Autor Wątek: Seks  (Przeczytany 51199 razy)

Facilite

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-14, 13:01:15 »
UU ----> :D

dżonny

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-09-14, 10:59:09 »
cycki są zajebiste :)))

Facilite

[#]   « 2017-09-14, 10:53:16 »
No i wczesniej zapytac :P

No się wie :D
Bo inaczej można w mordę zarobić ;P

dżonny

[#]   « 2017-09-14, 10:48:54 »
Oczywiscie zgadzam się z tym , że gdy pewne sprawy zaszly daleko jak w islamie , to dziewczyny nie powinny chodzic w takim społeczenstwie obnażone, bo to bezposrednie niebezpieczenstwo , umocowane kulturowo / spolecznie. Ale u nas raczej gadanina o ubiorze sluzy gwalcicielom. U nas faceci sa przyzwyczajeni do mini i 'cyckow na wierzchu'.

Poza tym bycie wyzywającą, a odkrytą to nie zawsze jest to samo. Trzeba uważac na miejsca i sytuacje potencjalnie niebezpieczne w miescie w biały dzien nie powinno byc zadnych kulturowych niepisanych ograniczen co do ubioru.

Lepiej się przyznać, zaakceptować i wymiętosić :)

No i wczesniej zapytac :P tudzież zasygnalizować swoje zamiary
 ;-)

« Ostatnia zmiana: 2017-09-14, 10:52:24 wysłana przez dżonny »

Facilite

[#]   « 2017-09-14, 10:43:14 »
Wygląda mi na to, że Ty jarasz się młodymi, odsłoniętymi cyckami i miewasz różne myśli z tym związane. Gdybyś się do nich przyznał, byłoby zdrowiej. Dla wszystkich.

Żebym była dobrze zrozumiana - to nie jest zarzut. To całkowicie normalne (nawet mnie jarają młode, odsłonięte cycki ;), ale już nieprzyznawanie się do tego, że takie zachowanie NAS (tzn. mnie nie, tak ogólnie piszę) prowokuje do działań przekraczających granice, prowadzi do zwalczania tego jako złe i obiektywnie prowadzące do złego (np. gwałtu).
Lepiej się przyznać, zaakceptować i wymiętosić :) Będzie przynajmniej zdrowo i bez zbędnego bicia moralizatorsko-pedagogicznej piany.

Facilite

[#]   « 2017-09-14, 10:17:11 »
Leszek,
może i jestem kobietą (choć nie wiem, czy w kontekście linkowanego artykułu nie jest to dyskryminacja. Bo może ja właśnie wybrałam co innego? ;), ale doskonale zdaję sobie sprawę, co podnieca mężczyzn.
Wygląda mi na to, że Ty jarasz się młodymi, odsłoniętymi cyckami i miewasz różne myśli z tym związane. Gdybyś się do nich przyznał, byłoby zdrowiej. Dla wszystkich.

Teraz dopiero przyjrzałam się banialukum, jakie tutaj przemycasz (pod płaszczykiem duchowej świadomości) i zdałam sobie sprawę, jakie one są szkodliwe i krzywdzące ofiarę!

Np. to:

Trzeba się przyjrzeć wyrokom sądów w Polsce. Często gwałcicieli się uniewinnia, ponieważ dziewczyna "prowokowała" wyglądem, ubiorem i zachowaniem. Oczywiście, ona nic o tym nie wiedziała, że prowokuje. Dlatego WAŻNE jest uświadamiać dziewczyny, że co prawda mają prawo latać na dyskoteki z gołymi cyckami, ale że jednocześnie jest to prowokacja seksualna, czy tego chcą, czy nie.

Oczywiście, że trzeba uświadamiać młode dziewczyny, że swoim strojem mogą prowokować chłopców (i mężczyzn jak widać też) do różnych myśli, a część także do zachowań naruszających granice, ale robienie tego w tym celu, żeby taka ofiara mogła później powiedzieć w sądzie "co prawda zostałam zgwałcona, ale byłam skromnie ubrana, proszę oto zdjęcia tego, jak zazwyczaj chodzę ubrana" to jakiś kosmos.
Bo w sądzie nie o ubiór wcale chodzi, "no bo co, w czadorze to już nie można prowokować"?, a o mentalność (taką jaką Ty tutaj lansujesz) i zrzucanie winy na ofiary.

