Autor Wątek: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój  (Przeczytany 7830 razy)

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-25, 16:48:05 »
Medytowałem nad uwolnieniem się od wzorców pozwalania decydowania za mnie. Miałem, lub nadal mam wzorce, które wciska naszemu narodowi Kaczyński i  prawie wszystkie partie postkomusze.

Podczas medytacji zaczęły mi się pojawiać wspomnienia karmiczne w którym chciałem, żeby mi pomagano i wspierano mnie. Nie zdawałem sobie sprawy jednak, że to wsparcie będzie obciążone również pewnym zniewoleniem wynikającym z różnych wzorców niewolnictwa. Gdy uwloniłem się już, zaczął mi sie pojawiać film karmiczny w którym, karma narodu Polskiego została w jakimś stopniu "odpracowana". W wyniku tego osoby, które nadal chciały dominować i mieć władzę zostały opętane (wielu policjantów).

Gdy niewolnik uwolni się od bycia niewolnikiem, tyran podczas kontaktu z taką osobą, będzie trafiał tylko na wzorce obrony i jeżeli nie zmieni swojego zachowania, stanie mu się krzywda.

Frisky

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-24, 20:27:15 »
akurat temat medytacji nad poziomem opętania w polskiej policji mnie nie interesuje, zainteresowało mnie w tym to w jaki sposób  starałeś się zobrazować i ukonkretnić swoje medytacyjne odkrycia

tyle co wczoraj jadąc samochodem pomyślałem sobie że dawno nie widziałem żadnej policji w okolicy , więc dzisiaj zaraz z rana ... tadam oto są! co za radość ; )  , za zakrętem mierzyli trzeźwość ot tak wybiórczo, od razu wiedziałem że mnie zdiagnozują  i faktycznie sprawdziła się ta moja przepowiednia!,
 życzyłem młodemu policjantowi na odjezdnym miłej pracy (co go zaskoczyło) bo wprawiło mnie to wszystko w dobry nastrój, a trochę był zakręcony - gdy mu dmuchnąłem w miernik on mi od razu powiedział że dziękuje i do widzenia ... a nie miał jeszcze wyniku na wyświetlaczu, więc ledwo mnie powstrzymał bo zacząłem mu odjeżdżać i było z tego trochę śmiechu...  może był opętany? ; ))

healingintelect

[#]   « 2017-06-24, 20:18:34 »
Pomedytuj i powiedz co ci wyszło

Frisky

[#]   « 2017-06-24, 20:05:29 »
no trudno z tym dyskutować, zresztą nic z tego nie wynika, ale sam ten konkretny przykład - mający jak rozumiem być potwierdzeniem tego co zobaczyłeś - kompletnie chybiony, zobaczyłeś w tej sytuacji to czego tam nie ma, jacy bandyci w policyjnych mundurach? jakie opętanie? 

healingintelect

[#]   « 2017-06-24, 19:12:22 »
Frisky

Uwalniałem się od wzorców ofiary związanymi z polską polityką i widziałem dlaczego akurat teraz nastąpił wysyp morderstw przez policje.
W Polsce nastąpiła zmiana świadomości i ludzie nie chcą bandytów w mundurach, których muszą się bać. Nie wiem dokładnie dlaczego, zostali opętani, ale wygląda mi się to formą oczyszczenia.

Cięzko bedzie dyskutować z tym co widziałem podczas medytacji :)
« Ostatnia zmiana: 2017-06-24, 19:17:15 wysłana przez healingintelect »

dżonny

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-06-24, 18:35:16 »
Muszę Cię pocieszyć i przyznać, że prawdopodonie usunę konto, gdy karma związana z tym forum mi się oczysci.

Życzę Ci tego :)

Frisky

[#]   « 2017-06-24, 17:12:55 »
Wszyscy bandyci z Polskiej Milicji w ostatnim czasie zostali opętani i dopóki będą tam pracowali, takie sytuacje bedą się bardzo często zdarzały

https://www.wykop.pl/link/3796799/ciezko-pobity-19-letni-chlopak-walczy-o-zycie-w-szpitalu/

ok, jesteś tu kolejnym któremu objawiło się opętanie jakiejś większej grupy ludzi, trudno z tym dyskutować, tylko czemu to objawienie popierasz akurat tą wiadomością? często ci się zdarza że robisz takie nakładki i dostrzegasz coś tam gdzie tego nie ma, pod wpływem własnego nastawienia?

w tym przypadku to bandyci pobili chłopaka, a nie policjanci, gostek dwa razy był badany przez lekarzy - raz na miejscu pobicia, a potem drugi raz na SORze, ostatecznie chłopak zmarł bo jednak miał ciężki uraz głowy od pobicia przez bandytów i potem na pomoc było już za późno (akurat z tego co kojarzę to policja nie diagnozuje, a jedynie opiera się na badaniach i wnioskach lekarzy) więc gdzie widzisz tu jakichś opętanych a w dodatku bandytów z policji? jeśli już to błąd popełnili lekarze, co też nie czyni z nich "opętanych bandytów z polskiego środowiska lekarzy", tylko omylnych ludzi,

