Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 271832 razy)

Olga

• olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-10-02, 00:30:55 »
No to jest extra, szczególnie taka akceptacja formy w która sie wcielamy. ja od paru lat przerabiam leki nt nagości przy kimś, przy ludziach, teraz chyba juz niestanowi ona dla mnie tabu, ale tez i nie mam potrzeby emanowania tym.Poprostu gdy jest taka potrzeba jak sauna to podchodze do tego juz normalnie i bez emocji. Nie mam potrzeby podziwiania innych golasów, zresztą zdejmuje okulary a soczewek narazie nieurzywam. Ciało jest ładne gdy jest zadbane i zdrowe, jest wtedy atrakcyjne, ale nie na tyle by zakłóciło mi przytomność, to juz nie te czasy zdecydowanie:)Dlatego może nie ma tych emocji i podniet. Teraz podniecac to sie mogę oświeconym stanem umysłu;)

Laka

• BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
[#]   « 2011-10-02, 00:10:45 »
Ale fajnie, chodzenie na golasa jest super jak sie czuje pieknym i lubi swoje ciałko:)
Rozmarzyłam się, chcę tak:)

Olga

• olga.sarzala@gmail.com
[#]   « 2011-10-01, 22:45:05 »
Byłam dziś w róznych saunach i czuje sie jak nowo narodzona, fizycznie.
Dla mnie jest to jednak chyba największa przyjemnośc jesli mowa o ciele, jeszcze jak ktos by mnie masował to pełnia chyba:)

Najbardziej lubie chyba ostra saunę, parową, a dzis na przemian z komora kriogeniczną, taka materie to ja kocham:)

Zastanawiam sie tylko dlaczego nie poce się w suchej saunie, prawie wogóle.

Fajne jest tez to, ze nie mam wogóle oporów przed chodzeniem na golasa, to nawet bardziej wygodne w saunach

Clint

• Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - wypalanie węzłów, regresing - zapraszam na stronę boski-spokój.pl
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-09-29, 17:22:16 »
Dzięki :)

Starfire

• Alien Zen Master
  • Status: Obserwator
[#]   « 2011-09-29, 17:08:52 »
Clint:

Super :} Życzę powodzenia i przede wszystkim - wytrwałości :} Myślę, że każdemu się przyda ;)

Clint

• Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - wypalanie węzłów, regresing - zapraszam na stronę boski-spokój.pl
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-09-29, 14:09:11 »
Się ciesze, bo 2,5 roku temu, jak zaczynałem dopiero rd to miałem aż 13,5% mechanizmów destrukcji i autodestrukcji, a teraz już tylko 5% Życie jest o wiele przyjemniejsze, jak się nie chrzani co po chwilę wszystko co się da :P

Czuje mnóstwo wdzięczności do siebie za ten kawał dobrej roboty, za wytrwałość i przełamywanie własnych ograniczeń. Jeszcze sporo pracy przede mną, ale coraz bardziej jest mi z górki niż pod górkę :)

Grażyna Anna

• Gość
[#]   « 2011-09-26, 13:53:25 »
Dzisiaj zauważyłam, że istnieje rozwiązanie dla moich problemów z błędami, pomyłkami itp.

To spokojny i wyciszony umysł.
I najzabawniejsze jest to, że osiągnięcie tego stanu nie zależy od ćwiczeń, umiejętności, czy kontroli, jak dotąd sądziłam.

Grażyna Anna

• Gość
[#]   « 2011-09-14, 18:17:45 »
Wczoraj wracając do domu autobusem, widziała coś pięknego. Poprzez chmury przeświecały promienie słońca zupełnie jak na obrazach. Zupełnie jakby Bóg oświetlał ziemię. Cudne to było :)

ania.82

• Status: Obserwator
[#]   « 2011-09-08, 16:48:39 »
Ja wierzę, że wrócisz do siebie.

