Autor Wątek: Dziękuję  (Przeczytany 627 razy)

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-07-13, 10:09:53 »
Dzisiaj rano w trakcie ćwiczenia sobie jogi w domu poczułam, jak to wspaniale, że ciało jest tak przydatne dla rozwoju.

I dziękuję za Agnieszkę, która tak dobrze, świadomie, i z zaangażowaniem prowadzi jogę.
Dziękuję, że trafiam ostatnio na osoby kompetentne w różnych dziedzinach, którzy mają taki pozytywny przepływ:)

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
[#]   « 2017-05-22, 09:38:29 »
Dziękuję za cudowny, harmonijny weekend z przyjaciółmi i za floating, medytacje, sporty, spacery, rozmowy i pogodę:)
I dzisiaj fajną jogę z rana i kolejne inspiracje od Boga:)

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
[#]   « 2016-11-08, 23:53:34 »
Dziękuję za dar dzielenia się dobrem, który Bóg dał ludziom w swojej mądrości i miłości:)

Dziękuję za dar bycia, uczestniczenia, działania i rozmów z Bogiem i z ludźmi dzielącymi się dobrem:)
« Ostatnia zmiana: 2016-11-08, 23:59:06 wysłana przez Sylvia »

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
[#]   « 2016-10-17, 18:09:38 »
Michał
Cieszę się:)

Skutki przerobienia czegoś w samoocenie potrafią odwdzięczyć się pozytywnie i z czasem widać to coraz bardziej, chociażby po swoich całkiem innych reakcjach na podobne zachowania w otoczeniu. Nawet jeśli czasami jest konfrontacja z czymś trudnym w trakcie, to z perspektywy warto działać w tym temacie.
Im mam więcej wiedzy i doświadczenia, to oprócz podnoszenia wibracji, pozytywnego nastawienia, poczucie własnej wartości, to mój ulubiony temat:)
Pewnie jeszcze kilka by się znalazło tych ulubionych w innym momencie;)

Michał486

• Status: Poszukujący
[#]   « 2016-10-17, 12:12:25 »
Temat jest o podziękowaniach to i ja ci Sylwia podziękuję.
Przyznam, że Theta w twoim wykonaniu wiele mi dało za co Ci dziękuje.
Trochę mnie to zachęciło do nauki tej metody ale na razie innymi sprawami się zajmuje.

Co do samooceny to mam duże pole do popisu w dziedzinie samooceny :) Jest tu przestrzeń do działa :).

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
[#]   « 2016-10-17, 12:00:36 »
Michał
Dziękuję:)
Cieszę się też, że wzbogaciłam swój warsztat pracy dla dobra siebie i innych ludzi.
Dodam jeszcze, że jednym z efektów jest naukowe udowodnienie (niektórzy tego potrzebują z różnych powodów, więc ma to wymiar praktyczny dla rozwoju),
że praca nad poczuciem własnej wartości przynosi w życiu ludzi, którzy to robią systematycznie, z zaangażowaniem, uważnie i z sercem, pozytywne zmiany i korzystne efekty:)

Michał486

[#]   « 2016-10-17, 10:57:17 »
Super Sylvia
Gratuluję i samych sukcesów w dalszej pracy :).

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
[#]   « 2016-10-17, 10:51:01 »
W ostatni weekend obroniłam, z bardzo dobrym wynikiem, pracę badawczo-naukową "Wpływ bycia dorosłym dzieckiem alkoholika na poczucie własnej wartości".  Skłoniło mnie to do podsumowania ostatnich dwóch lat na uczelni, czasu i energii, który mi to zajęło. Uczestniczenie w wielu treningach interpersonalnych na zajęciach, przyswajanie eksperckiej wiedzy, która pozwoliła mi na nie wyważanie otwartych drzwi i klarowność oraz przyswojenie sprawdzonych narzędzi diagnostycznych w pracy ze sobą i z innymi, zdawania po kilkanaście egzaminów w jeden weekend w każdym semestrze, poznanie nowych punktów widzenia, przyczyniło się do uświadomienia sobie jak wiele zmian zaszło w ostatnich latach pod wieloma względami w moim życiu i że bez rozwoju duchowego i technik, które stosuję nie było by to możliwe. Realizacja tego celu uporządkowała mi przy okazji wewnętrznie i zewnętrznie pewne obszary mnie i życia.
Największy skok jakościowy w strukturach mojej osobowości, umyśle i energetyce oraz zmianie intencji, nastawienia i punktów widzenia nastąpił od czasu EFT i Theta Healing, dzięki afirmacjom oraz dzięki jodze i medytacjom. Inne metody też w jakimś stopniu wspierały te zmiany.

