Autor Wątek: Mam pytanie... - czyli do wszystkich "guru" :))  (Przeczytany 245156 razy)

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-25, 13:10:36 »
Wedrowiec

Ja, gdy poslugiwałem się wahadłami, nadawałem program mojej pś, żeby nadały tyle wibracji ile wystarcza do uzdrowienia. Po jakimś czasie, zazwyczaj 2,3 minutach wahadło samo się wyłączało, tylko trzeba to wyczuć.

Wedrowiec

• Michał Grobelny
[#]   « 2017-08-23, 19:28:57 »
Mam pytanie do osób posiadających doświadczenie w pracy z emitorami Biały Ozyrys (www.karnak.pl) - jak dokładnie pracujecie z tymi emitorami? W książce autor podaje, że trzeba pracować min. 30 min. z jednym emitorem, a pamiętam, jak Leszek robił zabiegi całym zestawem i trwał on ok. 20 minut. Jakiej konwencji mentalnej używacie?

Frisky

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-08-21, 07:20:14 »
filtr filtrowi nierówny  : )

"– „Niemal w każdym mieście są Powiatowe Stacje Sanitarno–Epidemiologiczne. Wystarczy tam zadzwonić, by uzyskać informacje na temat stanu wody w naszej okolicy ”– podpowiada Bogdan Czapla.
Wystarczy sitko
A najlepszym filtrem jest zwykłe sitko montowane w kranie. Nie przepuści żadnych okruchów czy brudu z rur, a jednocześnie nie wyjałowi wody z minerałów."
http://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/uwazajcie-na-filtry-do-wody-filtry-do-wody-moga-szkodzic/8crwqw7

a tu pochwała twardej wody:
"Znaczenie zdrowotne ma picie wód twardych, na co wskazują liczne doniesienia naukowe. Dwoma czynnikami, od jakich zależy twardość wody są stężenia wapnia i magnezu. Związek między twardością wody, a zachorowaniami na choroby naczyniowe był pierwszy raz opisany przez japońskiego chemika Kobayashi w 1957 r. Wykazał wyższe współczynniki umieralności na choroby naczyń mózgowych w obszarach z kwaśniejszą (miękką) wodą, w porównaniu do tych z bardziej zasadową (twardszą) wodą używaną do picia."
http://www.wodadlazdrowia.pl/pl/940/0/twarda-woda-sluzy-zdrowiu.html

stamtąd istotne rozróżnienie:
"Pokutuje przekonanie, że woda powodująca osadzanie się kamienia w czajniku czy w rurach jest zła. To błędne rozumowanie. Nie można porównywać fizjologii człowieka do urządzeń technicznych."

co do twardości to ciekawe jest to że nawet w jednym mieście te wartości mogą się znacznie różnić w sąsiadujących dzielnicach, dzieje się tak wtedy gdy pozyskuje się wodę z kilku różnych ujęć wody, tak jak w przypadku tych wodociągów które zlinkowałem poprzednio
« Ostatnia zmiana: 2017-08-21, 07:25:45 wysłana przez Frisky »

Mateusz

[#]   « 2017-08-20, 21:24:33 »
No własnie, to jest ciekawe, czy jest sens montowania filtrów.
Nie ma w ogóle kamienia to fakt. Ale czy woda nie jest "za bardzo" oczyszczona. Choć jest tam mineralizator - złoże dolomitowe i on zasila wodę w minerały.
Powołam się na Leszka. Kiedyś go o to pytałem to powiedział że to jest Ok; oczyszczają wode z niekorzystnych substancji a pozostają te które są korzystne.
Czy może ktoś zgłębiał temat?

Frisky

[#]   « 2017-08-19, 12:14:36 »
Hej
Mam do was pytanie
Jaką wodę pijecie ?
Ja zazwyczaił piłem kranówkę ale podejrzewam że dodają do niej różne substancje jak np. fluor by tłumić ludzkie zdolności duchowe i ogólnie ogłupiać ludzi.

