Autor Wątek: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój  (Przeczytany 7829 razy)

Frisky

• Status: Obserwator
[#]   « 2016-12-30, 09:26:36 »
Bo czym jest karma? To mechanizm na poziomie mentalno- astralnym, no i niższe plany
prawo karmy to prawo przyczyny i skutku, czyli zgodnie z nazwą dotyczy poziomu przyczynowego i niższych,
można sobie wyobrażać i kreować coś na poziomie mentalno-astralnym w oparciu o to prawo, ale to nie jest  źródło jego działania, nie  wyznacza też zakresu karmy, ani jej kresu - wyobrażenia tudzież takie czy inne myśli i uczucia mogą wywierać pozytywny albo negatywny wpływ, ale nie unieważniają prawa karmy! : )
przykładowy opis:
http://rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin/CIALO%20PRZYCZYNOWE/060-21.htm

Laka

• BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-12-29, 22:36:22 »
Napisalam posta, ale nie wskoczył...
Pamietam jak sie wcielalam na Ziemi, a potem znow w kosmos, inne planety :) Wiec da sie.
Jesli ktos nie wie, nie wierzy ze mozna, to dla niego sie pewnie nie da. To jest kwestia świadomości, dopuszczenia takiej możliwości.
Bo czym jest karma? To mechanizm na poziomie mentalno- astralnym, no i niższe plany. To jak prawa fizyki. Na wyzszych poziomach nie ma tego. To nie tak, że nie można, tylko my w to wierzymy, albo chcemy sie wcielać, bo nas ciągnie ;) Dla Boga wszystko jest możliwe, tylko trzeba dopuścić taką możliwość.
Pamietam przechodzenie przez wymiary, tak jak teraz przechodzi się bardziej w mental, w astral, czasem bardziej w przyczynowy. To jest dostepne dla nas, tak samo jak inne
możliwości. Dla istot które miały takie możliwości bylo to naturalne, miały na tyle rozżedzoną energię, że mogly ja modyfikować, przenikać, stwarzać materię.
Jeśli ktoś nie mial takich doświadczen to może się wydawać to nie możliwe, bo wychodzi poza jego doświadczenie.

Laka

• BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
[#]   « 2016-12-29, 10:54:36 »
Tak

Michał486

• Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-29, 08:23:32 »
Laka
Słyszałem już o takich doświadczeniach, że można się w rożnych miejscach wcielać wedle własnej woli, nawet, że można jakiś czas się nie wcielać w świecie fizycznym.
Podobno nie jest konieczne oświecenie się na Ziemi aby się wyzwolić z cyklu inkarnacji. Podobno inkarnacja na Ziemi nie jest konieczna aby uzdrowić swoją karmę.

Laka

• BlueFaerie
[#]   « 2016-12-28, 22:47:09 »
Sylvia

To ciekawe co piszesz o Atlantach...
Wlasnie tak sie zastanawialam, bo ja Atlantyde kojarze bardzo dobrze, nie mam wspomnień zagłady itd. Raczej mam wspomnienia mocy, czystosci energetycznej, dużej świadomości. No może poza epizodem z ćpaniem po pracy :P Jako mężczyzna. Ale to takie mimo wszystko spokojne wcielenie było.
To może byłam jedną z tych co odlecieli z planety. Chyba ze mocno coś wypieram, ale myśle, że już by raczej wyszło.
Ogolnie jestem przekonana, że istnieją rózne wymiary, rownolegle poziomy, tak samo jak rownolegle istnieje mental, astral itd... Mam wspomnienia natomiast mozliwosci poruszania sie miedzy wymiarami, to sie wiazalo ze zmiana zupelnie formy energetycznej, można bylo się rozżedzić, zagęścić, cokolwiek ;) Ale nie bylo to coś niesamowitego i "nie do zrobienia". Poprostu miało się realną świadomość manewrowania energią, taka duża przepuszczalność energetyczna. Poruszanie się miedzy poziomami, wymiarami, tak jak teraz raz jestesmy w astralu, mentalu, raz bardziej w przyczynowym, jest to wszystko dostepne dla nas.

Jeszcze jedna rzecz mi się nasuneła, że pamietam jak schodziłam na Ziemię, a potem znow wracałamw kosmos, na róznych planetach sobie byłam :) I nie jest prawda, że gdy się zejdzie na Ziemie, zagęści na tyle wibracje to już nie można wrocić, tylko oczyszczać wszystko aż do oświecenia. Schodziłam, wchodziłam, schodziłam... Ale to zależy od świadomości, też skąd się pochodziło jako dusza. Mając swiadomośc poruszania się miedzy wymiarami, oraz kreacji materii, widziało sie ze to mozliwe i naturalne.
Jesli ktoś nie zaczynal z pewna swiadomoscia róznych rzeczy, to nie widzial ze mozna. Pisze to, by się nie fiksować, że czegoś sie nie da, bo sami nie mamy takich wspomnien, czy doświadczen.
« Ostatnia zmiana: 2016-12-28, 23:01:11 wysłana przez Laka »

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-27, 20:13:06 »
Obejrzełem filmik który zapodałeś. Aron mówił tam o spotkaniach trzeciego stopnia, kontaktu ludzi z cywilizacją pozaziemską, ufo czy coś w tym stylu. Chyba się nie przesłyszałem i twierdzi on że nastąpi kontakt z kosmitami (tacy fizyczni kosmici, nie tam żaden astral) powszechnie dostrzegalny dla szerokiego grona ludzi.