Niech to będzie świadectwem jak rozwój duchowy wspiera realizację pozytywnych celów. Jak usuwanie wzorców z podświadomości i zamiana ich na pozytywy i zaufanie do Siły Większej od siebie, powodują możliwość korzystania ze swoich talentów i umiejętności oraz pozytywne zmiany.

Dziękuję ludziom, którzy świadomie i nieświadomie wspierali mnie w realizacji tego celu. Zarówno osoby z uczelni, wykładowcy i znajomi z grupy, jak i moje prywatne otoczenie przyjaznych, życzliwych osób, których pozytywne nastawienie, wrażliwość, ciepłe uczucia, docenianie i zrozumienie dla sytuacji było bezcenne.
Dziękuję sobie za otwartość na takie doświadczenie, wytrwałość i siłę, akceptację w momentach słabości i ogarnięcie tego wszystkiego co działo się w tym czasie, te duże zmiany, a było tego sporo - praca, życie osobiste, uczelnia, rozwój duchowy, dbałość o kondycję, żeby dać radę energetycznie, inne sprawy. 
Dziękuję Bogu, że mnie wspiera, że moim udziałem było tak pozytywne doświadczenie. Dziękuję Bogu za odczuwanie jego obecności w sobie i w innych ludziach w świecie. Za możliwość patrzenia z miłością, świadomością i pozytywne punkty odniesienia, których jest coraz więcej.
Dziękuję za powody do odczuwania wdzięczności, radości, miłości i za możliwość ich okazywania na wiele sposobów. Dziękuję, dziękuję, dziękuję:)

« Ostatnia zmiana: 2016-10-17, 11:01:13 wysłana przez Sylvia »

BlueEyes

• Gość
[#]   « 2016-02-01, 10:22:05 »
Przypomniałem sobie jak zaczynałem rozwój, to u Olgi robiłem większość zabiegów (chociaż zaczynała) to miałem jakieś duże zaufanie do niej. Ciepłe słowa, inspiracje, i pewna naturalność i spontaniczność w korespondencji po sesji, też była czymś zachęcającym do pracy na sobą.

Everything could be anything else.

Mariomar

• Gość
[#]   « 2016-01-31, 21:14:47 »
Chciałem również bardzo podziękować Kindze R. oraz Oldze S. za to, ze przez ostanie 2 lata tak bardzo mi pomagały, wypalajac mi węzły i stawiając mnie z powrotem na nogi.

Zawsze mogłem liczyć na ich cierpliwość, wsparcie i dobre słowo. Momentami, to One bardziej wierzyly we mnie, niż ja w siebie.

Wspaniałe osoby, którym również udało się skutecznie opuścić strukturę. Wielkie Wam dzięki! :)

Mariomar

• Gość
[#]   « 2016-01-31, 21:08:50 »
Inga, cala przyjemność po mojej stronie.

Teraz widzę, ze dawniej byłaś dla mnie bliska osobą i jesteś nią nadal :)

Inga

• Gość
[#]   « 2016-01-31, 17:15:21 »
Mariomar
Miło cos takiego przeczytać:) Cieszę się że potrafisz zauważyć i docenić czyjąś pomoc.
Jest jeszcze kilka osób które mają fajne życie dzięki mojej pomocy, ale bynajmniej mi za to nie dziekują, bo to ci którzy sobie   świetnie prosperują dzieki mojej energii

Wniebowziecie Grubego

[#]   « 2016-01-31, 02:55:20 »
Mariomar

: )

Bardzo  miło  się to czyta.
Po to  jest  to  forum - dla wspierajacych  się w rozwoju.

Mariomar

• Gość
[#]   « 2016-01-30, 21:34:12 »
Chciałem publicznie podziękować Indze, za to że mnie ciągle inspiruje. :)

To Inga wiele razy swoimi podpowiedziami naprowadzila mnie na właściwe tory.

To Inga podpowiedziala mi, abym w moim przypadku odstawil afki - i to było dla mnie zbawienne.

Również Inga podpowiedziala mi np. Kamertony.

Ja wiem, ze wiele nas łączy, ze wiele razy dawniej się spotkaliśmy, ze mamy podobne problemy i ze nadajemy na jednej fali. No i w przeszłości spotkało nas wiele podobnych bardzo nieprzyjemnych zdarzeń, w tym to cholerne piekło i jego najgłębsze czeluscie.

Inga, z całego Serca Ci DZIĘKUJĘ. :)