Autor Wątek: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój  (Przeczytany 9455 razy)

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-10-13, 17:31:27 »
Byleby sie nie draznili z silniejszymi i będzie miodzio.

Będąc mocno rozwiniętym duchowo, samemu w pojedynkę, możesz bić i straszyc Chiny, Ruskich i USA jednocześnie :)

dżonny

• Gość
[#]   « 2017-10-13, 17:15:06 »
Polska na teraz nie byłaby rajem nawet gdyby minimalna bylaby 7 tysi netto. Ludziom byloby źle, robiliby glupie rzeczy, robiliby problemy, ludzie dalej by emigrowali , do biedniejszych krajow, okazaloby się że "w biedzie bylo lepiej", poza tym, najechali by nas wtedy na bank, odwaliłoby ludziom, byłaby destrukcja jak na Atlantydzie. Chyba jest dobrze tak jak jest teraz wg tej duchowej prawdy, że rzeczywistość jest doskonała taka jaka jest :) więc nie ma co i z kim walczyc , chyba , że dla kogoś to sport tudzież sens życia. Byleby sie nie draznili z silniejszymi i będzie miodzio.

dżonny

• Gość
[#]   « 2017-10-13, 16:25:17 »
A jeśli mowimy o stricte odczuciach , to sądze, że będzie jeszcze jeden zamach, gorszy niz WTC, raczej w USA. Być może z użyciem broni masowego rażenia. Trzymajmy kciuki by się nie sprawdzilo. Nie mowie, że dotyczy to 2017, nie chciało mi się zbytnio tego roztrząsac.
« Ostatnia zmiana: 2017-10-13, 16:27:44 wysłana przez dżonny »

healingintelect

[#]   « 2017-10-13, 16:16:08 »
Nie mówię o Niemacach, że zaraz upadną gospodarczo. Z wierzchu może, to nie wygląda aż tak źle, ale wewnątrz społeczeństwo bedzie mocno podzielone i sfrustrowane, bez możliwości powrotu do swoich korzeni. Wyobraź sobie, że w PL jest 10 takich skłuconych partii jak PIS i PO , i ludzie zamiast coś zrobić, są zastraszeni i zamknieci w sobie.

dżonny

• Gość
[#]   « 2017-10-13, 16:06:31 »
turbogluten, nie podejrzewałem, że aż tak sympatyzujesz z naszymi zachodnimi sąsiadami. Odbierałem cię patriotycznie , moze bez afiszowania na bialo - czerwono, jak niektorzy , ale jednak jakies emocjonalne zaangazowanie chyba było :)

Anyway, w Polandii będzie lepiej ekonomicznie, zwłaszcza jesli w Reichu będzie , niektorzy mowią i to nie jacyś telewizyjni mądrale, tylko konkret ludzie, ktorzy mają na koncie niejedną taką przepowiednie w tym temacie, że możemy być potęgą i na logikę , to jest to możliwe, społeczenstwo się uczy, gospodarka światowa zmienia oblicze, co jest szansą. Co oczywiscie nie oznacza, że jednostkę pieniadz sam znajdzie , o nie.
Mi osobiscie , nie do końca odpowiada to społeczeństwo kulturowo, w tym jeśli idzie o kulturę pracy i tu moja szkana kula nie widzi by to się zmieniło w tempie w jakim ma się zmienić ta kwestia stricte gospodarcza i ogolnie slabo to wygląda. Więc jeśli chodzi o emigracje, kwestia gustu, chęci, możliwości i słuchania własnego serca, oczywiście w tym temacie wspartego (ale nie zastąpionego) chłodną kalkulacją ;)

Na moje gusta są tu w Europie jeszcze 3 inne kraje, ktore osobiście lajkuję (nie Niemcy, ale to moj gust) ale mam tu jeszcze coś do odegrania w PL tzn trzymaja mnie rzeczy w 100% osobiste.
Lajkuję też Tajlandie i USA , ale to wymaga innych rozwiązan niz mam obecnie dostępne.
« Ostatnia zmiana: 2017-10-13, 16:14:44 wysłana przez dżonny »

turbogluten

• Gość
[#]   « 2017-10-13, 14:31:34 »
Berlin dosyć blisko, by odwiedzać czasem stare kąty, a za ewakuacją z tego antyludzkiego państwa przemawiają też proroctwa znawców, że kiedy/jeśli Putn walnie atomówkie, to raczej we Warszawę a nie w Berlin ‒ tak, żeby zabolało konkretnie, ale też nie na tyle mocno, aby odwet był niezbędnie konieczny. Także tego, pora na jakąś wesołą i podnoszącą na duchu muzyczkę, elo.

