację, a wszystkie nadmiarowe konta będą usuwane.
Moderatorzy i administrator mogą dodatkowo posiadać konto użytkownika, w celu rozdzielenia ról i zadań, którym te konta służą.

Eksperci mają obowiązek podawać imię i nazwisko w profilu. Za Eksperta zostanie uznany także użytkownik, który podaje w opisie np.: trener, regreser, terapeuta itp. a wybierze inny status niż "Ekspert".

"Ekspert, Uzdrowiciel i Terapeuta mają również obowiązek podać dane w swoim profilu (strona www, własne zdjęcie, dziedzina - opis) - zostaną też poddani procesowi weryfikacji przez Administrację/Moderację." Jeśli ktoś nie posiada strony www, to prosimy o szczegółowe wypełnienie profilu na forum i obowiązkowo zamieszczenie własnego zdjęcia w awatarze.

Każdy, kto ma status Ekspert, Uzdrowiciel lub Terapeuta jest proszony o uzupełnienie tych danych w przeciągu 7 dni, w innym razie status zostanie zamieniony przez Administrację na "Zaawansowany" (lub inny do wyboru - Poszukujący lub Obserwator).

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w wypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Użytkownicy maja prawo zakładać wątki ćwiczeniowe i nieodpłatnie oferować w nich swoje usługi. Jeśli którykolwiek użytkownik, posiadający wątki ćwiczeniowe, zacznie pobierać pieniądze za swoje usługi - wtedy wątek zostanie zamknięty. Prosimy też o informacje od użytkowników, czy osoby prowadzące ćwiczenia pobierają od nich pieniądze.

Chętnych na reklamowanie się, odsyłamy do regulaminu Działu Reklamy i Ogłoszenia http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=266.0.


Życzymy inspirującego i rozwojowego korzystania z forum:)

[ostatnia modyfikacja regulaminu 5.10.2017r.]
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Howard w 2017-06-04, 00:20:51
Chyba wkradł się błąd w dacie 'ostatniej modyfikacji regulaminu' bo pisze:
5.10.2017


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-06-04, 13:23:53
Proszę MOderatorów, by działali zgodnie z Regulaminem i usuwali posty zaczepne, zamiast merytorycznych odpowiedzi na nie. To uzdrowi sytuację.
Wczoraj zgłosiłem kilka złośliwych postów i 0 reakcji.
Dziś zgłosiłem już o wiele więcej i bardziej złośliwych postów. Jakieś wnioski?
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-04, 13:50:04
Leszku

Tak, wnioski z mojej strony zostały wyciągnice. Chamstwo musi wracać do nadawcy.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-06-04, 14:29:17
healingintelect
No, to ciężko Ci suę będzie wygrzebać spod sterty zwrotów. Ale ciężej kilku innym .
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2017-06-04, 14:42:30
Leszku

Niech wraca!

Wróci, zrozumiem dlaczego przyszło i już więcej się nie pojawi :)
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2017-06-04, 20:11:07
Wczoraj  i dzisiaj było moderowane wiele postów, usuwane całe dyskusje, które były konfliktogenne. Jak coś zostało to przez zwykłe przeoczenie lub został wpis nie naruszający regulaminu. Można to jeszcze raz zgłosić, jeśli są wątpliwości.
Zostawianie wyrwanego z kontekstu postu, który wygląda na zawieszony w próżni nie ma sensu.

Już była o tym mowa kilkukrotnie, że moderatorzy mają swoje życie i nie siedzą ciągle na forum. W związku z tym trochę cierpliwości ze strony zgłaszających czasem by się przydało.
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2017-06-20, 09:13:31
Argumenty ad meritum są dopuszczalne.
Argumenty ad persona będą moderowane. Dopuszczalna jest konstruktywna krytyka zgodna z innymi punktami regulaminu.

Wszelkie wpisy niezgodne z regulaminem prosimy zgłaszać do moderacji (jest taka opcja w prawym dolnym rogu każdego postu).


TIP dla uczestników:
Jeśli ktoś oczekuje więcej duchowych treści na forum, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je zamieszczać i brać udział w takich dyskusjach w celu ich współtworzenia, w miejsce krytykowania treści forum oraz przemocy słownej wobec moderacji.
Moderacja nie odpowiada za niezrozumienie przez uczestników swoich działań niezgodnych z regulaminem i prawem polskim.
Forum NIE JEST od profesjonalnej terapii. Istnieje możliwość zgłoszenia się do profesjonalnego terapeuty w przypadku takich przesłanek.

----------------------------------------------------------

Ze względu na pojawiające się sygnały o przesyłaniu fałszowanych wiadomości na temat rzekomej korespondencji z moderacją/administracją,
informujemy, że moderacja nie odpowiada za niezweryfikowane treści rozsyłane drogą prywatną i rozpowszechniane w internecie.
Administracja nie odpowiada też za podawanie w internecie nieprawdziwych powodów moderowania i banowania na tym forum. Jedyne powody to działania niezgodne z regulaminem i w wyjątkowych sytuacjach nawarstwiające się, wieloletnie działanie na szkodę właścicieli czy uczestników forum (co też jest niezgodne z regulaminem, wartościami, tego forum).

Regulamin forum:

JEST TO FORUM DLA ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO.
Taka jest jego idea, nazwa i funkcja, która jest i będzie nadrzędna wobec innych tematów.

Uczestniczenie w forum jest dobrowolne.

