Autor Wątek: Numerologia  (Przeczytany 40356 razy)

hydrozagadka

• http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-11-12, 21:59:34 »
Część idzie z liczby miesięcy, część z dnia urodzenia - tak kojarzę z tego, co napisałeś. :) Ale np.: wyzwanie główne jest 0 dla Clinta i dla mnie - ja mam 0 w liczbie dnia, a Clint w liczbie miesiąca - zatem chyba nie jest to aż tak łopatologiczne :))

hydrozagadka

• http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
[#]   « 2011-11-12, 21:22:08 »
Skynet - dziękuję :))

Właśnie, też jestem ciekawa, jak z tymi wyzwaniami, tzn. jak je się oblicza?

Olaretka

• Aleksandra
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2011-11-12, 21:14:34 »
skynet

29.04.1985

Czy mógłbyś powiedzieć coś na temat mojej daty urodzenia?

Czy mam coś szczególnego do załatwienia na ziemi?

Pozdrawiam(-;

Grażyna Anna

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 21:10:36 »
Jak się oblicza te wyzwania?

skynet

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 21:09:24 »
hydrozagadka
nie masz w  ogóle wyzwania głównego - jest ono równe zero czyli życie specjalnie  nie rzuci jakichś tematów do "powtórki" kładąc nam przy okazji kłody pod nogi :) .  za to  w pierwszej i w drugiej połowie życia oba pomniejsze wyzwania wtórne istnieją i mają cyfrę1. w takim  wyzwaniu chodzi o to,żeby stanąc mocno na własnych nogach, byc  przedsiębiorczym i aktywnym.

hydrozagadka

[#]   « 2011-11-12, 20:42:00 »
Skynet - a co Ty byś powiedział, jeśli chcesz, bardziej o mej dacie urodzenia - tych wyzwaniach itp? :)

hydrozagadka

[#]   « 2011-11-12, 20:37:06 »
Szafirowy Błękit - bardzo dziękuję :)) Pewnie, że chcę jeszcze :)))

Co mogę dopisać - praca - zgadza się to w 100% :) Męczyłam się tak do tej pory, mimo ze nie była to typowa praca biurowa, bo związana z wątkiem artystycznym - to jednak w korporacji i mało rozwojowa na dłuższą metę ;) W tym roku wiele się zmieniło i czuję, że jestem już gotowa podjąć wyzwanie samodzielnej pracy i bycia sobie szefem, posiadanie niezależności i wolności od "szefowania" innych, o czym od dawna marzyłam :)

Opieranie się głównie na własnych doświadczeniach, poszukiwanie własnych sposobów wyrazu itp.  - tak, dokładnie. Nigdy nie lubiłam sztampy ;)
Słomiany zapał - tez bardzo trafione - niestety, miewam i to nawet często. I to przede wszystkim w takich okolicznościach, jak napisałaś (nawet trudno się dziwić, nie?);) :)
Czy bycie słomianym ogniem pod względem np.: wybuchów gniewu czy złości, tez wchodzi w obręb 9-tki? ;) Czyli łatwo się wpada w te emocje, a potem po 5 minutach można się śmiać z samego siebie? Czy to już raczej pod Strzelca? ;)
Wkroczenie intensywnie duchowości po 27 roku życia - też się zgadza :)
Dzieciństwo i młodość z trudnościami, niestety również.

Z tym co napisałaś od 37 roku życia, to mam nadzieję, ze zdarzy się wcześniej :D haha :)))

Bardzo to dla mnie ciekawe :-) Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: 2011-11-12, 20:43:16 wysłana przez hydrozagadka »

kinga roszczyniała

• www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2011-11-12, 20:05:06 »
<predyspozycje do kierowania innymi a nie wykonywania cudzych poleceń, przeznaczenie  to byc niezależna,samodzielną i przedsiębiorczą jednostką :)>

Aha, to już wiem w takim razie, skąd u mnie taki bunt (wręcz jakieś poczucie uniżenia i poczucie, że to nie jest moje miejsce ;p;p),  przed jakąkolwiek pracą, gdzie miałabym mieć nad sobą innych ludzi. Czuję się usprawiedliwiona i rozgrzeszona ;p.

skynet

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 20:04:35 »
małgosia
dokładnie jak Olaretka pisze :
tam mówiliśmy  w zasadzie o "zwykłych" 6-kach ,  natomiast  33 to już tzw. wibracja Chrystusowa, jedna z Wibracji Wyższych :)

Olaretka

• Aleksandra
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2011-11-12, 19:59:16 »
Małgosia