A to już w ogóle woła o pomstę do nieba:

A poza tym, trzeba też wiedzieć, jakie są intencje gwałconych dziewczyn. Każda z nich przed gwałtem na poziomie podświadomym czuła się winna a gwałt odbierała jako słuszną karę czy pokutę.

Oczywiście, że ofiara ma swoje intencje, ale agresor także ma swoje i tutaj można mówić o swoistej równowadze. I to agresor ZAWSZE narusza tę równowagę DZIAŁANIEM. A więc twoje tekściory o tym, że to niby ofiara prowokowała (i w domyśle, że to ona też jest winna), można wsadzić między duchowe bajki.

I możesz mnie sobie nazywać feministką, czy innym genderowcem. Jeśli to oni w pewnych miejscach patrzą trzeźwiej na te kwestie niż Ty, to wybieram bycie feministką.
« Ostatnia zmiana: 2017-09-14, 10:22:22 wysłana przez Facilite »

dżonny

[#]   « 2017-09-14, 10:03:59 »
Leszek , to może bądź tak dobry i mnie (i innych) oświeć wskazując te feministyczne poglądy i odnieś się. Bo na razie to nie wiadomo o co ci chodzi oprocz tego, ze twoje zdanie jest lepszejsze.

Nie wiem co mam jeszcze powiedziec co do ubioru, bo prościej i logiczniej się nie da:.

teraz gwalciciele i broniący ich, zwalaja na odloniete kolana czy cycki a pozniej będą zwalac na odsłoniętą szyje  lub łydki, a pozniej twarz. Przeciez mamy juz w świecie przyklad takiego podejscia do tematu (islam).

Ubior nie jest przyczyną gwałtow (inaczej plaze bylyby wyjątkowo niebezpiecznymi miejscami) a jego interpretacja przez gwalciciela.
« Ostatnia zmiana: 2017-09-14, 10:06:35 wysłana przez dżonny »

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-09-14, 04:40:42 »
Facilite
W mysleniu dżonnyego występuje znacznie więcej feministycznych poglądów na męską seksualność. Że Ty ich nie dostrzegasz, to mnie nie dziwi, bo jesteś kobietą. Ale że on nie wie, to mnie dziwi?

Facilite

[#]   « 2017-09-14, 00:27:43 »
"Ich zdaniem Star powinien/na zdecydować o wyborze płci gdy dorośnie."

To chyba najpierw trzeba by podjąć decyzję, co do tego czy jest się w ogóle człowiekiem. Bo jak tak od razu do płci przechodzić? ;)

Facilite

[#]   « 2017-09-14, 00:20:46 »
Z punktu widzenia gwałcicieli niekoniecznie zaostrzenie kar za gwałt wpłynie na ich wykastrowanie emocjonalne.

Pewnie że niekoniecznie, no ale przecież nie o to chodzi.

dżonny
Myślisz jak feministka. Dałeś sie zindoktrynować? :)

O_O
Nie chciałbym się wtrącać, ale chyba przegiąłeś, Leszek ;P
Gdzie tu dostrzegasz indoktrynację? Normalny, zdrowy pogląd.
To że ubiór ma niewiele (coś tam na pewno, ale to kropla w morzu) z tym wspólnego pokazuje fakt, że muzułmanki chodzą w sukniach pod oczy, a i tak są gwałcone.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2017-09-14, 00:13:23 »
No i rozwiązanie agresjiseksualnej się znalazło!
Czy aby na pewno?
Jeszcze kilka lat temu śmiałbym się, że to dobry żart. Ale... żarty się skończyły!
Nowoczesna rodzina neutralna seksualnie
http://wsensie.pl/po-godzinach/24986-nowoczesna-rodzina-neutralna-seksualnie

PS
Muszę się oświecić w tym wcieleniu, żeby nie trafić do zwariowanego społeczeństwa i zwariowanych rodziców. To jest motywacja :)

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-09-13, 23:42:54 »
dżonny
Myślisz jak feministka. Dałeś sie zindoktrynować? :)

Facilite
To jest strona o rozwoju duchowym i osobistym, więc ja trzymając się idei przewodniej piszę o reakcjach i procesach psychologicznych.  Z punktu widzenia gwałcicieli niekoniecznie zaostrzenie kar za gwałt wpłynie na ich wykastrowanie emocjonalne (a tego życzyłyby sobie feministki). Jednakże uważam, że pobłażliwość sądów wobec realnych przestępców (nie tylko gwałcicieli) jest zbyt daleko posunięta.

Facilite

[#]   « 2017-09-13, 23:03:07 »
Nie relatywizuje, gwałt to gwałt, tylko mówię w tym kontekście, że jeden gwałt jest tak zaaranżowany, by ofiara myślała, że to nie gwałt.

Jeśli tak na to spojrzymy, to tym bardziej trzeba będzie stwierdzić, że w społeczeństwach islamu jest więcej gwałcicieli, bo jednak tam jest więcej zmanipulowanych, nieświadomych kobiet, a przyzwolenie na działania, które dla nas są gwałtem, a dla nich nie, dużo większe.

W mojej opinii jak 13 latka chce uprawiać seks przy każdej okazji to została w taki stan wmanipulowana, być może była wykorzystana w dzieciństwie. Nie wynika to w każdym razie z normalnego rozwoju.

Dokładnie tak. Nadużywane seksualne (i nie tylko) są dzieci obojga płci i to jest prawdziwa przyczyna przemocy seksualnej.

dzonny
Prawo jest prawem. Ale konsekwencje prowokacji są konsekwencjami prowokacji, niezależnie od tego, jakie jest prawo.

Zależność pomiędzy prawem, a liczbą gwałtów jest bardzo prosta. Im większe przyzwolenie społeczne, tym większa liczba gwałtów.
Uniewinnianie gwałcicieli, czy orzekanie niskich kar za gwałt jest wynikiem powszechnego przyzwolenia, ale również powoduje zwiększenie tego przyzwolenia ("skoro gwałt jest tak nisko karany, tzn. że to nic takiego").
Dlatego zaostrzenie kar za gwałt i zwiększenie karania takich czynów będzie powodowało w efekcie - niekoniecznie od razu, ale jednak - spadek tychże.

dżonny

[#]   « 2017-09-13, 21:58:51 »
Uświadamiać można , bo nader wyzywajacy ubior jest bez sensu i stawia kobiete w złym świetle.

Pytanie czy prowokacja seksualna = prowokacja do gwałtu i czy nie bylo gwaltow gdy kobiety chodzily w dlugich sukniach zapiętych pod szyję. Jeśli to już jest jasne, jak i kwestie poczucia winy itd  to wiadomo, że upatrując w tym ubiorze przyczyne gwałtow , to służy bardziej niż ochronie kobiet temu, by gwałciciel mial usprawiedliwienie moralne.
Przyklad plaży , gdzie wszystkie kobiety są rozebrane i nikt ich (bardziej niz w innych miejscach) nie gwałci, pokazuje, że ubior sam w sobie nie ma nic do rzeczy ,  a problem w jego interpretacji i przypisywanych kobietom  intencji , tak wiec to tłumaczenie sądow to pożywka i usprawiedliwienie dla gwalcicieli... i w sumie bardzo dziwny wyrok jesli uznano , ze gwałt nastąpił.
« Ostatnia zmiana: 2017-09-13, 22:07:23 wysłana przez dżonny »

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-09-13, 21:41:05 »
Trzeba się przyjrzeć wyrokom sądów w Polsce. Często gwałcicieli się uniewinnia, ponieważ dziewczyna "prowokowała" wyglądem, ubiorem i zachowaniem. Oczywiście, ona nic o tym nie wiedziała, że prowokuje. Dlatego WAŻNE jest uświadamiać dziewczyny, że co prawda mają prawo latać na dyskoteki z gołymi cyckami, ale że jednocześnie jest to prowokacja seksualna, czy tego chcą, czy nie.
A poza tym, trzeba też wiedzieć, jakie są intencje gwałconych dziewczyn. Każda z nich przed gwałtem na poziomie podświadomym czuła się winna a gwałt odbierała jako słuszną karę czy pokutę.

Oczywiście, zdaję sobie sprawę z faktu, że świat wg feministek funkcjonuje (ma funkcjonować) inaczej :) Tym niemniej, zwracam uwagę na prosty fakt: one nie są ani świadome, ani samoświadome.