Autor Wątek: Numerologia  (Przeczytany 39464 razy)

skynet

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 19:23:05 »
odnośnie 5-ek :
wolnośc, zmiany,  dynamizm, intelekt, ekspresja,zmysły  - jak 5 zmysłów człowieka, który  odkrywa świat, korzystając z jego uroków a przy tym ucząc się szanowac wolnośc innych.  dynamiczna, niespokojna, z natury uwodzicielska i pociągająca  dla płci przeciwnej wibracja :)
liczba "fizyczna" : 5-ki przeważnie lubią podróże, sport, gry i zabawy oraz cyfra mentalna, czyli osoba o ciekawym świata i czasem "ścisłym"  umyśle.

kinga roszczyniała

• www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2011-11-12, 19:10:54 »
Zgadzam się odnośnie tej 9-tki. Z moich obserwacji jeszcze 9-tki mocno się kierują sercem w życiu, i to jest dla nich bardzo ważne.  Jednak z drugiej strony, jak trzeba potrafią o siebie zadbać i swoje własne interesy. Bardzo mało są podatne na persje i manipulacje z zewnątrz. Mam w domu 9-tke i dla mnie (ja jestem 1), taka 9-tka to balsam na moją ambitną duszę ;)).

skynet

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 19:10:40 »
hydrozagadka
:)

nie, tych cyfr się oszukac nie da, wg mnie coś w tej numerologii  jest :)

Szafirowy Błękit

• W "wątku numerologicznym" nie wykonuję analiz dat urodzenia.
  • Status: Obserwator
[#]   « 2011-11-12, 19:09:22 »
hydrozagadka
ok, dzieki :)
 poogladam ją ;) i coś skrobnę :)

hydrozagadka

• http://rozpuszczanieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-11-12, 19:05:32 »
Szafirowy Błękit - 30.11.1975 :)

hydrozagadka

• http://rozpuszczanieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
[#]   « 2011-11-12, 19:05:05 »
Skynet - podoba mi się ten opis :)) Jakem 9-tka :D

I coś w tym jest - zarówno w buntowniczej waleczności, jak i artyzm, mentalność, emocjonalność itp. ... i ten misjonarz... ha ha :)

Szafirowy Błękit

[#]   « 2011-11-12, 19:04:49 »
hydrozagadka :)
Mi tak lepiej się patrzy na całą datę urodzenia :) jeśli miałabyś ochotę ją podać..? :)

skynet

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 19:03:31 »
wydaje mi się że sporo 9-ek ma w swej karmicznej przeszłości wcielenie wojownicze/ wojskowe
a np. 6-ki już raczej nie , raczej zajmowanie się domem :)

Grażyna Anna

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 18:59:52 »
Mój syn jest 9.
I te wojownicze energie widać też w jego horoskopie.
Na razie objawia się to namiętnością do gier strategicznych i para wojennych.
Bardzo duża niezależność i olewanie nakazów, zakazów (na co jego ojciec dostaje białej gorączki).
Ogromna śmiałość do ludzi i otwartość. Umiejętność wywierania wpływy (zwłaszcza na mamusie ;)

Co do wartości duchowych, to się jeszcze zobaczy. Ma czas.
« Ostatnia zmiana: 2011-11-12, 19:03:40 wysłana przez Grażyna Anna »

Kaśka

• Status: Poszukujący
[#]   « 2011-11-12, 18:59:45 »
a co sądzicie o 5?

skynet

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 18:54:44 »
co z 9-kami ? :)

talenty i w sumie spore możliwości. rozwinięta 9 -ka symbolizuje innych ludzi (może tylko za bardzo przejmowac się problemami całego świata) , wyższą świadomośc, dobrą intuicję, humanitaryzm, taki dobry misjonarz :)
9-kami rządzi mars, więc moga miec coś ze zbuntowanych wojowników, ale zawsze w słusznej sprawie :)
otwarty, niezależny umysł i bardziej niekonwencjonalne podejście czy jakaś  cygańska fantazja aniżeli  chęc wpisywania się w ustalone "normy społeczne.
9 to liczba emocjonalna, artystyczna i mentalna. Jak 2 i 7 sprzyja również medytacji i poszukiwaniu wartości duchowych.

