Autor Wątek: Rok 2017 Przepowiednie i rozwój  (Przeczytany 7806 razy)

dżonny

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-09-15, 09:41:40 »
Jedna z najsłynniejszych stygmatyczek, bawarska mistyczka, która w ekstazach kontaktowała się Bogiem i świętymi, przekazała niezwykłą przepowiednię, w której Polska „będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte”.
http://www.se.pl/wiadomosci/dziejesie/przepowiednie-konca-swiata-polska-bedzie-stolica-europy_970820.html

Warto przeczytać art. bo jest mocno ezoteryczny :)

Leszek wg ciebie stygmaty to jakaś autodestrukcja, sciema czy cos jeszcze innego ?

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-09-14, 14:43:05 »

no oby tak się stało, ale jeśli już to wciąż pieśń przyszłości, nie wiadomo jak dalekiej, bo póki co Polska domaga się za swoje krzywdy reparacji od Niemiec, rozgrzebuje i podsyca urazy wobec Rosji etc., a stolicą SZEuropy jest Bruksela - więc obecnie to  raczej tam w Belgii są ludzie o skrzydłach szerzej otwartych... i chwała im za to ; )

Bruksela to jest metr mułu i nic więcej, Tamte narody są tam tak mocno popsute "nowoczesne", że nie ma już dla nich ratunku. W historii, były już przypadki postępowania w taki nowoczeny sposob i wynik zawsze był taki sam - upadek społeczeństwa.

W Polsce jeszcze trzeba poczekać, tak sądzę do następnych wyborów i potem będzie z górki.

healingintelect

[#]   « 2017-09-14, 14:34:23 »
Ruch kukiza się rozlatuje. W przciągu 3-4 miesięcy, rozleci się prawie całkowicie i żeby dalej działać, będą musieli na nowo zorganizować struktury, co jest prawie niemożliwe.

Frisky

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-14, 12:19:39 »
dobra definicja narcyzmu narodowego ; )

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-09-13, 20:34:55 »
Taką wizję mają ci, którzy podłączają się pod wzorce opętańców, narkomanów i pijaków myśląc, że rozwijają się duchowo :)

Frisky

[#]   « 2017-09-13, 16:52:06 »
"Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy" - dobrze! jaka wspaniała przepowiednia i jakaż ezoteryczna głębia w tym została zawarta... warto przeczytać!

"a teraz Bruksela jest stolicą S.Z. Europy" - też dobrze,  widać mają w umysłach i sercach coś co u nas być może pojawi się w raczej dalszej niż bliższej przyszłości, jak już "nieprzyjaciołom swoim krzywd pamiętać nie będzie", tak  jak głosi ta wspaniała przepowiednia...

o nie, ależ skąd te zachwyty u rozwojowca? -  teraz to są narkomani i pijacy...  dopiero u nas to będzie raj ; )

więc mnie dziwi taki narcyzm narodowy u rozwojowca : D

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2017-09-13, 16:26:38 »
Dziwią mnie zachwyty dla narkomanów i pijaków u rozwojowca.
No ale każdy ma takich bohaterów, do jakiego poziomu dorósł :(

Frisky

[#]   « 2017-09-13, 08:27:16 »
„Światłych i mądrych Polsce nie odmówię. W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy, zaś Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy. Polska, która pierwsza karę poniosła, choć wina jej nie była największa, prędzej niż inni się podniosła. W czym zawiniła, przez to musiała doznać kary. Ale już bliski jest koniec jej pokuty. Wytrwa przy Kościele swoim i doczeka wyzwolenia. Nieprzyjaciołom swoim krzywdy pamiętać nie będzie, dobrem za zło zapłaci. Będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte, rozszerzy też granice swoje"

no oby tak się stało, ale jeśli już to wciąż pieśń przyszłości, nie wiadomo jak dalekiej, bo póki co Polska domaga się za swoje krzywdy reparacji od Niemiec, rozgrzebuje i podsyca urazy wobec Rosji etc., a stolicą SZEuropy jest Bruksela - więc obecnie to  raczej tam w Belgii są ludzie o skrzydłach szerzej otwartych... i chwała im za to ; )

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-09-13, 05:01:27 »
Jedna z najsłynniejszych stygmatyczek, bawarska mistyczka, która w ekstazach kontaktowała się Bogiem i świętymi, przekazała niezwykłą przepowiednię, w której Polska „będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte”.
http://www.se.pl/wiadomosci/dziejesie/przepowiednie-konca-swiata-polska-bedzie-stolica-europy_970820.html

Warto przeczytać art. bo jest mocno ezoteryczny :)

