Autor Wątek: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój  (Przeczytany 7831 razy)

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-07-15, 16:25:09 »
Czyli do czego on jest podpięty?

Spytalam Wyzsza Inteligencje i dostalam informacje, ze lepiej nie wnikac. Dla wiekszosci osob wnikanie moglo by sie skonczyc podlaczeniem.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2017-07-14, 10:48:01 »
Treż mu się zdarza. Kiedyś sprawdzałem jego skuteczność, a wynosi ona ok 60%. To i tak bardzo dużo.

Michael

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-14, 10:15:05 »
W którym miejscu Aron mówi że to broń od kosmitów. Mówi o różnych broniach, potem o broni plazmowej, a później o jakiejś broni z kosmosu(to nie musi oznaczać że od kosmitów np. jak wykryjemy w spadających meteorytach rzadkie pierwiastki i substancje do produkcji broni to to nie będzie broń od kosmitów) co to niby wyłączyła Waszyngton.

Leszku, Aron też błądzi w astralu jak Tarasiewicz?

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2017-07-13, 21:33:46 »
Jak już lubicie fantazje kosmiczne, to można posłuchać. Dla mnie to błądzenie w astralu.
https://www.youtube.com/watch?v=iG8HZIrUnEk

Ladaco

[#]   « 2017-07-13, 18:03:47 »
Czyli do czego on jest podpięty?

Frisky

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-07-13, 11:04:25 »
Ladaco
No bo skrócie brzmi to tak...
(tak wyrywkowo)
Rosja ma wspaniałą broń od cywilizacji pozaziemskich i jest w stanie wszystko wszystkim zdalnie wyłączyć, że żadna rakieta nie poleci.
Tramp mówi do Putina: wiem, że nie mamy z wami szans, bo macie taką broń od kosmitów i nawet nie próbuję, ale nie mów tego jeszcze wszystkim, bo ja chcę złom sprzedawać...

Prawda to, czy nie?

: )
na tej planecie rządzą ci którzy dysponują największą siłą (ostatnio u pewnego astrologa wedyjskiego przeczytałem że rządzi tu aspekt Bhumiputry czyli "syna Ziemi" związany z marsem), więc najprościej jest przyjrzeć się jaki ktoś ma obszar wpływu bo pokazuje to jaką kto dysponuje siłą na tym poziomie - realną siłą, a nie wyobrażoną

więc Putin z Trumpem dobrze się dogadują bo mają wyczucie własnej siły i związanej z tym strefy wpływów, oraz szanują się/respektują granice pól w taki sposób że akceptują korekty związane ze zmiennym układem sił i wpływów, ale reagują żywo gdy się te strefy w sposób nieuprawniony narusza, poprzednia administracja USA jakby nie miała tego wyczucia - więc od momentu gdy Trump ogłosił że zajmuje się swoim podwórkiem a nie rozszerzaniem strefy wpływu zapanowała zgoda -  pole i pan pola na tym poziomie to geopolityka ; )

- więc przyglądając w tym świetle  temu co mówi ten pan wychodzi mi że  jest to fajny przykład twórczych (i wybiórczych, związanych z efektem potwierdzenia)  zdolności umysłu : ) 

co do takiej rzekomej dominacji Rosji, gdyby tak było zrezygnowali by z reagowania na  zmieniający się układ sił i nie dopuszczaliby do tego np. jednym telefonem do świadomego swojej bezbronności przyjaciela Trumpa, a weźmy nawet takie  zmiany w Polsce:
„Z tego względu na pytanie o konsekwencje programu Wisła można odpowiedzieć na pierwszy, pobieżny rzut oka następująco: czy wzmocni to istotnie obronę przeciwlotniczą Polski? Tak, wzmocni. Czy wpłynie na planowanie wojskowych rosyjskich w Europie Wschodniej? Zostanie uwzględnione i zaangażuje określone siły”
https://www.tvp.info/33157182/polskie-zbrojenia-budza-niepokoj-w-rosji-niewatpliwy-lider-europy-wschodniej

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
[#]   « 2017-07-13, 10:03:57 »
Mam podobne odczucia co do tego tematu technologii kosmicznych. Jedni kosmici pilnują drugich, żeby takie rzeczy się nie działy na ziemi. Jakieś technologie przychodzą, ale raczej te użyteczne też pokojowo. 
Fake news przykrywający prawdziwe powody, czyli kasa, zależności i władza.

