Autor Wątek: Interpretowalnia snów :)  (Przeczytany 21192 razy)

DarkAngelbubu

• Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-11-14, 18:05:17 »
Że z rzadko go karmisz ?

Karina

• Status: Obserwator
[#]   « 2016-11-14, 16:08:44 »
Dzisiaj śnił mi się już drugi raz  w nie wielkim przedziale czasu następujący sen, że muszę w przyśpieszonym tempie opuścić na zawsze moje mieszkanie w W-wie z niejasnych powodów wojny tudzież katastrofy. I ze względu na mojego zwierzaka postanawiam zostać. i po tym postanowieniu od razu budzę się. Mega nieprzyjemny sen co może oznaczać ?

Lilliole

• Twórcy Życia
  • Agnieszka Redkowiak, ThetaHealing zaawansowany, Regresing, Terapia Wewnętrznego Dziecka www.tworcyzycia.pl
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-04-20, 11:40:35 »
Śniło mi się, ze miałam na głowie jakieś czarne robaki (takie żukowate). Jak to zauważyłam to zaczęłam wytrzepywać je z włosów. Część była martwa, ale parę jeszcze żyło. W trakcie wywalania ich z włosów pomyślałam, ze powinnam to zrobić bardzo dokładnie i nachyliłam sie do przodu i zaczęłam wytrzepywać wszystko jak leci.
I zaczęły mi z głowy lecieć jakies skrawki papierów, jakis kurz, jakieś zakurzone kawałki czegoś.
I wtedy pomyślałam sobie: Po jaka cholerę ja to wszystko trzymałam na głowie!
I obudziłam się.

DarkAngelbubu

• Jacek Izdebski
[#]   « 2016-03-04, 15:42:16 »
Kurcze...a może dzisiaj impreza a człowiek nie wie ?

Frisky

[#]   « 2016-03-04, 13:15:46 »
moja pierwsza myśl gdy przeczytałem życzenia dla Leszka na tym forum była bardzo podobna do twego snu ; )

DarkAngelbubu

• Jacek Izdebski
[#]   « 2016-03-04, 11:21:10 »
I Jak tu nie wierzyć w sny  :)))

Sen z nocy.

Ja, Leszek Żądło jakieś postronne osoby. Podczas dyskusji Leszek wyciąga butelkę wódki i zaczynamy pić. Reszty nie pamiętam bo wypiliśmy całą butelkę i chyba mi się we śnie film urwał :)

Rano gdy się obudziłem i jeszcze półprzytomny siadłem na "tronie" z telefonem, pierwsze co otwieram to Facebook a tam nowe zdjęcie Leszka i że ma dzisiaj urodziny :D

Przypadek ?
Nie sądzę :D

Inga

• Gość
[#]   « 2016-03-03, 18:36:02 »
Miałam dzisiaj taki sen
Mój siostrzeniec, który ma się za kogoś lepszego ale nie bardzo jest uzdolniony, namalował piekny obraz, krajobraz, bardzo duży. Dziwiłąm się skąd ma taki talent gdyż w dzieciństwie go nie przejawiał.Jak to możliwe że potrafi zrobic coś tak trudnego. Przyglądałam sie temu obrazowi, szczegółom które namalował i się zastanawiałam jak on to zrobił."

I dostałam od pewnej osoby która się tym  zajmuje, taką interpretację:
, moim zdaniem, ten sen moze symbolizowac Twoj potencjal - ktory czeka na odkrycie.
M.in. kreatywnosc, fantazje.
Masz w sobie cenne cechy, ktorych jeszcze nie odkrylas. Moze jestes aktualnie na dobrej drodze do tego odkrycia.
Krajobraz to obraz NATURY = Symbol naszej wlasnej wewnetrznej natury..Twoja wewnetrzna natura jest piekna i bogata (= duzy krajobraz).
Malowanie moze symbolizowac kontakt z uczuciami i uswiadamianie sobie tresci podswiadomosci.

To bardzo pozytywny sen :great:

