Autor Wątek: UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU z Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii  (Przeczytany 268 razy)

AgnieszkaJu

  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-09-05, 11:39:57 »
Shirlie przygotuje Ciebie do wkroczenia w Anielski Świat. Podczas całego dnia zrelaksujesz ciało i umysł oraz otworzysz się na przepływ uzdrawiającej energii. Przywołasz Archanioły i poprosisz je o wsparcie za pomocą dźwięku, medytacji, oddychania i wizualizacji. Dzięki temu połączeniu poczujesz Boską Istotę w sobie oraz jedność ze Wszechświatem. Pozwól sobie na przyjęcie  darów  od  czterech Archaniołów. Odetnij więzy przeszłości poprzez pracę z Michałem,  przyjmij boskie uzdrowienie od Rafała (którego imię znaczy „Bóg uzdrawia”),  wypal swój cień ogniem Uriela i  otrzymaj prowadzenie od Gabriela. Przywołaj anielskie wibracje dźwiękiem, poproś o ich pomoc oraz wdychaj,  wizualizuj i czuj ich niebiańską  esencję. Te Boskie Istoty będą już zawsze z Tobą pracować, pomogą uzdrowić Twoją przeszłość,  oczyszczą i podniosą wibracje każdej Twojej komórki oraz wypełnią  Ciebie pozytywną energią. Zaufaj i otwórz się na te dary. Anioły czekają na Ciebie.

AgnieszkaJu

  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-31, 10:07:41 »
Tym razem Shirlie wprowadzi nas w świat Aniołów Uzdrawiania oraz pomoże w Uzdrowieniu Męskiego Rodu (jakie masz pozytywne i negatywne wzorce przekazane przez rodziców i wcześniejsze pokolenia? Bez względu na to czy jesteś mężczyzną czy kobietą Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby były w równowadze i wspierały się wzajemnie. Podczas tego warsztatu połączysz się z poziomu serca ze wszystkimi Mężczyznami z Twojego rodu i uzdrowisz swojego Wewnętrznego Mężczyznę).

AgnieszkaJu

  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-17, 11:08:30 »
UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU
prowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii

kąpiel w dźwięku, warsztaty, sesje indywidualne
19 –27 września w Warszawie

 

Shirlie to duchowa nauczycielka, pieśniarka oraz terapeutka dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, które wciąż pisze i komponuje, a także przepięknym medytacjom. Na warsztatach uczy odkrywania niezwykłych właściwości dźwięku, którego można używać do podnoszenia stanu świadomości i poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego oraz do otwarcia serca na przepływ czystej bezwarunkowej miłości.
 

22 września (piątek): KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00
23 września (sobota): warsztat UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI, 10.30-17.30
24 września (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU,  10.30-17.30
19- 27 września: indywidualne uzdrawiające sesje


UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś/-byś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj wysoko-wibracyjnej anielskiej muzyki. Shirlie będzie śpiewać, grać na gitarze, kryształowej misie dźwiękowej, gongu i dzwonkach tybetańskich. Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa).  Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju. Ten piątkowy wieczór jest dla Ciebie - podaruj go sobie.


Warsztat UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI

Shirlie przygotuje Ciebie do wkroczenia w Anielski Świat. Podczas całego dnia zrelaksujesz ciało i umysł oraz otworzysz się na przepływ uzdrawiającej energii. Przywołasz Archanioły i poprosisz je o wsparcie za pomocą dźwięku, medytacji, oddychania i wizualizacji. Dzięki temu połączeniu poczujesz Boską Istotę w sobie oraz jedność ze Wszechświatem.

Pozwól sobie na przyjęcie  darów  od  czterech Archaniołów. Odetnij więzy przeszłości poprzez pracę z Michałem,  przyjmij boskie uzdrowienie od Rafała (którego imię znaczy „Bóg uzdrawia”),  wypal swój cień ogniem Uriela i  otrzymaj prowadzenie od Gabriela. Przywołaj anielskie wibracje dźwiękiem, poproś o ich pomoc oraz wdychaj,  wizualizuj i czuj ich niebiańską  esencję. Te Boskie Istoty będą już zawsze z Tobą pracować, pomogą uzdrowić Twoją przeszłość,  oczyszczą i podniosą wibracje każdej Twojej komórki oraz wypełnią  Ciebie pozytywną energią. Zaufaj i otwórz się na te dary. Anioły czekają na Ciebie.


UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU - warsztat dla kobiet i mężczyzn

Jakie masz pozytywne i negatywne wzorce przekazane przez rodziców i wcześniejsze pokolenia? Czy pragniesz uwolnić obciążające Ciebie wzorce zakodowane w komórkach Twojego ciała?

Bez względu na to czy jesteś mężczyzną czy kobietą Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby były w równowadze i wspierały się wzajemnie. Podczas tego warsztatu połączysz się z poziomu serca ze wszystkimi Mężczyznami z Twojego rodu i uzdrowisz swojego Wewnętrznego Mężczyznę. Będziesz pracować z dźwiękiem, aby wzmocnić męską energię, podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowanie. W trakcie najważniejszego procesu obejmującego pracę z dźwiękiem, medytację, wizualizację i regresing połączysz się z energią wszystkich swoich Przodków. Z poziomu serca nawiążesz kontakt ze swoim Tatą, Dziadkiem, Pradziadkiem, prapra..  i uwolnisz się od negatywnych wzorców zapisanych w Twoim ciele. Po tym etapie otrzymasz od nich Dary a w Twoim Rodzie pojawi się stały przepływ Miłości. Poczujesz w sobie Moc i wsparcie Przodków w życiu codziennym. Poprawi się jakość Twoich relacji w najbliższej rodzinie oraz pojawi się wybaczenie, zgoda, zrozumienie i bliskość.

INDYWIDUALNE UZDRAWIAJĄCE SESJE
Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością itd. Na początku konsultacji Shirlie prowadzi medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonują proste dźwięki do centrów energetycznych ciała (do czakr) zaczynając od czakry podstawy aż do czakry korony. Shirlie pomaga klientowi odszukać pierwotną przyczynę danego problemu i on sam (cały czas przy jej pomocy i wsparciu) uzdrawia daną sytuację/obciążający go wzorzec. Bardzo ważnym elementem tej sesji jest właśnie uświadomienie sobie danego wzorca, momentu jego powstania oraz uwolnienie blokującej energii/emocji z nim związanej. W ten sposób usuwa się "starą" energię i wprowadza w jej miejsce energię czystego Światła i jego wysokie uzdrawiające wibracje.

Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd pochodzi dusza każdego z nas. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ głos Shirlie ma bardzo wysokie anielskie wibracje,  jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji Shirlie cały czas jest w stanie głębokiej medytacji, podczas której jest prowadzona przez Anioły i Świetliste Istoty. Często otrzymuje także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na radość, współodczuwanie, wybaczanie i bezwarunkową miłość.

Zapisy: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528
 
Pełna informacja: http://www.agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/849-uzdrawiajaca-sila-dzwieku.html