Inga

• Gość
[#]   « 2011-09-08, 10:24:55 »
Miałam sen który obrazuje stan w jakim jestem oraz siłę która mnie pcha do przodu.
Na stole leżała martwa, kupiona w sklepie ryba, w folii przeznaczona do zjedzenia. Patrzę a ona zaczyna się poruszać, co mnie przestraszyło i bardzo zdziwiło, bo to było coś nienormalnego. A ona zaczeła się poruszać coraz mocniej a potem nawet próbowała iść do przodu. I to było cos okropnego, ten ogromny wysiłek aby ożyć, aby zacząć się poruszać. Popatrzyłam n a jej głowę a tu samo mięso, bo głowy nie było, a pozostały tylko otwory po oczach. A ta kaleka bez oczu i mózgu za wszelką cenę chciała żyć i  z takim ogromnym wysiłkiem szła na oślep do przodu, byle tylko żyć. Budziło to we mnie wstręt, że takie cos brzydkie i okaleczone próbuje za wszelką cenę powrócić do życia. Obok byli ludzie którzy ją kupili i którzy zamierzali powrotem ją zabić i zjeść. A ryba szła w ich stronę, bo nie mając oczu nie widziała że jej wysiłki powrotu do życia nie mają sensu, bo i tak zostanie zabita. A ja patrzyłam na nią i ni e mogłam się nadziwić skąd w niej tyle samozaparcia i chęci życia za wszelką cenę, po to aby tylko żyć.
I tylko dzięki temu brakowi oczu i brakowi wiedzy że i tak jej się nie uda powstać z martwych, czyniła te próby ożycia. 
Ta ryba symbolizuje mnie. W pierwszym okresie terapii byłam całkiem martwa a teraz czynię próby ożycia, chociaż patrząc na mnie z boku wydaje się to bez sensu bo przecież ani głowa ani oczy mi nie odrosną.  Ci ludzie zamierzający ją zabić oznaczają mój brak wiary w to że uda mi się wyzdrowieć, w to że uda mi się powrócić do mojej prawdziwej natury.  A nie wierzę w to ponieważ widzę  w jakim jestem stanie, jaką kaleką jestem.
I mimo tego braku wiary w wyzdrowienie pracuję nad sobą bo pcha mnie do tego chęć życia.
Oprócz tego sen ten przedstawia mój stosunek do zycia.
Ta ryba to życie które budzi we mnie wstręt oraz zdziwienie nad jego siłą i determinacją.

Grażyna Anna

• Gość
[#]   « 2011-09-07, 09:23:56 »
Wczoraj wkurzyłam się na szefową. Była czepialska i specjalnie szukała dziury w całym.
Ale po raz pierwszy udało mi się do tego czepialstwa podejść w taki sposób, że pomimo wkurzenia byłam wstanie z jej uwag skorzystać i na nich się skupić, a nie tylko na swoim wkurzeniu.

Super jest postęp ;)

lukaszlm

• Status: Poszukujący
[#]   « 2011-09-04, 22:26:50 »
Podoba mi się te nowe forum, jest fajnie i przyjazne jak dla mnie :)

The Sun (feat. Nili) - Villeneuve

http://vimeo.com/16117083

Na koniec piosenka od tak :) mam nadziej zrobić sobie przerwę, chwilową od internetu, od portalów rozwojowych na jakiś czas, trzeba mi wakacji :)

Olga

• olga.sarzala@gmail.com
[#]   « 2011-09-04, 21:06:54 »
ahaa, i powołał Ciebie:)

Witek D.

• Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2011-09-04, 21:00:18 »
No pewnie miał I grupę inwalidzką:) Z tego mógł jeśli chciał powołać "opiekuna".

Olga

• olga.sarzala@gmail.com
[#]   « 2011-09-04, 20:56:38 »
Chyba najfajniejsze refleksie sa własnie po takich nieplanowanych spotkaniach z ciekawymi ludzmi:))

Zastanawia mnie jak on wyliczył ci ten bilet. Jak do tego dojdziesz, to napisz nam:D !!