"Śledczy wyjaśnią, czy lekarka wykonała wystarczające badania - cytuje słowa dyrektora Gazeta Wyborcza. Z kolei policja wystosowała oświadczenie, w którym pisze: „Policjanci nie używali wobec 19-latka żadnych środków przymusu bezpośredniego. Funkcjonariusze podjęli decyzję o jego zabraniu jedynie w trosce o jego bezpieczeństwo. Na miejscu dyżurująca lekarka zbadała 19-latka. W efekcie po badaniu i rozmowie z nim stwierdziła, że może przebywać w policyjnej izbie zatrzymań, wystawiając na to stosowne zaświadczenie". W sprawie zatrzymano już czterech sprawców pobicia"
https://wiadomosci.wp.pl/tragiczna-smierc-19-latka-chlopak-umarl-przez-bledy-szpitala-i-policji-6136663531722369a

lekarze, policjanci... ciężkie zawody, nie każdy się nadaje, a nawet jak się nadajesz to łatwo o błąd który kończy się tragicznie, akurat mam do czynienia trochę z kilkoma emerytami z tego milicyjnego środowiska (jeden to przesympatyczny pan - były esbek, któremu ludzie, którzy go znają z tamtych czasów, nie mają zbyt wiele do zarzucenia, no ale teraz państwo podziękowało mu za jego wieloletnią wierną służbę na równi z innymi)
i raz tak słuchając różnych (czasem zabawnych) opowieści z życia członka milicji obywatelskiej, spytałem takiego jednego byłego milicjanta czy lubił tą swoją pracę (a z tego co mi o nim opowiadali inni,  to się nadawał, znał wszystkich na mieście i trzymał to wszystko jakoś w karbach) więc on mi na to odpowiedział "lubiłem tą pracę jak Hitler Żydów"  - przez wiele lat dzień w dzień zadawał się tylko z jakimiś menelami i miejskimi rzezimieszkami (a znał ich wszystkich i wszystko o nich wiedział... bo jeden drugiego chętnie podpierdzielał), a potem gdy się przeniósł na zabezpieczanie wypadków, to dla odmiany wystawał z trupami na drodze, czasem godzinami i w środku nocy oczekując na prokuratora...
: ) 

dżonny

[#]   « 2017-06-24, 15:51:23 »
healingintelect

Jak ktos zaczal prace w policji w wieku 21 lat w 1989 r , to ma teraz 49 lat. A taka osoba i tak nie jest "skażona" tamtym systemem tzn ukierunkowana juz na co innego, choc pracowali z milicjantami wiec jakas niefajna spuscizna na pewno jest, ale nie ma tam ludzi, ktorzy palowali cywilow.
 Oczywiscie generalnie nie jest to chyba zbyt ciekawe towarzystwo.
« Ostatnia zmiana: 2017-06-24, 15:54:12 wysłana przez dżonny »

healingintelect

[#]   « 2017-06-24, 02:10:31 »
Możesz mi wierzyć, że podczas zalewania kogoś shitem z mojej pś, robi mi się przykro. Jak znasz jakiś innym sposób na uzdrowienie kramy, niż dopuszczenie do siebie swoich stłumień i zrozumienie dlaczego powstały, możesz się podzielić.

healingintelect

[#]   « 2017-06-24, 01:47:21 »
Gdy jakaś grupa ma podobne wzorce i usilnie sie ich trzyma, dostaje zazwyczaj tą samą karmę. W tym przypadku jest to opętanie, które przyczyni się do oczyszczenia środowiska policyjnego.

Specjalnie dla Ciebie zastanowiłem się i pomyslałem dlaczego napisałem o tych bandytach. Teraz zachodzi u mnie proces łączenia, tego co zrozumiałem podczas medytacji, czego skutkiem będzie możliwość usuwania wszystkich intencji związanych z ingerowaniem w cudze przeżywanie życia. Głównym problemem jest niezrozumienie przeze mnie, dlaczego muszę usuwać karmę zgodnie z planem jaki ma dla mnie i innych Bóg.

healingintelect

[#]   « 2017-06-23, 22:22:48 »
Wszyscy bandyci z Polskiej Milicji

Tym normalnym nic się nie stanie

Nie dążę do bycia autorytetem, tylko do uzdrowiena karmy. Miałem dużo nieuzdrowionych intencji dt. guru i stąd te wywody na tematy duchowe. Muszę Cię pocieszyć i przyznać, że prawdopodonie usunę konto, gdy karma związana z tym forum mi się oczysci. Jezeli czujesz się jakos atakowany z mojej strony, współczuję Ci.

« Ostatnia zmiana: 2017-06-23, 22:27:03 wysłana przez healingintelect »

Lynd Seagull

• Global Moderator
  • mój Nick moim Dziełem
[#]   « 2017-06-23, 22:16:27 »
Healing,
Jakie "zwierzęta" -- wszystkich policjantów, co do jednego?
No i powiedziałeś że "zostali opętani", co nie tyle jest nazwaniem, a -- w przypadku autorytetu duchowego, do bycia którym aspirujesz -- jest diagnozą. Diagnozą bardzo dziwną, bo jak, duchy opętujące dorwały się centralnego rejestru policji? :)
Pozostaje też pytanie po co zamieściłeś taką informację na forum o RD. Bo nie wydaje mi się, aby ktoś mógł z niej duchowo skorzystać. Za to podejrzewam że, odruchowo, chciałeś sobie ulżyć mówiąc o tym komuś. Tylko to było wylanie pomyj na nas :/
Polecam: https://www.youtube.com/watch?v=rE3j_RHkqJc&t=377s

A napisałem tutaj, bo myślę że lepiej to poddać dyskusji (w kontekście ostatnich rozmów o kształcie forum) niż usuwać i wlepiać ostrzeżenia bez możliwości odpowiedzi.

Dark,
Po moim redditowym trupie :D

DarkAngelbubu

• Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-23, 14:15:57 »
Lynd
 ale wypok to Ty szanuj :D

healingintelect

[#]   « 2017-06-23, 14:00:32 »
Lynd