ja to pijam nałogowo gazowaną : )
a co do twoich podejrzeń to spokojnie możesz sięgnąć do źródła: zadzwonić na wodociągi tam gdzie mieszkasz albo zerknąć w necie bo wiele z nich ma stronki pozakładane i w ten oto łatwy sposób dowesz się jak i czym uzdatniają wodę, skąd ją biorą, tudzież czy stosują fluor (a chyba nigdzie w Polsce już tego teraz nie robią) tudzież sprawdzić skład, w tym twardość wody, co też ma znaczenie praktyczne

przykład z mojej niedalekiej okolicy:
1. technologia, czyli czym uzdatniają i co dodają ( oprócz ClO2 do dezynfekcji również fosforany do ochrony rurociągów przed korozją) 
http://www.pwik.oswiecim.pl/index.php/technologia.html
2. skład
http://www.pwik.oswiecim.pl/index.php/component/jdownloads/send/12-kontrola-jakosci-wody/40-komunikat-w-sprawie-jakosci-wody.html

stamtąd porównanie kranówki z Poznania z wodami mineralnymi:
http://www.pwik.oswiecim.pl/index.php/inne/czy-warto-pic-wody-mineralne.html

i na deserek ostrzeżenie przed oszustami i naciągaczami wciskającymi drogie oczyszczacze/filtry wody (za pomocą odwróconej osmozy) :
http://www.pwik.oswiecim.pl/index.php/inne/uwaga-oszustwo-czyli-rewelacyjne-filtry.html
"Sprzedawca posiada aparat do rzekomej elektrolizy zaopatrzony w dwie elektrody. Po zanurzeniu elektrod w szklance wody i podłączeniu do prądu przerażony klient obserwuje wydzielanie się brudno brązowego osadu wypływającego na powierzchnię. Osad ten ma być według sprzedawców dowodem na poważne zanieczyszczenie wody wodociągowej. - Taką wodę Pan(i) pije! - stwierdza zwykle sprzedawca. To samo urządzenie zanurza teraz do szklanki wody oczyszczonej metodą odwróconej osmozy (99% klientów nie ma najmniejszego pojęcia co to jest ta „odwrócona osmoza"). I co? I nic - woda jest nadal kryształowo czysta, nie wytrąca się żaden osad."

Mateusz

[#]   « 2017-08-16, 22:03:02 »
Z tego co słyszałem chlor ulatnia się z wody odstawionej po kilku godzinach.

Można założyć  w kuchni filtry, sam mam założony. Jest tego wiele rodzajów, od 3 do 5-6 filtrów, już za nieduże pieniądze. 

Doktor-X

[#]   « 2017-08-16, 19:05:50 »
Oczywiście chlor też tam jest ale MMS-a pije sobie osobno po stworzeniu odpowiedniego roztworu. Mógłbym też kupować w butelce ale śmiem wątpić by była lepsza od tej z kranu

Mariusz

[#]   « 2017-08-16, 18:38:46 »
Co dodają w Szwecji to musisz sam sprawdzić. W Polsce chyba jakieś związki chloru czyli coś w rodzaju MMSa :-)

Doktor-X

[#]   « 2017-08-16, 17:55:55 »
Hej
Mam do was pytanie
Jaką wodę pijecie ?
Ja zazwyczaił piłem kranówkę ale podejrzewam że dodają do niej różne substancje jak np. fluor by tłumić ludzkie zdolności duchowe i ogólnie ogłupiać ludzi.

healingintelect

[#]   « 2017-08-15, 20:54:26 »
U mnie nie było innego wyjścia

Indra

[#]   « 2017-08-15, 20:46:32 »
pewnie czasem cos takiego może być najlepszym rozwiązaniem

healingintelect

[#]   « 2017-08-15, 20:37:01 »
Czasami tak się zdarza. Byłem w podobnej sytuacji i mi została wiara, że jak Bóg mną kieruje, żebym komuś dokopał, to jest to najlepsze rozwiązanie.

Indra

[#]   « 2017-08-15, 20:26:42 »
oł, jak to okrutnie zabrzmiało, choć pewnie tak bywa, tak.
Odwołanie do woli Boga zawsze dla mnie jest bez żadnego "ale", Najwyższe Dobro przeciez zakłada najlepsze rozwiązanie dla wszystkich.

healingintelect

[#]   « 2017-08-15, 20:21:50 »
Pewnie wie, ale według mnie trzeba odwołać się do jego woli bez żadnego ale. Przykro mi to mówić, ale czasami osoby, które się niby szanuje, niby kocha, są niby przyjaciółmi, okazują się bardzo popsute wewnątrz, wręcz nienawracalne w swoim podłym i parszywym postępowaniu.

Indra

[#]   « 2017-08-15, 20:16:29 »
Trudno, żebyś wiedział :D odwołam się do WJ, Bóg na pewno więcej wie na ten temat : )))))