Michał486

[#]   « 2017-07-13, 09:20:47 »
Dla mnie ten Aron nie jest wiarygodny w tym co mówi.

Ladaco

[#]   « 2017-07-13, 09:11:22 »
A lubicie tu chyba badać, to może ile on ma ERD czy coś tam mu zbadać? Chociaż to nie o to chodzi, bo nie wygląda tak nawet, żeby miał strasznie mało, ale ważniejsze czy widać pod co dokładnie jest podpięty i z czego nadaje?

No bo skrócie brzmi to tak...
(tak wyrywkowo)
Rosja ma wspaniałą broń od cywilizacji pozaziemskich i jest w stanie wszystko wszystkim zdalnie wyłączyć, że żadna rakieta nie poleci.
Tramp mówi do Putina: wiem, że nie mamy z wami szans, bo macie taką broń od kosmitów i nawet nie próbuję, ale nie mów tego jeszcze wszystkim, bo ja chcę złom sprzedawać...

Prawda to, czy nie?

Michael

[#]   « 2017-07-12, 10:47:56 »
Prorokowanie Arona Jasnowidza dotyczące najbliższych lat z całkiem optymistyczną puentą.
JAK TRAMP I PUTIN "OSZUKUJĄ" POLSKĘ I ŚWIAT ,PRZYSZŁOŚĆ i UKŁAD USA, ROSJI,CHIN
https://www.youtube.com/watch?v=zZHpUevKn0E&t=302s

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-07-05, 23:22:15 »
"W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci."
Proroctwo św. Franciszka z Asyżu:
https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2014/10/16/proroctwo-sw-franciszka-z-asyzu-czlowiek-wybrany-niekanonicznie-zostanie-podniesiony-do-godnosci-papieza/

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-07-05, 23:00:55 »
Przewidział wojny, Holokaust i Jana Pawła II. Według jego wizji wkrótce staniemy się potęgą!
https://tadeuszczernik.wordpress.com/2016/05/31/przewidzial-wojny-holokaust-i-jana-pawla-ii-wedlug-jego-wizji-wkrotce-staniemy-sie-potega-2/
Pewne poszlaki wskazują, że może się nie pomylił.

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-25, 19:17:13 »
Nie ma u mnie wzorców przez które jestem zobowiązany np. do pozostania w Polsce, jestem zazwyczaj wolny od różnych presji ze strony innych, mogę jeździć szybko autem bez konsekwencji :) Ogólnie mówiąc, nie jestem przywiązany do Polski i ograniczeń z nią związanymi.

Gdy oczyszczam jakiś temat do bezwarunkowej miłość, zawsze dzieje się tak jak ja chcę i dostaję, to co chcę. Można też powiedzieć, że wszystko idzie po najlżejszej linii oporu z często zdarzającymi się "cudami". Powodem takiego bezproblemowego działania, jest Boża opieka i  pełna moc jego działania w wielu tematach.

Frisky

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-25, 18:47:55 »
ok, mam takie pytanie jak to uwolnienie od poczucia zniewolenia i pozwalania decydowania za ciebie wpłynęło u ciebie na tą rzeczywistą relację w której wciąż pozostajesz, czyli relację państwo-obywatel w której występuje stosunek władza-podporządkowanie? coś to zmieniło? akurat nie zauważyłem żeby miało to twoje uwolnienie jakikolwiek wpływ na funkcjonowanie tego państwa i na związane z tym struktury władzy (wzrostu opętanych policjantów też nie zauważyłem),
ale może na poziomie indywidualnym zacząłeś decydować o sobie i działać nie zwracając uwagi na narzucone odgórnie prawo oraz powołane do tego organy kontroli i przymusu, np. policji, urzędy skarbowe etc.
no więc skoro teraz już nie pozwalasz by decydowano za ciebie... więc jak się to konkretnie manifestuje w tej relacji z państwem? : )

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-25, 17:01:49 »
Wydaje mi się, że zadziałała tutaj zasada, podobne przyciąga podobne. Często podczas uwalniana widzę co dzieje się u innych ludzi, czasami narodów, ale najczęściej w Polsce.