Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 268162 razy)

dżonny

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-12, 16:49:31 »
Czego mi się tak nie chce afirmować , gdy jednoczesnie czuję, ze jestem tak blisko sukcesu ?

Z innego punktu widzenia to widzę ile mam do zrobienia i dlatego mi się nie chce.
« Ostatnia zmiana: 2017-08-12, 16:57:06 wysłana przez dżonny »

dżonny

[#]   « 2017-08-12, 16:44:00 »
Akurat, tak myślę, że ten problem zafiksowania w fizyczności, poniżej odkryłem z pomocą Kariny rozwiązanie, chociaż ciężko mi się ost dni wziąść za afirmowanie i patrzę jak dni lecą, ale krotka kontemplacja i uświadomienie sobie rzeczywistości, że jestem czystą, boską energią, to zmienia u mnie postać rzeczy. A ty jesteś w szczęsliwym związku Iwonka ? ;)
« Ostatnia zmiana: 2017-08-12, 16:48:10 wysłana przez dżonny »

IwonkaSlonce

• Iwona Jaros-Nawara Terapia Bars, procesy na ciało Access Consciousness
[#]   « 2017-08-12, 12:42:38 »
Dżonny,

pamiętaj, że tak naprawdę nie potrzebujesz nikogo z zewnątrz, żeby dowiedzieć się, co masz sobie odpuścić, wszystko masz w sobie, zostałeś wyposażony we wszystko, co niezbędne, żeby sobie pomóc. Jeśli tego chcesz, to w końcu to dostrzeżesz. Spróbuj na początek przeczytać swój post poniżej opisujący Twój problem (a raczej wskazówkę nad czym pracować) tak jakby był kogoś obcego, jakiegoś tam Dżonego, zapomnij o reszcie wspomnień dotyczących sprawy, po prostu wyślij umysł na wczasy :) połóż rękę na sercu, poczuj ciepło i miłość, a następnie otwórz się na inspiracje. Odpowiedzi zazwyczaj nie przychodzą od razu, czasem najlepiej zapomnieć o sprawie, by za jakiś czas zaskoczyć się odpowiedzią. Miłej zabawy.

Karina

• Status: Obserwator

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-10, 18:39:55 »
Piersi mają kury, dziewczyny mają cycki ;)

dżonny

[#]   « 2017-08-10, 17:25:17 »
tak na prawde to małe piersi podniecają tak samo i też są ładne , tylko przy dużych jest taki efekt instant ;-)

dżonny

[#]   « 2017-08-10, 17:22:29 »
Iwonko , też dzięki za ocenę :)

A Ty masz duże piersi? Jesteś wolna?

;-) żartuję, choć wiadomo że tylko w połowie ;-)

A jak jeszcze możesz to napisz mi co mam sobie odpuścić, bo też wiem że dobrze by było, ale nie potrafię tego nazwać :)  w koncu wszystko pusci jak tama...

IwonkaSlonce

• Iwona Jaros-Nawara Terapia Bars, procesy na ciało Access Consciousness
[#]   « 2017-08-10, 16:20:06 »
Dżonny

Jesteś w porządku, kiedy jesteś "zafiksowany" na punkcie fizyczności. To bezpieczne i w porządku dla Ciebie interesować się i pożądać cycate kobietki. Jesteś w porządku wobec siebie bez względu na to jak okazujesz swoje zainteresowanie kobietą. Bezpiecznie być sobą.

A tak ode mnie, odpuść sobie. (Nie ten podryw, tylko w ogóle) :)

Karina

[#]   « 2017-08-09, 17:22:36 »
Cieszę się :)

dżonny

[#]   « 2017-08-09, 08:18:53 »
Dzięki Karina, trafiłaś w 10.
Oczywiście rozumiem ideę, tylko podswiadomość sie zakręciła, nawet pisalem, że kiedyś czułem się jak duch;) bez ograniczeń czasowych, cielesnych itp byłem wolny i chciałem to przywrocić, a teraz byc moze moge juz skutecznie do tego podejsc bo dużo zrobilem ostatnimi tygodniami i teraz to się wyłoniło ponownie :)

Karina

[#]   « 2017-08-08, 23:35:59 »
Jest ok:)

Tutaj jest lekcja cudow 199 na ten temat: Nie jestem cialem jestem wolny

https://sekrety-zdrowia.info/kurs-cudow/cwiczenia/index.php?r=1-205

Generalnie temat do kontemplacji i zrozumienia, ze jestesmy dusza, ktora chwilowo mieszka w tym ciele, ale nim nie jest

dżonny

[#]   « 2017-08-08, 23:21:53 »
"Jestem czystą, boską energią" mi przyszło. Może być jako afirmacja czy będzie tu mały odlot ?

dżonny

[#]   « 2017-08-08, 19:16:10 »
Uffff ;)

Karina , podsunęłaś mi temat - bingo.

Jeszcze jak by była inna afka , ktora do mnie trafi to by było

777

Musze przekontemplować by wymyśleć afkę.

jak nie jestem ciałem , to czym ?

Karina

[#]   « 2017-08-08, 17:56:18 »
Normalny, zdrowy z ciebie jest mezczyzna, ale warto sobie rowniez poafirmowac, ze nie jestes cialem, bo za duze przywiazanie do cielesnosci predzej czy poxniej daje cierpienie  ( Nie jestem cialem, jestem takim jakim mnie stworzyl Bog na swoje podobienstwo)

dżonny

[#]   « 2017-08-08, 12:58:00 »
Fajnie że się pojawiła ta panna i poruszyła we mnie to i owo. Na lepszą po prostu nie moglem się napatoczyć.