Autor Wątek: Seks  (Przeczytany 49315 razy)

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-12, 18:14:34 »
Nie ma dla mnie nic lepszego niż seks z miłośći

Wniebowziecie Grubego

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-12, 17:23:00 »
Kazda zona tym sie chlubi
ze mu daje jak on lubi

Kornel

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-06, 19:17:07 »
A no myślą :)
Więc niech się wezmą za myślenie o seksowaniu a nie o umieraniu - i wszystko się odmieni. :):)

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, wahadełkowanie duchowe, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-07-05, 19:54:31 »
A no myślą :)

ontoja

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-07-05, 14:28:38 »
6 znaków organizmu świadczących, że kobieta od dawna nie uprawiała seksu. Nr 2 jest zaskakujący!
http://likemag.com/pl/6-znakow-organizmu-wiadczcych-e-kobieta-od-dawna-nie-uprawiaa-seksu-nr-2-jest-zaskakujcy/500739

Niektorzy myślą nawet że bez seksu się umiera.To nie źart.

dżonny

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-05, 07:17:44 »
Mnie nie dziwi, że lesbijki więcej szczytują, ani że seks ma wpływ na pamięć. Co do pierwszego , na orgazm u kobiety duzy, jeśli nie największy wpływ ma poziom lęku przed facetem (choćby projektowanie czegoś z poprzednich doswiadczen, jesli nie bezposrednio przed nim konkretnie) , związana z tym niemożność rozluźnienia się i zrelaksowania podczas, brak swobodnego "przejawiania się" z tego wynikajacy itp a wiadomo , jak to zazwyczaj wygląda z tym lękiem u kobiet. U lesbijek moze tego elementu nie byc.
Co do wplywu na pamięc i skupienie bardzo prosta rzecz - gospodarka hormonalna, ściślej mówiąc dopamina ma z tym bezpośredni związek.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, wahadełkowanie duchowe, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2017-07-04, 21:18:37 »
6 znaków organizmu świadczących, że kobieta od dawna nie uprawiała seksu. Nr 2 jest zaskakujący!
http://likemag.com/pl/6-znakow-organizmu-wiadczcych-e-kobieta-od-dawna-nie-uprawiaa-seksu-nr-2-jest-zaskakujcy/500739

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-03-06, 08:53:59 »
Jakie kobiety najczęściej osiągają orgazm w trakcie stosunku? Możecie się nieźle zdziwić
http://wiedzoholik.pl/jakie-kobiety-najczesciej-osiagaja-orgazm-w-trakcie-stosunku-mozecie-sie-niezle-zdziwic/

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-02-05, 06:23:50 »
Wreszcie coś o kobietach kastrujących mężczyzn (czyli poważnym problemie w Polsce i Europie):
Kobiece zachowania, które kastrują męskie ego…i niszczą związek. Też tak robisz?
http://www.womaninspiration.com/2016/10/kobiece-zachowania-ktore-kastruja.html

To dobre na początek, bo psychologowie nie mają pojęcia, w jaki sposób kastrujące kobiety paraliżują i okaleczają energetycznie swoich partnerów i swoich synów.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-02-05, 06:18:13 »
Jaki mąż w dzień, taka żona w nocy – prawda, o której mężczyźni nie chcą słyszeć?
http://www.womaninspiration.com/2017/01/jaki-maz-w-dzien-taka-zona-w-nocy.html

A na odwrót to nie?
Czyli jaka żona w nocy, taki mąż w dzień.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-01-09, 09:21:02 »
A tu medytacja na czakrę podstawy:
https://www.youtube.com/watch?v=FOiuoRrZRwQ

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-01-09, 09:17:48 »
Jestem normalny, zdrowy psychicznie i w porządku, kiedy mi się chce seksu, kiedy uprawiam seks, kiedy się podniecam.
Tu wspomnę, że np. w Islamie PASJA jest cnotą :)

ontoja

[#]   « 2017-01-08, 14:32:38 »
Chyba więcej szkody w rozwoju robi negatywne nastawienie do stanu podniecenia niż same podniecenie.Ono samo odpadnie gdy się do tego "dorośnie", natomiast ciągłe presje na siebie i poczucie jakiegoś skalania i grzechu są ku temu największą przeszkodą.
W większości przypadków lepiej najpierw popracować nad poczuciem niewinność Z nim.W końcu nikomu się krzywda nie dzieje jak partner chce tego samego .
Sam wzwód to się pojawia gdy w ogóle energia większa płynie przez ciało np. w medytacji nawet.

kinga roszczyniała

• www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2017-01-08, 13:22:34 »
Doktor-x, owocnych eskeprymentów ;)))

Doktor-X

[#]   « 2017-01-08, 12:53:10 »
Po tej dyskusji tutaj zacząłem obserwować swoje reakcje na widok seksownych dziewczyn i zauważyłem że ja w ogóle nie odróżniam podniecenia od seksualnego pobudzenia, poprostu robi się przyjemnie tam w dolnej czaksze, choć ta przyjemność nie do końa jest taka jakbym chciał i w sumie zawsze taka była. Zacząłem eksperymentować i próbować odczuwać to co widze na sercu, chyba nawet udało mi się to tam na chwilę uchwycić. Jakość była zupełnie inna, na sercu nie było napięcia tylko przyjemność ale z drugiej strony czegoś mi brakowało. Gdy odczuwałem sercem czułem się za bardzo niewinny wręcz nie męski. Zobaczymy co wyjdzie z moich dalszych eksperymentów :)