Kosmici niefizyczni to niekoniecznie astral. Są istoty, które w ten sposób istnieją, są takie, które przychodzą jako energia z innych galaktyk i wymiarów. Dla nich to jest jeden z ich wymiarów naturalnego istnienia.

Atlanci ziemscy, którzy nie mieli intencji zagłady odlecieli w końcu w kosmos fizycznie na inną planetę, a wcześniej podróżowali energetycznie po różnych światach i kontaktowali się w ten sposób z innymi cywilizacjami - niżej lub wyżej rozwiniętymi od siebie. Dla obecnych ludzi jest to forma channellingu (omyłkowo traktowanego na równi z kontaktami astralnymi, szamanizmem i duchami). Nie polega on jednak na przekazach astralnych, tylko na zwykłej pozazmysłowej komunikacji. Większość ludzi myśli, że rozmawia wtedy z Bogiem, Jezusem lub Aniołami, a czasami to jest bardziej prozaiczne. Większość ludzi nie jest gotowa na taki kontakt i może ich to doprowadzić do zaburzeń psychicznych.

W taki prozaiczny sposób z cywilizacją bardziej zaawansowaną i przyjazną rozmawiał R. Steiner i stworzył Goetheanum https://pl.wikipedia.org/wiki/Goetheanum
Jak czują kogoś jako nadającego się do takich kontaktów, to nadal próbują nawiązać kontakt, żeby przekazać kolejne inspiracje dla ludzkości. Dzielą się swoimi osiągnięciami. Szanują jednak wolną wolę i nie robią tego na siłę. Sama doświadczyłam na miejscu, że jak dwa razy nie chciałam komunikować się, to dali sobie i mi spokój.

Mariomar

• Gość
[#]   « 2016-12-27, 13:30:26 »
Leszku, Ty naprawdę wierzysz, ze w całym kosmosie, w miliardach galaktyk i układów słonecznych, jesteśmy sami?

To dlaczego ludzie przypominają sobie pobyty przed tysiącami lat na innych planetach?

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2016-12-27, 10:08:40 »
Nie spotkalem nigdy Kosmitów i raczej ich nie spotkam. Często zdarzało się,że w miejscach, gzie się regularnie podobno pojawiali, nie mogli sie pojawić, gdy tam byłem. :)
Moja niewiara chroni przed spotkaniami III st :)

Mihał

[#]   « 2016-12-26, 17:47:06 »
Leszek

Obejrzełem filmik który zapodałeś. Aron mówił tam o spotkaniach trzeciego stopnia, kontaktu ludzi z cywilizacją pozaziemską, ufo czy coś w tym stylu. Chyba się nie przesłyszałem i twierdzi on że nastąpi kontakt z kosmitami(tacy fizyczni kosmici, nie tam żaden astral) powszechnie dostrzegalny dla szerokiego grona ludzi.

Mógłbyś napisać jak sie do takich rewelacji odnosisz?
Co sądzisz o ufo, latających spodkach z innych planet?

Darek

• Nie ściemniać w tematach duchowych
[#]   « 2016-12-26, 09:39:42 »
Na pewno na przełomie kalendarzowym jest jakieś ciśnienie w powietrzu, bo to zmiana w cyfrach. :-)  Oczekiwania jaki będzie itd. A jakby nie było kalendarza i podziału? Rok 2017 będzie taki jak sobie ludzie wykreowali i tyle.

jaskier

• Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-26, 05:51:17 »
Jeżeli 2017 był rokiem zwrotów to ten rok będzie rokiem czego? (poza takimi ogólnikami jak "rok prawdy") Co w karmie będzie się dziać w 2017? 
Można tak w jakiś prostych słowach? Arona nie lubie, strasznie mnie męczy słuchanie jego. Wibracji wysokich za grosz.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2016-12-26, 01:58:37 »
Przepowiednie na 2017 – rok prawdy, pracy, burzenia starego, budowy nowego
http://obudzeni.com/przepowiednie-2017-prawdy-pracy-burzenia-starego-budowy-nowego/
« Ostatnia zmiana: 2017-01-05, 09:50:27 wysłana przez almighty »