Autor Wątek: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój  (Przeczytany 9428 razy)

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-11-23, 16:44:02 »
Wiedzę mam z medytacji, a doświadczenie z połączeń karmicznych z takimi osobami. Chyba najohydniejsza karma jaką mam, fuj...

ontoja

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-11-23, 15:20:24 »
Skąd Ty to wszystko wiesz?

healingintelect

[#]   « 2017-11-23, 05:50:01 »
Ci co mieli poumierać już poumierali, lub zostali pozamykani w astralu. Są jeszcze tacy co nie chcą istnieć, ale mają też programy na doświadczanie cielesnośści. Mogą nienawidzić egzystować i być jednocześnie zainteresowanymi dlaczego innni ludzie chcą żyć, albo po co się urodzili. Po wykonaniu tego planu umierają i nigdy sie juz nie rodzą

ontoja

[#]   « 2017-11-22, 21:32:36 »
Wszystko pięknie tylko ,że jest niemożliwa do realizacji.A gdyby byli rzeczywiście nią zainteresowani to już by się pozabijali.

healingintelect

[#]   « 2017-11-22, 21:07:39 »
m zespołem cech ale kształtowała się głównie w dzieciństwie więc w mniejszym bądź większym stopniu można ją odkształcić .

Problem właśnie w tym, że niektórzy nie chcą jej odkształcać np. podoba im się wizja unicestwinia:)

ontoja

[#]   « 2017-11-22, 18:50:41 »
Niech się zapytają sami siebie co im tu nie pasi .
Osobowość jest względnie trwałem zespołem cech ale kształtowała się głównie w dzieciństwie więc w mniejszym bądź większym stopniu można ją odkształcić .
Jeśli by to nie było możliwe to ludziom by się nie zdarzało z depresji wychodzić a im się zdarza.

healingintelect

[#]   « 2017-11-22, 17:59:50 »
Tess

Praktyką czarnomagiczną i satanizmem można nazwać sztuczną intuicję, czyli twór, który osiągnęlo się inaczej niż przez oczyszczenie podświadomości. Wsółczuję osobom używającym takiego dziadostwa do grzebania komuś w głowie.

Ontoja

Właśnie że jest tęsknić z czymś innym niż miłość . Znam 2 osoby, które ninawidzą istnieć i za nic w świecie nie zrezygnują z chęci samounicestwienia, mają taką osobowość i tyle. Ja osobiście uwielbiam, gdy moja śwadomość promieniuje miłością, mógłbym spedzić tak całą wieczność :)

ontoja

[#]   « 2017-11-22, 09:16:17 »
"Ale są też tacy, co mają dosłownie wszytko i tęskno im za czymś lepszym."
To za czym tęsknią to miłość i szczęście ,poza nimi nie ma już za czym tęsknić a nad nimi trzeba pracować.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-11-22, 02:40:51 »
19 listopada przespaliśmy, a to ważna data! Minał czas ogólnoświatowej imprezy zapowiadanej przez naukowców. I znów nic nie wyszło z kolejnego końca świata. Niektórzy kolejny raz w rozpaczy. Ale... do końca roku pozostało nam jeszcze ponad miesiąc, więc nadzieja nie u wszystkich umarła :)

Tess
Ty się nie dziw. Przecież to satanizm.

healingintelect

[#]   « 2017-10-18, 22:31:56 »
1. Mogę w każde chwili wrócić do poprzedniego stanu, ale mnie odstręczają te energie.

2. Można sobie wybrać, co się chce, w tym te złe rzeczy, ale to wszystko wychodzi w praniu, jakie ma się intencje. Na dobrą sprawę respektując wolną wolę innych i działając z poziomu współczucia, nie da się być złym. Trzeba też zrozumieć na czym polega obrona energetyczna i dlaczego trzeba pozwolić umrzeć komuś, kto mnie krzywdzi. Na chwile obecną  żadnych konsekwencji karmicznych nie dostaję, więc ten temat jest raczej dobrze oczyszczony.

3. Na chwilę obecną tak myślę. Wiesz, ludzie są różni  (mają wolną wolę). Niektórzy kochają piękne samochody, zwierzęta, życie w ciele itp. i prawdopodbnie niegdy z tego nie zrezygnują. Ale są też tacy, co mają dosłownie wszytko i tęskno im za czymś lepszym.

Tess

[#]   « 2017-10-18, 20:47:18 »

- 1) Wolna wola polega na tym, że mogę przy oczyszczonej pś osiągać, to co chcę, czyli dobre i złe rzeczy.

- 2) A dążenie do dostatniego, zrównoważonego, szczęśliwego życia, nie powinno dać nic więcej niż uzależnienie od świata materialnego.

- 3) Na moją logikę lepiej żyć szczęśliwie z zaspokojonymi wszystkimi potrzebami niż w bólu i cierpieniu :)

Ponumerowałam zdania coby 'była jasność' ;)

ad1) Przy OCZYSZCZONEJ podś. można osiagać też złe rzeczy ??

ad3) ...z zaspokojonymi WSZYSTKIMI potrzebami ...tymi złymi też ?

ad3) Tego zdania po prostu nie rozumiem. Dążenie do szczęśliwego, zrównoważonego życia ma dać , li tylko i wyłącznie, uzależnienie od materii ?

healingintelect

[#]   « 2017-10-18, 19:47:14 »
Tess

Respektując wolną wolę innych i mając oczyszczone osiąganie celów, nie dzieje się żadna krzywda. Jest jescze kilka warunków, ale nie da się tego wytłumaczyć w 1 zdaniu, trzeba byłoby zahaczyć o cały system. Gdy oczyszczam coś do miłości, prawie zawsze przechodzi mi ochota na obiekt, który pożądałem.

Wolna wola polega na tym, że mogę przy oczyszczonej pś osiągać, to co chcę, czyli dobre i złe rzeczy. Władza na innymi, przemoc itp wiadomo co da. A dążenie do dostatniego, zrównoważonego, szczęśliwego życia, nie powinno dać nic więcej niż uzależnienie od świata materialnego. Na moją logikę lepiej żyć szczęśliwie z zaspokojonymi wszystkimi potrzebami niż w bólu i cierpieniu :)

Tess

[#]   « 2017-10-18, 19:32:18 »

Gdy oczyszczam jakiś temat do bezwarunkowej miłość, zawsze dzieje się tak jak ja chcę i dostaję, to co chcę. Można też powiedzieć, że wszystko idzie po najlżejszej linii oporu z często zdarzającymi się "cudami".

Powodem takiego bezproblemowego działania, jest Boża opieka i  pełna moc jego działania w wielu tematach.

Pięknie ujęte :)

Tylko czy
 "zawsze dzieje się tak jak ja chcę i dostaję, to co chcę."
- jest ok w stosunku do WJa ?
Chodzi tylko o to czy to "co ja chcę" jest ok ? Czy powinno być "to co jest zgodne z moim Najwyższym dobrem" ?
Tylko dociekam :)

healingintelect

[#]   « 2017-10-13, 18:52:59 »
Ogólnodostępna wiedza ezoteryczno-duchowa.

Lynd Seagull

• Global Moderator
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-13, 17:44:43 »
Będąc mocno rozwiniętym duchowo, samemu w pojedynkę, możesz bić i straszyc Chiny, Ruskich i USA jednocześnie :)

To cytat z Jezusa czy z Buddy? :)