Szafirowy Błękit

[#]   « 2011-11-12, 18:42:15 »
Tutaj w tej dacie co podała Inga to ta szósteczka będzie miała rys stanowczości, liderowania, przywódcy wynikające z 10, jednej z dnia i drugiej z miesiąca,która do 28 roku życia kreuje osobowość.
Inga, tutaj dodam od siebie że u tej istotki :)widać duży wpływ kobiet (ogólnie) ale też tak jakby większy wpływ na wychowanie, rozwój i kształtowanie osobowości będzie miała mama lub też inna bliska kobieta.
Mimo wszystko będzie w tej szóstce dużo wrażliwości i delikatności, czasami może się pojawiać lekka nadwrażliwość.
Tutaj jest ciekawy obraz numerologiczny, połączenie wrażliwych i delikatnych wibracji z wibracjami silnymi. Może to powodować wzajemnie różniące się potrzeby np. chęć isnienia w centrum zainteresowania, bycia pionierem, instynkt przywódcy, wyrażanie własnego zdania wprost a innym razem wycofanie, delikatność, współpraca, dyplomacja, harmonia.
Po 30 roku zycia pojawi się duża potrzeba wolności, smakowania życia wszystkimi zmysłami, duży pęd do nowości, duża potrzeba ruchu, przemieszczania się.
Ta szóstka z drogi życia zdecydowanie będzie ubarwiona dynamicznymi wibracjami co powoduje że będzie bardziej ciekawa świata niż "miękka" szóstka która bardziej ma naturę domatora. Dlatego też czasami mogą się pojawiać przy tych wibracjach
konflikty wewnętrzne a jeszcze w tej dacie jest zaznaczony problem z podejmowaniem decyzji to tym bardziej może zwiększać występowanie wewnętrznych napięć.
Bliżej 40 roku życia pojawi się potrzeba wyciszenia, zagłębienia we własny wewnętrzny świat.
Też widać dużą potrzebę piękna, trzeba obserwować bo mogą pojawiać się talenty artystyczne już w dzieciństwie.
Inga, to tak skrótowo o tej dacie :)

skynet

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 18:40:18 »
Tak Grażyna , pięknie to opisałaś :)
 jeśli 6-ka jeszcze nie ma założnej rodziny (a stworzenie własnego, zależnego od niej "klanu" jest zwykle najważniejszym celem życiowym) to wtedy rodziną dla 6-ki może stac się na przykład ...praca :)  w sensie - drobiazgowy, poważny i odpowiedzialny, choc towarzyski pracoholik :)

hydrozagadka

[#]   « 2011-11-12, 18:31:24 »
A co z 9-tkami? :)

Grażyna Anna

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 18:30:05 »
Podsumowanie 6 z mojego doświadczenia.
Rodzina jest dla nich bardzo ważna, ale ta którą stworzą. Rodzice, rodzeństwo już nie koniecznie, wszystko zależy od relacji między nimi. Co do odpowiedzialności - kwestia indywidualna.
Co do zdolności artystycznych, trudno powiedzieć (na pewno nie będzie problemu z pracami na plastykę).
Bardzo dobre wyczucie smaku w ubieraniu się i duża dbałość o wygląd otoczenia.
6 posiadają duże umiejętności analityczne i obserwacji. Potrafią bardzo dobrze ocenić sytuację i przewidywać jej konsekwencje.
6 w dzieciństwie potrzebuje osoby, która okaże jej dużo serca i miłości, która będzie oparciem i da poczucie bezpieczeństwa. W przeciwnym razie zrekompensuje sobie to w dorosłym życiu i będzie, jak to sky napisał, despotycznie terroryzować otoczenie i wymuszać na nim wedle własnego widzimisię, jak nieznośny rozpuszczony i egoistyczny bachor ;)