Autor Wątek: Transformacja ciała odchudzanie  (Przeczytany 4159 razy)

Karina

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-20, 17:38:04 »

Mateusz

[#]   « 2017-08-31, 23:04:15 »
Dobry wgląd

"Otyłość, bulimia ... moja przeszłość" Nelly Radwanowska
https://www.youtube.com/watch?v=RhiHpId82RY

Karina:)
Dzięki, nie znałem Jej.

Karina

[#]   « 2017-08-29, 12:54:09 »
Dobry wgląd

"Otyłość, bulimia ... moja przeszłość" Nelly Radwanowska
https://www.youtube.com/watch?v=RhiHpId82RY

dżonny

• Gość
[#]   « 2017-07-09, 16:16:30 »
W sumie to zainspirował mnie program w tv , jak koleś w USA ważył 280 kg no i poddał się leczeniu. Byłem w szoku jak mu dawali jajecznice z 3 jajek. Gdy dla mnie 4 to był standard. Zszedl do 225 chyba w pare tygodni, dopiero jak pokazal ze umie sie opanowac przeszedl operacje zmniejszenia żołądka :/ docelowo mial zejsc do 95

dżonny

• Gość
[#]   « 2017-07-09, 16:06:50 »
Schudłem z 94 do 91 odkąd mnie oświeciło w temacie (10 dni około). Dziś siłownia + bieżnia (bieg), standardowo, ale to jak mi sie pusto zrobi w żołądku. Ciekawe czy zejde do 83 , tyle ok. ważylem jak mialem 21-25 lat.

Ślina mi cieknie caly czas, bo tylko obiad jem w miare obfity, a tak to jest uczucie głodu (mimo że cos tam jest w żoładku, ale malo). Jednak nie czuje by bylo to wyrzeczenie, a raczej powrot do równowagi.
« Ostatnia zmiana: 2017-07-09, 16:12:21 wysłana przez dżonny »

Karina

[#]   « 2017-07-04, 09:58:01 »
Roberto Barnai - Przyczyny otyłości. Wg mnie prawdziwe psychologiczne przyczyny otyłości.

https://www.youtube.com/watch?v=JyroMJgp5v4

Podstawowe przyczyny otyłości to:

-poczucie samotności i porzucenia
-poczucie bycia prześladowanym (otyłość sprawia, ze stajemy się więksi i nie jest juz tak łatwo nas przestawiać z miejsca na miejsce).
« Ostatnia zmiana: 2017-07-04, 10:00:54 wysłana przez Karina »

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-07-03, 23:35:41 »
Ostatnie badania wskazują jednak na to, że geny nie muszą niczego determinować.
W każdym razie, nie są aż tak ważne, jak się dotychczas wydawało.
Poza tym, zdarzają się nawet zmiany genotypu pod wpływem uzdrawiających energii. Rzadkie to przypadki, ale bywają, jak duchowe uzdrowienia z AIDS.
« Ostatnia zmiana: 2017-07-03, 23:38:03 wysłana przez Leszek.Zadlo »

dżonny

• Gość
[#]   « 2017-07-03, 23:30:33 »
 z genami to są fakty , że to istotny czynnik, a że niektorzy 'zwalają' wszystko na geny to inna historia...

jaskier

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-03, 23:11:44 »
Sheldrak stworzył teorie których naukowo nie potrafi udowodnić i które w ogóle nie trzymają się kupy. Próbuje tłumaczyć pewne rzeczy polem morfogenetycznym gdzie w rzeczywistości zachodzi komunikacja biochemiczna.
« Ostatnia zmiana: 2017-07-04, 08:57:39 wysłana przez almighty »

Ultraviolet

[#]   « 2017-07-03, 22:22:32 »
Jest tez coś co można nazwać lojalnością wobec przodków.
Znaczy się podswiadomie mozemy chciec byc tacy jak rodzice.

Panda

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-03, 20:44:53 »
Akurat jeśli chodzi o odchudzanie, to geny mają niewielki wpływ. Głównie chodzi o dietę i styl życia. Ludzie szczupli i obżerający się lub grubi jedzący mało są w zdecydowanej mniejszości. Są rodziny, w których wszyscy są grubi, bo dziedziczą nieprawidłowe nawyki żywieniowe i siedzący styl życia, tylko często to wypierają i płaczą, że mają złe geny.

Tom

• oferta zabiegów i usług >>> ogłoszenie na tym forum
  • Tomasz Faber, kursy rozwoju osobistego, zabiegi Reiki, rozpuszczanie ograniczających wzorców, uzdrawianie duchowe. __www.REIKI.com.pl__
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-07-03, 17:26:17 »
...
Ezoterycy do ezoteryki, naukowcy do nauki!
...

Warto oglądnąć np. to:
https://www.youtube.com/watch?v=ANjzhbx2784
https://www.youtube.com/watch?v=P8r1I0ZFJiU

Naukowcy - naukowo, a ezoterycy - ezoterycznie ;)

turbogluten

• Gość
[#]   « 2017-07-03, 17:06:39 »
Brus to chyba raczej PSEUDOnaukowo odkrył, więc proszę sobie nie wycierać oblicza nauką i zostawić ją naukowcom. Ezoterycy do ezoteryki, naukowcy do nauki!

A w temacie transformacji ciała, to mniej jeść, a więcej pakować, redukcja > masa > rzeźba i tyle w temacie. :)

Tom

• oferta zabiegów i usług >>> ogłoszenie na tym forum
  • Tomasz Faber, kursy rozwoju osobistego, zabiegi Reiki, rozpuszczanie ograniczających wzorców, uzdrawianie duchowe. __www.REIKI.com.pl__
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-07-03, 16:23:03 »
No tak, ja tylko kwestionuje to, że jesli przyczyna sa geny, to mozna to zmienic sposobami ezo i ktos kto tyje nadmiernie tak przeprogramuje mu sie organizm , ze będzie mogl jesc co chce , ile chce i bedzie chudy (jak niektorzy). Piszesz ze wazne docierac do przyczyn, no nie sadze, ze mozna miec wplyw na ta przyczyne.

dżonny, spoko, rozumiem, że masz taki punkt widzenia
i jednocześnie jestem zwolennikiem tego, co naukowo odkrył w temacie genów Bruce Lipton  :)

dżonny

• Gość
[#]   « 2017-07-03, 14:37:42 »
Wszystkiego zmienić nie można, są pewne uwarunkowania i ramy.

No ale jak ktoś chce wierzyć w swoją wszechmoc, to mu nie zabraniam. Ale dobrze mieć dowody / doświadczenie na to co się mówi :)

.

Druga sprawa to z punktu widzenia ezo geny nie są przyczyną a skutkiem świadomości. Zmienisz się duchowo to ciało materialne pójdzie za tym.

Bardzo ciekawe stwierdzenie.

To urośnij 5cm. Albo zmień kolor oczu. Albo jak jesteś lysy, spraw żeby urosly ci wlosy... ulecz dziecko z zespolu downa
« Ostatnia zmiana: 2017-07-03, 14:41:57 wysłana przez dżonny »