turbogluten

• Gość
[#]   « 2017-10-13, 14:03:46 »
Przeżarty marksizmem kulturowym eurokołchoz dogorywa w ostatnich konwulsjach, tymczasem Polska powstaje z kolan, jaha. Aż zacytuję pewnego ćwita:

"PKB na zdrowie
Polska - 4,8% PKB
Francja - 8,9% PKB

Lekarze
Polska 1,9/ 1000 mieszkańców
Francja 3,4 / 1000 mieszk

Ale to Francja upada :) "

Ponadto w rajchu podobnież ciężko o dobrą pracę z samym angielskim, więc weź się tu ucz człowieku na stare lata szprechać.

Wilson

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-13, 11:01:38 »
Bo może wstanie w końcu. Nie czytam przepowiedni już od dawna, patrzę co jest. Mój tato wróżką nie jest ale od lat umiał dostrzec czysto wszystko, podziwiam go za to. Niedawno ktoś wrzucił filmik w temacie Polski, dużo wyjasnia  https://www.youtube.com/watch?v=KV8M9GJSUgE

Karina

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-13, 10:44:59 »
Gdzieś niedawno oglądałam przepowiednię wróżki Alis, że Polska wstaje z kolan.

healingintelect

[#]   « 2017-10-13, 03:40:08 »
Na chwilę obecną nie zapowiada się, żeby szengen padło. Na moje oko zaostanie jak jest, ale nasz region będzie rósł w siłę i bardzo możliwe, że będzie można się targować. Niemcy wolą dalej dokonywać dalszej autodestrukcji (karma władzy) niż oddać władzę w UE :)  Oni już są tak bardzo przeżarci marksizmem kulturowym, że sami się wykończą, trudno, mają wolną wolę.

turbogluten

• Gość
[#]   « 2017-10-13, 03:01:23 »
Napisalibyście lepiej, wróże i wróżki, czy i kiedy nas wypieprzą z Schengen, bo nie wiem, jak szybko się szykować do ewakuacji z tego raju.

EDIT: wróże czy wróżowie? :)
« Ostatnia zmiana: 2017-10-13, 03:04:03 wysłana przez turbogluten »

healingintelect

[#]   « 2017-10-13, 02:23:24 »
Coś czuję, że HGW niedługo pojdzie siedzieć. Krążą energie nad starym układem, który się kruszy i możliwe są działania zmierzające do wsadzania ich do więzienia.

Frisky

[#]   « 2017-10-04, 19:16:01 »
a to jeszcze przepowiednie dziadka sprzed 70 lat:

"Wkrótce, co jest wokół zawali się i zniknie. Nic nie pozostanie tej cywilizacji. Cała Ziemia zostanie wstrząśnięta i nic nie pozostanie po tej błędnej kulturze, która utrzymuje ludzi pod jarzmem ignorancji. Trzęsienia ziemi są nie tylko zjawiskiem mechanicznym, ich celem jest również rozbudzenie intelektu i serca człowieka tak, aby uwolnić się od swoich błędów i ich szaleństwa. Musicie zrozumieć, że nie jesteście jedyni we wszechświecie. "
(...)
"W przyszłości wszystko będzie podporządkowane miłości i wszyscy będą jej służyć. Ale to dzięki cierpieniu i trudnościom, świadomość ludzi zostanie przebudzona."
(...)
"Nasz Układ Słoneczny jest teraz przemierza region kosmosu, gdzie kiedyś istniała konstelacja która została zniszczona. Pozostawiła ona swój ślad, pył. To jest właśnie źródło zatrucia, nie tylko dla mieszkańców Ziemi, ale dla wszystkich mieszkańców innych planet naszej galaktyki. Jedynie Słońca nie są objęte wpływem tego nieprzyjaznego środowiska. Region ten nazywany jest "Trzynastą strefą" inni nazywają go również "strefą sprzeczności". Nasza planeta została zamknięta w tym regionie przez tysiące lat, ale w końcu zbliżamy się do wyjścia z tej przestrzeni ciemności i jesteśmy w pobliżu regionu rozwoju duchowego, gdzie znajdują się bardziej rozwinięte istoty."
http://tamar102.bloog.pl/id,348781025,title,Przepowiednia-Petera-Deunov-z-przed-70-laty,index.html