PODSTAWOWYMI WARTOŚCIAMI NA FORUM SĄ:

Szacunek, w tym dla granic, energii i czasu innych ludzi
Akceptacja
Zrozumienie
Słuchanie siebie nawzajem
Różnorodność
Kulturalny język wypowiedzi
Uznanie, że wszyscy uczestnicy forum zasługują na szacunek, akceptację, zrozumienie
Uznanie, że każdy ma prawo do błędów, również czasami moderacja, bo są to ludzie
Budowanie pozytywnej społeczności, która wzajemnie się inspiruje
Budowanie atmosfery, która z natury dodaje wszystkim w grupie pozytywnej energii

MILE WIDZIANE SĄ SŁOWA:
Dziękuję
Przepraszam
Proszę
Wybacz mi
Wybaczam

Wszystkich obowiązują te same zasady na forum.
Wszystkie propozycje dotyczące funkcjonowania forum są brane pod uwagę. Nie każda propozycja może być jednak zrealizowana.

DOZWOLONA jest KULTURALNA DYSKUSJA I WYRAŻANIE SWOICH OPINII, RÓWNIEŻ PRZECIWNYCH.

DOZWOLONA jest KONSTRUKTYWNA KRYTYKA.
Konstruktywna krytyka polega na krytykowaniu problemu,a  nie osoby oraz podawaniu konstruktywnego rozwiązania problemu z szacunkiem dla wyborów i granic drugiej osoby.

ZABRONIONA jest na forum PRZEMOC SŁOWNA.
Przemoc słowną definiuje się jako krytykanctwo, obrażanie, celowe złośliwości w wypowiedziach na temat innych ludzi, traktowanie zdania innych zawsze jako nieadekwatne lub złe, nie słuchanie innych, wyszydzanie, umniejszanie znaczenia innych ludzi, używanie wyzwisk i słów o zabarwieniu umniejszającym do określania charakteru innych ludzi, komentowanie w przykry sposób zachowań i słów drugiej osoby, złośliwe żartowanie. Uwagi mogą być wypowiedziane agresywnie, ale także z uśmiechem.
ZABRONIONE jest prowokowanie do konfliktów, ataki na użytkowników forum, moderatorów i administrację, krzykactwo (w tym częste używanie wykrzykników i pogrubianie treści), rozwalanie forum i jego idei swoimi komentarzami.
ZABRONIONE jest na forum uprawianie  NEGATYWIZUJĄCEGO POLITYKOWANIA
Negatywne politykowanie definiuje się jako obraźliwe wypowiadanie się o drugim użytkowniku, grupie społecznej lub organizacji oraz dzielenie ludzi z poziomu przemocy słownej, umniejszania, prowokowanie do agresji i pogardy.
Zabronione jest spamowanie forum treściami politycznymi, szczególnie o zabarwieniu negatywizującym.

Interpretacja tego, co jest niedozwolonym zachowaniem pozostaje w gestii moderacji. Niedozwolone treści w postach będą usuwane, a autorzy otrzymają jednodniowego bana (lub dłużej przy wielokrotnym naruszaniu regulaminu). Ta sama zasada odnosi się do treści zamieszczanych linków.
Na tematy polityczne bez ograniczeń można dyskutować na forum Świadomy Rozwój Duchowy. Zawsze jest wybór!

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie (wulgaryzmy i chamstwo seksualne), grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych (pornografia) lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości.
Pamiętaj, że nie monitorujemy na bieżąco wysłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum.

Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia łamiących regulamin treści w rozsądnym czasie, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast. Te zasady mają również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, w jakichkolwiek sposób powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi.
Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Masz możliwość, po rejestracji, wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie dawaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Jest twoją odpowiedzialnością wprowadzenia czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta, z lub bez wcześniejszych uwag. Odpowiednie sankcje mogą zostać nałożone.

[16.03.2015] Nie dozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum. Każdy przypadek multikont będzie indywidualnie rozpatrywany przez moderację, a wszystkie nadmiarowe konta będą usuwane.
Moderatorzy i administrator mogą dodatkowo posiadać konto użytkownika, w celu rozdzielenia ról i zadań, którym te konta służą.

Eksperci mają obowiązek podawać imię i nazwisko w profilu. Za Eksperta zostanie uznany także użytkownik, który podaje w opisie np.: trener, regreser, terapeuta itp. a wybierze inny status niż "Ekspert".

"Ekspert, Uzdrowiciel i Terapeuta mają również obowiązek podać dane w swoim profilu (strona www, własne zdjęcie, dziedzina - opis) - zostaną też poddani procesowi weryfikacji przez Administrację/Moderację." Jeśli ktoś nie posiada strony www, to prosimy o szczegółowe wypełnienie profilu na forum i obowiązkowo zamieszczenie własnego zdjęcia w awatarze.

Każdy, kto ma status Ekspert, Uzdrowiciel lub Terapeuta jest proszony o uzupełnienie tych danych w przeciągu 7 dni, w innym razie status zostanie zamieniony przez Administrację na "Zaawansowany" (lub inny do wyboru - Poszukujący lub Obserwator).

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w wypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Użytkownicy maja prawo zakładać wątki ćwiczeniowe i nieodpłatnie oferować w nich swoje usługi. Jeśli którykolwiek użytkownik, posiadający wątki ćwiczeniowe, zacznie pobierać pieniądze za swoje usługi - wtedy wątek zostanie zamknięty. Prosimy też o informacje od użytkowników, czy osoby prowadzące ćwiczenia pobierają od nich pieniądze.

Chętnych na reklamowanie się, odsyłamy do regulaminu Działu Reklamy i Ogłoszenia http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=266.0.


Życzymy inspirującego i rozwojowego korzystania z forum:)

[ostatnia modyfikacja regulaminu 5.10.2016r.]
E-mail: forumdlarozwoju.kontakt@gmail.com
Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: almighty w 2017-10-14, 11:00:50
Regulamin forum: