Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 268163 razy)

dżonny

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-07, 20:36:29 »
Pomyslicie ze jestem zboczencem , ale co mi tam ;)  chce to wystawic na światlo dzienne, moze ktos mi podsunie rozwiazanie tudzież opinie - tyle moge zrobic ;) Moja podświadomość jest silnie zafiksowana na fizyczności, nie wiem jak odpuscic pewne kwestie inaczej niz poprzez doswiadczenie. Do tego stopnia, że mogę (podswiadomie!) odrzucic zwiazek z idealną, doskonałą, chętną, bardzo ładną kobietą, bo ma za małe piersi i nie idealną figure, dopoki tego nie doswiadcze. Bylo tak, że ja jej cos proponowalem i to nie raz, ale starać mi się nie chciało i nie miałem motywacji, wyszlo, że mi nie zalezy... w emocjach istotnie mi nie zalezalo, a kobieta raczej chce to zobaczyc u faceta, więc nie kupila moich zalotow.
A ta dziewczyna dziś miała ogromne piersi, jak pilki do siatkowki i jeszcze starala sie ta wielkosc ukryc ubiorem, co bylo slodkie, ze jest skromna i tak seksowna, zazwyczaj jest na odwrot , po prostu trudno przy niej udawac ze nie ma tematu. Gdyby polowka miala duże piersi zrobilbym o wiele wiecej (mialbym motywacje), by z nią byc, jednoczesnie wiem, ze to z piersiami bym sobie odreagował poprzez doswiadczenie, ale nie potrafię tego przetlumaczyc pś i jakos niespecjalnie chce. , mimo ze chce. Tak jak by sie podswiadomosc uparla. Co ciekawe kiedys tak nie mialem.
Wychodzilo to nawet w sesjach, ale g .. za przeproszeniem dalo i nie mam zadnego pomyslu jak zastosowac EFT , czy cokolwiek innego na to.

dżonny

[#]   « 2017-08-07, 19:25:07 »
Poafirmowałem troche wczoraj po dłuższej przerwie na temat kobiety i poznałem dziś fajną dziewczynę, ktora już ze 4 x widziałem i zwracalem uwage ze wzgledu na wygląd. Bylo to na takim obiekcie sportowym.
Wszedłem z automatu w taką gre, że ukrywam to jak mi się podoba i tłumiłem pożądanie, bo musiałbym ujawnic swoje silne emocje co do jej (dosc specyficznego) wyglądu, części jej ciała, co wydalo mi się "niegrzeczne" i wyjawić na dziendobry jak bardzo jej pragnę seksualnie, a no nie jestem przyzwyczajony :D na dodatek nic do niej poza tym nie czulem, wiec byłem spięty i nie umowilem się, pomyślałem, że lepiej się najpierw ogarnąć. Przynajmniej nie zrobilem z siebie idioty i w pełni ufa w moją normalnosc w przeciwienstwie np do Połowki ;) i raczej wpadłem jej w oko bo zerkała pozniej na mnie, niestety na moj minus jest to, ze jest duuuużo mlodsza :( dlatego tez uwazalem co mowie.. No i emocje juz tutaj , a decyzja wyjazdu zaczela dojrzewac w tempie ekspresowym. Czego mi brakuje?

dżonny

[#]   « 2017-08-06, 19:51:04 »
Upały też lubię, ale to tak na poziomie ciała.

dżonny

[#]   « 2017-08-06, 19:44:17 »
Od zawsze lubię wrzesień, lubię ten klimat, też pogodowy, moja ulubiona pogoda 15℃ , ciemne chmury, ale ktore są wysoko, jest dobra widoczność i jest sucho. Zastanawiam się czy to może być karmiczne i czy nie przywołuje mi klimatu Anglii.

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-05, 21:02:37 »
Właśnie uwalniam się od jednego Reikowca, który ma ładnie nawalone we łbie i mysli, że pozajdał wszystkie rozumy. Tak na prawdę ma bardzo niską samoocenę, mysli, że nie wszystko można osiągnąć swoją pracą, tylko trzeba wspierać się prakyami magicznymi. Jego całe reiki opiera się na jakimś demonie za pomocą którego "oczyszcza" oswoje ofiary niby miłościa, a tak naprawdę to jest jakieś gówno, które z miłością nie ma nic wspólnego.

