Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 268045 razy)

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-09-11, 01:25:29 »
Uwalniałem tydzień temu kilku znajomych od jednego "Guru", po tym jak znowu zamordował jedną z uzależnionych telepatycznie z ofiar. Po uwolnieniu i uświadomieniu ich, że mogą cierpieć dalej, lub pomodlić się o Boże prowadzenie w sprawie kontatku z tym Panem, wybrali Boże prowadzenie. Wczoraj ten Pan zmarł w najokrutniejszy sposób jaki chyba jest. Zmarł przez zaklątwienie na śmierć, ohydna kara, czuć było jak męczy się i umiera. Był typem nieoświeceniowej istoty, która nienawidziła istnieć i za wszelką cenę chciał wiedzieć, czemu ludzie tak bardzo chcą żyć. Po śmierci trafił w astral i będzie doświadczał całą wieczność najgorszych okropieństw jakie są. Wydawało mi się, że piekło wygląda trchę inaczej z punktu widzenia osoby tam zanjdującej się, myliłem się, jest dużo gorzej. Ciało astralne odczuwa wszystko, tak jak w ciele fizycznym. Blee

healingintelect

[#]   « 2017-09-08, 22:15:34 »
Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Mordowałeś z przyjemnością do końca, to i ciebie zamordowali.

healingintelect

[#]   « 2017-09-05, 21:37:56 »
Bycie kochanym, to super uczucie.

dżonny

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-09-03, 18:28:09 »
Pół żartem, pół serio: mam nadzieje, że nie będe musiał robić za guru / mistrza jak się rozwine i będe normalnym facetem. Nie widze sensu w poświęcaniu czasu na ciągnięcie innych za sobą, tych ktorzy się op***alali gdy ja za***alałem ;) czytaj - tych ktorzy z lenistwa probowali żyć energetycznie na czyjś, w tym na moj, koszt. ich los jest mi totalnie obojętny, mowie tu o najblizszych UA, że o reszcie nie wspomnę.
zagadką (bo od paru mies nie pokazuje sie jej na oczy i unikam poki co ;)  jest dla mnie jeszcze polowka, bo tu mimo ze narozwalalem i pokazalem ze złej strony,  to w tej osobie cięzko zobaczyc te wspomniane cechy chciwości energetycznej , ktore widze w 99,5 % ludzi.
Po częsci ogolnie jest wyjątkową osobą i to nie tylko moje zdanie, a jesli chodzi o nastawienie do mnie to bylo zdumiewajace w pozytywnym sensie , w stosunku do tego z czym sie ogolnie, na miare swojego oczyszczenia , spotykałem . Ale na niej zalezy mi tez o wiele mniej niz wczesniej.. chyba.
« Ostatnia zmiana: 2017-09-03, 18:30:56 wysłana przez dżonny »

turbogluten

[#]   « 2017-08-15, 18:56:43 »
Przy okazji zakupów u pszczelarza, warto też wziąć propolis, który ma wiele ciekawych zastosowań. Można go np. długo i namiętnie międlić w palcach, i je co chwila z rozkoszą wąchać. Satysfakcja gwarantowana.

dżonny

[#]   « 2017-08-15, 18:56:01 »
O fajne, dzięki za polecenie

healingintelect

dżonny

[#]   « 2017-08-15, 14:20:55 »
Te do uszu ? :D

healingintelect

[#]   « 2017-08-14, 21:31:33 »
Kupiłem świece z wosku pszczelego. Robi się cudowne powietrze podczas palenia.

healingintelect

[#]   « 2017-08-12, 20:20:22 »
Chodzi o twoje ogranicznie postrzegania, jak coś powinno być uzdrowione. Możesz mieć różne ograniczenia np. hipnozy, lub ślubowania, które będą w kółko tobą manipulowały. Podczas modlitwy, wszystko to zostaje uzdrowione. Może Ci się wydawać, że twoja wola zrobi coś lepiej, ale i tak wygra modlitwa, jeżeli taką wypowiedziałeś.

healingintelect

[#]   « 2017-08-12, 19:42:25 »
Czasami podczas modliwy zdarza się, że coś się blokuje i następuje inne dojście do uzdrowienia. Możesz być nawet nieświadomy, że to co chcesz afirmować, ma cokolwiek wspólnego z tematem o którego uzdrowienie się pomodliłeś
« Ostatnia zmiana: 2017-08-12, 19:45:22 wysłana przez healingintelect »

dżonny

[#]   « 2017-08-12, 19:21:26 »
DarkAngel- nic mi nie przychodzi do glowy. Będzie zarąbiście jak go osiągnę :)))

healingintelect
Nie rozumiem co masz przez to na myśli.

DarkAngelbubu

• Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-08-12, 19:18:34 »
Czego mi się tak nie chce afirmować , gdy jednoczesnie czuję, ze jestem tak blisko sukcesu ?

A czego się obawiasz, że co się stanie jak ten akurat sukces osiągniesz ?

healingintelect

[#]   « 2017-08-12, 17:19:50 »
dżony

Efekt modlitwy, tak mi się wydje

dżonny

[#]   « 2017-08-12, 16:49:31 »
Czego mi się tak nie chce afirmować , gdy jednoczesnie czuję, ze jestem tak blisko sukcesu ?

Z innego punktu widzenia to widzę ile mam do zrobienia i dlatego mi się nie chce.
« Ostatnia zmiana: 2017-08-12, 16:57:06 wysłana przez dżonny »