Bardzo mi to poprawiło nastrój

Wilson

• Status: Poszukujący
[#]   « 2016-02-21, 12:33:14 »
Ostatni miesiąc upływa mi pod znakiem totalnego przemęczenia i braku czasu na własne życie wewnętrzne ale za to jakie sny !
Pamiętam co prawda tylko urywki z rana ale np. z ostatniego - jedzie samochód , lekko przykurzony ale z lat jakby 60 tych, wysiada z niego kilku mężczyzn w tym Jeremy Irons, robi się noc, idzie on idę ja i biorę go pod rękę, on się tymniebiem i jasnymi bardzo, niemal białymi gwiazdami zachwyca, coś mówi filozoficznego jeszcze nei pamiętam co , w dali stoi drewniana chata, ktoś z niej wychodzi, to jakby step, sawanna, znów patrzę w niebo a tam statki kosmiczne, jedne z nich wlatuje w walizkę :) na niebie i pojawia się świadomość , że jest inne jeszcze wyjście z tego świata, wszechświata, oni je znają. Wcześniej w tym samym ciągu śnił mi się pałac, piętra, piękny, odrestaurowany, cudne kolory, meble, ale czułam, że coś tu nie gra , jeden ze zwiedzających, widziałam go w prwadziwym życiu 3 razy, staje przed wielką szafą i podziwia ją a ja czuję, że coś się zaraz stanie i ta szafa zaczyna się chwiać, walić, on ucieka, potem kolejne piętra się chwieją , schody . Niedługo po tym te gwiazy i musze wstwać więc może walenie się pałacu to znak tuz przed pobudką. To by się sprawdzało jeśli o moje snienie idzie. Albo czasem pada i też zwróciłam uwagę ze tuż przed pobudką ale nie na siku :)

DarkAngelbubu

• Jacek Izdebski
[#]   « 2016-01-31, 12:32:21 »
Po raz pierwszy wczoraj (za namową Leszka ;)) zgodziłem się na eksperyment i postanowiłem komuś z forum wypalić węzły i krzyże karmiczne. Tak mi się to spodobało, że z postanowionej godziny zajęło mi to aż dwie :) co przełożyło się na późne pójście spać i spanie do południa (dopiero co wstałem)

Plus był taki, że miałem super długie LDki nad ranem.

Najbardziej mi się podobał ten z plażą i setkami psów na niej. Bardzo dużo szczeniaków.. Wszystkie zadowolone.
Mój facet nawet jednego sobie przygarnął. Sam się po chwili z nim zaprzyjaźniłem :)

(reszta snu to wylegiwanie się na plaży :)
 Nigdy mi się tyle psów na raz nie śniło.

Kornel

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-11-25, 23:36:31 »
Rosji już nie będzie.
Ciekawy sen miał ten czytelnik :

http://nautilus.org.pl/index.php?p=21pietro&id=190

pozdr

DarkAngelbubu

• Jacek Izdebski
[#]   « 2015-11-22, 08:30:38 »
Nie śledzę. Pamiętam tylko sesje  z przed lat w Playboyu:) i jakieś artykuły.

A dzisiaj dla odmiany śnił mi się Leszek Żądło którego zadręczałem pytaniami na temat prosperity i zarzucałem Mu,że TO nie działa :) Akurat jechaliśmy autobusem a On w odpowiedzi na pytania przejął kierownicę i zaczął cofać, i jadąc tyłem o mało co nie wjechał w grupkę ludzi ale ominął w ostatnim momencie jakieś dziecko i dojechaliśmy spokojnie na wakacje nad morze.
:)

matek

• Gość
[#]   « 2015-11-21, 21:42:48 »
Bubu,

ciekawe z ta Martyna. A czy jest ona dla Ciebie w jakis sposob wazna osoba (sledziles jej dokonania itp) czy tak po prostu znikad Ci sie przysnila?

Piotr,

oberwie Ci sie za to od forumowiczow;)

Piotr

• Kultura aryjska
[#]   « 2015-11-21, 20:11:06 »
Martyna Wojciechowska żyje jak mężczyzna. Dokąd ją to zaprowadzi? To sprzeniewierzanie mocy.

DarkAngelbubu

• Jacek Izdebski
[#]   « 2015-11-21, 17:00:40 »
Akurat odbywam praktyki w ośrodku pomocy społecznej dla osób niepełnosprawnych.
Akurat wczoraj byłem "przypadkiem" przy łóżku gdy odchodził jeden z pacjentów.
Widziałem tylko jak wziął oddech i..i już następnego nie wziął.
Pielęgniarka sprawdziła tętno by potwierdzić odejście.

I wtedy poczułem błogi spokój i ciepło na sercu a za moment przeszła mnie fala energii i wokół mnie (bardziej za plecy).
Przypomniałmi się w tym momencie Osho jak opisywał jakiś pogrzeb gdzie poczuł coś podobnego.

To był mój pierwszy raz gdy przy mnie ktoś opuścił ciało.

Po tym usiadłem i przez moment widziałem drogę życia nieznanego mi człowieka. Być może tej osoby która właśnie opuściła ciało. Nie wiem.

Co ciekawe przyśniła misię dzisiaj w nocy Martyna Wojciechowska która była w takim właśnie ośrodku (mi się śniło ze byłem akurat na praktyce)i było dużo ludzi w ośrodku i Ona taka radosna i się żegnała.

A dzisiaj w necie Martyna Wojciechowska wydała oświadczenie,że  jest bardzo chora.

Indra

[#]   « 2015-11-17, 23:16:58 »
super, dziękuję za radę, to jak najbardziej ma sens : )))