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-09-13, 04:24:00 »
"23 września 2017 - ta data od kilku tygodni straszy wiele osób. Wszystko dlatego, że tego dnia ma dojść do końca świata. Eksperci uważają, że mówi o tym fragment w 12. rodziale apokalipsy świętego Jana. -Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu - możemy przeczytać w Biblii. Czy faktycznie 23 września 2017 dojdzie do końca świata? SE.pl postanowił zapytać o to Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa.
- Ja nie wierzę w daty, asteroidy, które zbliżają się do Ziemi. 23 września 2017 roku nic takiego nie nastąpi. (...) Cała natura, która nas otacza, ma swój koniec. My jako ludzie mamy takie myślenie, że musi wydarzyć się coś szczególnego, żeby świat się skończył. Świat się skończy wtedy, kiedy my go skończymy. Koniec cywilizacji na Ziemi? Myślę, że jeszcze nie stać nas na to, byśmy ze sobą skończyli - powiedział nam Krzysztof Jackowski. Jak dodał:
- Biorąc pod uwagę fakt, że we Wszechświecie są miliardy, a może nawet więcej układów planetarnych, to się może okazać, że istnień, żyć, biologii jest co nie miara. Jeżeli nawet nasze istnienie na Ziemi się skończy, to my jako zbiór informacji, będziemy istnieć dalej."

Data przewidzianej przez naukowców katastrofy się zbliża. A ja się tym nie przejmuję i będę miał wykład na Zlocie Miłośników Czakramu Wawelskiego w Starym Oleśnie. Po wykładzie planuję przy ładnej pogodzie zrobić fotki Starego Olesna i Kluczborka. I żadna asteroida mi w tym nie przeszkodzi :)

Michał486

[#]   « 2017-07-30, 10:50:04 »
Kiedyś zrzaucano na nas stonke teraz co innego. A może to ta sama bajka.

Kornel

[#]   « 2017-07-30, 10:36:27 »
Drzewa umierają stojąc

Był kiedyś film o takim tytule...
Nie pamiętam już treści ale sam fakt umierania drzew dzieje się na naszych oczach.
Od kilku dni chodzi za mną myśl by to opisać i porównać ze stanem w innych częściach kraju.
Tu w zchodniopomorskim w stolicy tegoż województwa mam działkę rekreacyjną. Obecnie jej stan jest na etapie rozbudowy ale nie o tym chcę mówić.
Otóż idąc alejką zauważyłem leżące w trawie orzechy laskowe. Zdziwiłem się w pierwszej chwili sądząc że to kto celowo strząsnął krzewem... ale gdzie tam , na gałęziach nie zostało nic. Więc same spadły powodowane jakimś czynnikiem. Inne krzewy tegoż gatunku - tak samo - mówię o tych co przy alejkach rosną.

Idę dalej - drzewo orzecha włoskiego -- owoce poczerniałe ale część jeszcze wisi. Za to liście - całe poczerniałe , w plamach ,zwijają się , umierają.
U sąsiadów pomidory w tunelu foliowym zżarte grzybem , nie stosują oni chemii , tylko naturalne preparaty , w tym roku nie pomogły.
Nasuwa się pytanie - co spowodowało ten stan ? Przecież do jesieni jeszcze daleko więc to na pewno nie jest naturalny objaw.

Wszechobecne chemitrailsy ? Truja nas od min 8 lat i tak nigdy nie było.
Zapewne obecnie sypią na nas inne , bardziej toksyczne substancje , nauczeni doświadczeniem
że poprzednie były mało skuteczne.
Proszę - opiszcie jak jest w waszych stronach , co zrobić na przyszłość by się nie dać przygwożdzić tym niecnym zamiarom.
Komu tak bardzo zależy na zniszczeniu tej pięknej polskiej przyrody , bo wiadomo że jak zniszczą środowisko to i człowiek będzie zniszczony.

pozdrawiam serdecznie

healingintelect

[#]   « 2017-07-22, 23:20:49 »
Zbliża się przewrót :D

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-07-17, 22:47:24 »
Wielu jasnowidzących włazi w astral, nad którym nie panuje.
Lepiej - bezpieczniej ich nie naśladować.

Ladaco

[#]   « 2017-07-16, 16:02:27 »
Aha, czyli ciekawość to pierwszy stopień do piekła;) Tak się zastanawiałem, bo widziałem jak on tam opowiadał jak był w piekle i rozmawiał z diabłem, ale ten mu mówil, że jest aniołem, tylko się ukrywa, czy coś tam. Że on tylko tak wygląda, ale jest dobry.
Ciekawe czy to się mieści w tych 60%, czy w 40:)