33 to liczba mistrzowska jej nie skracamy, ja mam mistrzowską ale 11
Tu troszkę więcej na ten temat:

link http://nao.za.pl/mistrz.html

Clint

• Moderator
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - wypalanie węzłów, regresing - zapraszam na stronę boski-spokój.pl
[#]   « 2011-11-12, 19:58:39 »
skynet
Ciekawe jest to co piszesz - i jakoś mnie nie dziwi ten związek jako największe wyzwanie :D

skynet

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 19:58:19 »
kaska
miło mi,że trafiłem :)

Kinga
my jedynki jesteśmy oryginalne, ambitne, władcze i autorytarne :)
inteligentna, silna , mentalna, czasem wybuchowa i agresywna  liczba, nigdy nie uważają się za pokonane, predyspozycje do kierowania innymi a nie wykonywania cudzych poleceń, przeznaczenie  to byc niezależna,samodzielną i przedsiębiorczą jednostką :)

małgosia

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 19:53:18 »
Mi wyszło, że jestem 6, ale pasjonowanie się domem i rodziną do mnie nie pasuje :P
Choć 6 wyszło z sumy liczby 33, wiec może nie powinnam dodawać.

Szafirowy Błękit

• W "wątku numerologicznym" nie wykonuję analiz dat urodzenia.
  • Status: Obserwator
[#]   « 2011-11-12, 19:51:24 »
Hydrozagadka:)
Tutaj u Ciebie widać baaardzo duuuużą potrzebę niezależności. W Twoich wibracjach widać dużo indywidualności, chodzenia własnymi ścieżkami, zdobywania własnej mądrości życiowej, opieraniu się na własnym doświadczeniu. Poszukujesz własnych, niepowtarzalnych sposobów wyrazu. Jest ogromna potrzeba wolności, chronienia własnych granic, nie bardzo można Cię "zamknąć w czterech ścianach" ;) np. jeśli chodzi o pracę, praca tzw. tylko biurowa (np. księgowość ;)) odpada- by Cię umęczyła. Jezeli już praca za biurkiem to wtedy gdy zawiera twórczy wyraz ale masz też potrzebę aby to co robisz fajnie służyło innym ludziom - taka " zdrowa pomoc ". W Twoich wibracjach jest duży potencjał artystyczny, łatwość komunikowania się z innymi, umiejętność przekazywania wiedzy. Może się wkradać trochę rozproszenia albo czasami może pojawiać się chwilowy słomiany zapał, to w szczególności przy robieniu rzeczy które niespecjalnie Cię interesują :)
U Ciebie wkroczenie na ścieżkę RD było nieuniknione ;) szczególnie mocno jest to zaznaczone po 27 roku życia kiedy z "siłą wodospadu" ;) wkroczyły wibracje duchowe do Twojej drogi życia.
W wibracjach zarysowują się też trudniejsze wpływy w dzieciństwie i wczesnej młodości. Mógł ten czas oscylować w jakies trudniejsze wydarzenia, które mogły kształtować duża dojrzalość emocjonalną. Te wpływy też często powodują trudne utraty, rozstania ale to już u kazdego indywidualnie się rozpatruje. Do około 28 roku życia to tez taki czas gdy przy Twoich wpływach okoliczności mogły w pewien sposób powodować że trzeba bylo chronić własne granice.
Dużo jest w Twojej dacie wibracji mówiących o działaniach na rzecz ludzi, ogólnie lubisz w zdrowy sposób pomagac innym.
Od około 37 r.ż. wkroczysz w fajny wibracyjnie czas, mam wrazenie ze poczujesz wiatr w żaglach,pewne sprawy nabiorą
dużo lżejszego wyrazu, pojawi się wiecej lekkości i przyjemności :)
Jeszcze później moge trochę dopisac jeśli będziesz chciała :) 
« Ostatnia zmiana: 2011-11-12, 20:23:01 wysłana przez almighty »

skynet

• Gość
[#]   « 2011-11-12, 19:49:30 »
Clint
same7-ki i 9-ki : w liczbie urodzenia ,dniu urodzenia i wszystkich czterech punktach zwrotnych -  sporo ich będziesz miał do przezwyciężenia..
 Szafirowy Błekit pewnie napisze coś więcej o punktach zwrotnych :)
7 i 9 to duchowośc , medytacja  - i w takich punktach zwrotnych może oznacza samotnośc i poczucie wyobcowania (żeby się rozwijac duchowo) ;   cyfra dominującego  życiowego wyzwania na pierwsza połowe życia - tzw. pierwsze wyzwanie wtórne to  2 czyli stworzenie związku parterskiego , ale masz zero jak cyfrę  wyzwania głównego i drugiego wtórnego (na drugą połowę życia) ,czyli jakby stara dusza z brakiem innych wyzwań :)

chyba się rodząc nie zakładałeś,że to będzie od początku wyłącznie proste, lekkie, łatwe i przyjemne wcielenie, ale wcale nie zdziwiłbym się, gdybyś ostatecznie ..... oświecił się już w tym wcieleniu,  poważnie mówię :)