Autor Wątek: ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA - warsztaty z Akademią Życia  (Przeczytany 351 razy)

almighty

 • Administrator
 • Wiadomości: 441
  • Designersites - rozsądnie spełniamy życzenia!
 • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-31, 11:41:05 »
:)

AgnieszkaJu

 • Wiadomości: 5
 • Płeć: Kobieta
 • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-17, 22:18:59 »
Im bliżej sierpnia tym coraz bardziej myślę o przyjaciołach, których nie widziałam od zeszłorocznych wakacji z Akademią Życia. Po tylu spędzonych wspólnych latach i dniach (byłam już na 15-tu wyjazdach z AŻ) oraz  intensywnych zajęciach wszyscy staliśmy się sobie bliscy.  A ja za każdym razem odkrywam coraz głębsze warstwy siebie samej i pracuję z ograniczającymi mnie programami w realizacji moich marzeń.
 
Każde wakacje to inny temat przewodni. Tegoroczny wyjazd jest pod hasłem: "ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA  czyli jak zamienić NIE – W – MOŻLIWE?" i  czekam z niecierpliwością na swoje procesy. Zapraszam Ciebie do wspólnej podróży w podążaniu ścieżką Serca.  AGNIESZKA

almighty

 • Administrator
 • Wiadomości: 441
  • Designersites - rozsądnie spełniamy życzenia!
 • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-12, 11:50:31 »
ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA
CZYLI JAK ZAMIENIĆ NIE – W – MOŻLIWE?


prowadzący: Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński, Jolanta Misiarz

05 -14 sierpnia w Muchowie (dolnośląskie)

To już XXIV wakacyjne warsztaty z Akademią Życia! W programie m.in.: medytacje, ustawienia systemowe metodą Hellingera, joga, rebirthing, etniczne tańce w kręgu, misy tybetańskie i gongi.
 

Za czym tęsknisz? Czego pragniesz na tym etapie życia? Być może chcesz poczuć się bardziej włączona/-ny w nurt życia, chcesz poczuć się żywą częścią rodziny, grupy, świata, życia? Być może chcesz doświadczać większej akceptacji, chcesz poczuć się przyjęta/-ty w całości taka/taki jaka/jaki jesteś – właściwa/-wy, wystarczająca/-cy? A może chcesz uwolnić się od uwarunkowań i uwikłań przeszłości, od wrażenia utknięcia w schematach i poczucia bezsilności? Może chcesz doświadczać tego, że to od Ciebie zależy jakość twego życia, że jesteś twórcą i skutecznym wykonawcą zmian jakich pragniesz? Być możesz chcesz stanąć w samym sercu życia – chcesz poczuć jego swobodny i miarowy rytm.

W tym roku zapraszamy Ciebie na specjalny XXIV warsztat Akademii Życia, w trakcie którego razem z nami wstąpisz na Ścieżkę Otwartego Serca:

• Poprzez praktykę hatha jogi, świadomego oddychania (rebirthing) oraz tańca spontanicznego i tańca w kręgu:
- odblokujesz dostęp do swego serca pogłębiając kontakt ze wszystkimi emocjami,
- będziesz doświadczać życia w pełni, w całej gamie wrażeń, barw, dźwięków, smaków i zapachów, otwierając się na swobodny przepływ energii życiowej,
- odpoczniesz i uwolnisz się od nagromadzonego stresu.

• Poprzez pracę metodą ustawień systemowych - działając dzisiaj, tu i teraz, zmienisz postrzeganie swojej przeszłości - a dzięki temu:
- zrobisz to, co możliwe aby rozwiązać problemy zakorzenione w przeszłości i zyskasz wolność zostawiając za sobą to, co musi pozostać częścią twojej historii
- zyskasz poczucie lekkości i swobodę ruchu w tworzeniu swego życiu tu i teraz,
- poprzez akceptację i przyjęcie do serca swojej historii uzyskasz pełniejszy dostęp do ukrytych dotąd bogactw twego rodu – dostęp do zasobów, talentów, możliwości, które są Twoim dziedzictwem.

• Poprzez wizualizację i głęboką relaksację z muzyką medytacyjną zawierającą dźwięki synchronizujące półkule mózgowe oraz ustawienia w przyszłości (FPL) skomunikujesz się ze swoją podświadomością, dzięki czemu:
- uświadomisz sobie i rozwiążesz blokujące Ciebie wewnętrzne konflikty wartości, zasad i celów życiowych,
- zintegrujesz rozmaite aspekty siebie, tak aby zgodnie współpracowały w realizacji świadomych celów.

Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia rozwojowe:
zajęcia poranne (ok. 1.5 godz. przed śniadaniem), poświęcone głównie pracy z ciałem (w szczególności hatha joga) oraz 2 bloki zajęć: przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 godz. i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz pracę indywidualną możesz podejmować swoje osobiste, rozwojowe tematy. Natomiast wieczory to czas swobodnego relaksu (taniec w kręgu, słuchanie muzyki gongów i mis tybetańskich,  śpiewy, oglądanie spadających gwiazd ze szczytów okolicznych skał). W trakcie pobytu zawsze rezerwujemy czas na wyjście na spacer czy dłuższą wycieczkę w okolice pełne magicznych miejsc tak, aby wędrując wśród pól, lasów, prastarych wulkanów Parku Krajobrazowym „Chełmy” zaczerpnąć energii żywiołów ziemi, wody, powietrza i ognia. Znajdziemy czas by rozluźnić się, zrzucić napięcia zgromadzone przez ostatnie tygodnie, miesiące, a może i lata.
 
Zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl
 
Pełna informacja: http://www.agnieszkajurko.pl/akademia-zycia-menu/842-wakacje-akademia-zycia-2017.html

« Ostatnia zmiana: 2017-07-13, 12:33:09 wysłana przez almighty »