Frisky

[#]   « 2017-10-04, 17:34:12 »
ciekawe proroctwo babci z 1968 roku, którego część się właśnie wypełnia, ona tam opisuje  wydarzenia w oparciu o prawo przyczyny i skutku, co pozytywnie odróżnia ją od wielu innych "proroków" i "ezoteryków":

"Ludzie z ubogich krajów będą przybywać masowo do Europy. (W 1968 roku o takiej emigracji nie było jeszcze mowy. E. Minos) Oni również przyjadą do Skandynawii i Norwegii. Będzie ich tak dużo, że ludzie będą źle o nich myśleć i nieprzychylnie ich traktować. Będą ich traktować, jak Żydów przed wojną. Potem zostanie osiągnięta miara naszych grzechów (protestowałem odnośnie napływu cudzoziemców. W tym okresie tego nie rozumiałem. E. Minos). Wtedy popłynęły łzy po policzkach tej starszej pani. "Ja już tego nie zobaczę, ale ty to będziesz mógł zobaczyć." Wtedy nagle przyjdzie Jezus i wybuchnie trzecia wojna światowa. To będzie krótka wojna, ale wszystko, co dotychczas widziałam w czasie (pierwszej i drugiej) wojny będzie zwykłą zabawą w porównaniu do tego, i skończy się to bombami atomowymi, a powietrze będzie tak bardzo zanieczyszczone, że nie będzie można oddychać. To przejdzie przez kilka kontynentów i dotknie Amerykę, Japonię, Australię i inne bogate kraje. Woda będzie skażona i nie będzie możliwa uprawia ziemi. Rezultat będzie taki, że pozostanie tylko resztka ludzi. Resztka ludzi z bogatych krajów będzie uciekać do ubogich krajów, ale tam będą tak samo źle i nieprzyjaźnie traktowani, jak my traktowaliśmy ich, gdy byli u nas.
https://www.chlebznieba.pl/index.php?id=398

i troszeczkę inna wersja:
"Ludzi z ubogich krajów przygna do Europy, także do Skandynawii, do Norwegii. Będą tak liczni, że ludzie miejscowi przestaną ich lubić, życie między nimi będzie trudne. Będą traktowani jak żydzi tuż przed II wojną światową. I wówczas nastanie czas kiedy to kielich naszych wszystkich grzechów się wypełni. Łzy napłynęły do oczu kobiety, spłynęły po jej policzkach. Powiedziała - "Ja tego nie zobaczę ale ty tak. Wtedy nagle Jezus przyjdzie jak wybuchnie III wojna światowa. Ta wojna będzie krótka."

"Wszystko co widziałam podczas II wojny światowej, w porównaniu z mającą nadejść III wojną światową wyglądało jak dziecięca zabawa. Zakończy się nuklearnym wybuchem atomowym. Powietrze będzie bardzo zatrute, będzie trudno wziąć oddech. Wpływ ogarnie kilka kontynentów, Amerykę, Japonię, Australię, i bogate narody. Woda będzie skażona. Również gleba. Skutek tego będzie taki, że tylko resztka ocaleje. Resztka z bogatych narodów będzie chciała ujść do biednych narodów, ale oni będą nam to utrudniać tak jak my im utrudnialiśmy."
http://www.wojownicywiary.pl/wizja-czasow-konca-swiata-z-1968-roku-starszej-pani-z-norwegii-a55p0.html

healingintelect

[#]   « 2017-10-04, 16:37:44 »
Coś czuję, ze niedługo PIS się rozpadnie