Wyncyj zabiegów, wyncyj zabiegów, zapierdol sie frajerze !
« Ostatnia zmiana: 2017-08-05, 21:04:56 wysłana przez healingintelect »

ania.82

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-08-01, 21:10:24 »
czasem gdy sponiewiera mnie podczas wywalenia jak wczoraj i dziś zastanawiam się jak możliwe być tak obciążonym jak ja i jeszcze funkcjonowac, pracować i być w miejscu gdzie jestem.

Wniebowziecie Grubego

[#]   « 2017-07-12, 16:48:44 »
Wyplenimy kraj nasz z chwastow
jeszcze rok jeszcze dwa
reszte sobie dospiewajcie
tra la la, tra la la

healingintelect

[#]   « 2017-07-11, 15:01:06 »
dżony

U mnie, jak uwalniało się wkurwienie połączone z nerwica natręctw, pojawiały się ogromnie trudności ( brak zrozumienia), po czym zachodziło odprężenie umysłowe. Po jakimś czasie znowu, ogromnie napięcie i odprężenie umysłowe. Przypomina to sinusoide, jak w szpitalu podczas zgonu pacjeta, tylko na końcu nie ma zgonu, tylko uwolnienie :)

dżonny

[#]   « 2017-07-11, 13:34:33 »
Puszcza mi hurtowo , cały czas mam wrażenie że w takim tempie to się niedługo oświece.. mam nadzieje że to nie prawda ;-)

Dziś działam swoim systemem i uwalniam wkurzenie znow, w ważnym temacie, że życie w kwestii zawodowej mi nie idzie drogą, ktorą chce, że nie udaje mi się zarabiać pieniedzy w sposob ktory mi świadomie najbardziej odpowiada, mimo ponadprzecietnych zdolnosci w tym zakresie.
Wkurzenie na ludzi z byłych miejsc pracy, na głupote ludzką, na to, że głupsi , tępi ludzie sa na pozycjach, na ktorych bym wymiatał, był lepszy (bo poniekad samoocena swoich zdolnosci mam super, gorzej z samooceną możliwosci). Że bezmyślni, glupi, czesto prostacy mają wieksze majątki

Wyszlo też pierwszy raz ever , wkurzenie na siebie, a nawet wkurzenie na ciało, że przemiana materii chyba wolniejsza niz w wieku lat 20 ;)

Jeszcze duzo przede mna, ale jestem ciekaw koncowego efektu..  :]]]

Może ktoś uwalniał tą emocje, albo wie co może sie zmienic? Potrzebuje inspiracji :)

« Ostatnia zmiana: 2017-07-11, 13:41:55 wysłana przez dżonny »

dżonny

[#]   « 2017-07-08, 20:54:50 »
Puściłem dziś w znaczacym stopniu jedno z najbardziej obciązajacych wcieleń. Wkurwienie na to ze mnie wykorzystywali w Chinach , szczegoly pominę. 2 os ktore znam z życia , 3 z tego forum (jedna wlasciwie z dawnego forum). Bardzo mnie to obciążało. Dotad tylko zdawalem sobie sprawe że cos takiego bylo, ale dopiero jak sie wyodrębni emocje i je ruszy to zaczyna się power.
« Ostatnia zmiana: 2017-07-08, 20:57:54 wysłana przez dżonny »

healingintelect

[#]   « 2017-07-08, 20:49:40 »
Nie musi być rozwojowa. Wystarczy, że będzie cały czas kochała

dżonny

[#]   « 2017-07-08, 20:42:29 »
Ja bym chciał mieć romans (czyt. seks) z moją masażystką.

healingintelect

[#]   « 2017-07-08, 20:40:32 »
Pojawia się problem, bo zaczynając jakąś rozmowę i angażując się, po jakimś czasie tracę zainteresowanie jakąś konkretną kobietą z powodu szybko uwalniającej się karmy. Nie mam niestety na tyle rozwiniętej siły kreacji zwiazaków, żeby w godzinę zbajerować i przelecieć jakąś dziewczynę.

dżonny

[#]   « 2017-07-08, 20:36:42 »
Zbajeruj ją na rozwijającego się duchowo.

Znajdź jakąs grupe jogi i udawaj dojrzałego duchowo i emocjonalnie czlowieka ;-)

Napewno wyrwiesz. Wierzę w ciebie.

healingintelect

[#]   « 2017-07-08, 20:31:22 »
Mężczyźni absolutnie mnie nie pociągają. Czasami zdarza mi się, że podczas kontaktu energetycznego z jakimś mężczyzną, czuję przebijającą żeńską energię z poprzednich wcieleń, ale i tak aktualny stan energetyczny tego mężczyzny jest dla mnie odpychający.