Autor Wątek: Interpretowalnia snów :)  (Przeczytany 21195 razy)

bziuuummm

• Gość
[#]   « 2012-08-01, 17:11:10 »
Hyzia
mnie by zastanowiło czemu ci ludzie są mało przychylni , czy moze czemu ty ich tak odbierasz
wiele opcji juz zostało przez innych przytoczonych odnosnie skojarzen co do snu
dodam taką - znowu docierasz do tego punktu w podswiadomosci , w którym ona sama wrogo broni się przed wspołpraca
moze w zyciu realnym co jakis czas ocierasz sie o cos co wyzwala ten sen,
zwroc uwage kiedy on sie pojawia i bedziesz miała odpowiedź
chyba :)

Inga

• Gość
[#]   « 2012-08-01, 15:53:32 »
Zęby to agresja.
Złamać sobie ząb to wyłamać kawałek swojej agresji
Może ten sen śwaidczy o lęku przed włąsną agresją.

ActOne

• Status: Obserwator
[#]   « 2012-08-01, 15:47:26 »
Jak myślicie,

co może oznaczać w śnie złamany ząb? gdy się kawałek lub większa część ukruszy?

Może uwolnienie lub zasygnalizowanie problemu związanego z relacją z kimś lub jakąś strukturą energetyczną (przekonania, systemy religijne itp.). Też tłumione emocje w stylu złość, bezsilność + uzależnienie od kogoś/czegoś, poczucie bycia ograniczanym. Albo odblokowanie czegoś, np. w sferze kreatywności.

iwona9

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-08-01, 15:37:52 »
Hydrozagadka
Wygląda mi to na;  moment przyjscia na swiat, ///moment wcielania i moment swiadomosci ze sie bedziesz znow inkarnowała ze znow tu jestes .Pozdrawiam

kinga roszczyniała

• www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2012-08-01, 14:05:07 »
hydrozagadka,
może coś z tematem "moje miejsce wśród ludźi" jest na rzeczy do uzdrowienia?, a co może mieć przyczynę w dzieciństwie/wieku szkolnym?

Grażyna Anna

• Gość
[#]   « 2012-08-01, 13:28:21 »
Słuchajcie, co jakiś czas powtarza mi się sen o tym, ze jestem w szkole (liceum lub studia) - i trafiam tam po rozpoczęciu roku, tak ze wszyscy już są poinformowani o przebiegu zajęć, ich planie (co i gdzie, w jakiej sali i o której) - a ja nie mam o tym bladego pojęcia, błądzę trochę po omacku, i nawet jak trafię na jedne zajęcia (lekcję) w jakiejś sali, to potem nie wiem gdzie mam iść dalej. Ludzie (pozostali uczniowie) są niezbyt życzliwi i mało pomocni, czasem wręcz złośliwi (jak jedna osoba w dzisiejszym śnie) - nie dość, ze mi nie pomagają się odnaleźć, to jeszcze wyprowadzają na manowce;)
Co więcej, najczęściej kojarzy mi się wtedy, że owszem, znam to miejsce (szkołę, uczelnię) - bo repetuję rok :D (w realiach nigdy nie repetowałam;)

Przychodzi Wam na myśl jakieś skojarzenie, interpretacja tego motywu sennego?

Ja mam skojarzenie takie, że to repetowanie to wcielanie się. Powtarzanie jakiegoś wcielenia/wcieleń.
A brak orientacji w zajęciach, kojarzy mi się z jakimś przekonaniem, że nie orientujesz się czemu się tu znalazłaś i co masz robić. Tak jakbyś nie do końca uświadamiała sobie cel tego repetowania :)

Witek D.

• Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-08-01, 13:08:04 »
U mnie to oznacza rozpad w jakiejś dziedzinie życia, w sensie że stara struktura się rozpada, a po wszystkim ta sfera życia się odświeża

Blackrose

• Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-08-01, 12:39:14 »
Jak myślicie,

co może oznaczać w śnie złamany ząb? gdy się kawałek lub większa część ukruszy?

hydrozagadka

• http://rozpuszczanieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-08-01, 10:40:06 »
Słuchajcie, co jakiś czas powtarza mi się sen o tym, ze jestem w szkole (liceum lub studia) - i trafiam tam po rozpoczęciu roku, tak ze wszyscy już są poinformowani o przebiegu zajęć, ich planie (co i gdzie, w jakiej sali i o której) - a ja nie mam o tym bladego pojęcia, błądzę trochę po omacku, i nawet jak trafię na jedne zajęcia (lekcję) w jakiejś sali, to potem nie wiem gdzie mam iść dalej. Ludzie (pozostali uczniowie) są niezbyt życzliwi i mało pomocni, czasem wręcz złośliwi (jak jedna osoba w dzisiejszym śnie) - nie dość, ze mi nie pomagają się odnaleźć, to jeszcze wyprowadzają na manowce;)
Co więcej, najczęściej kojarzy mi się wtedy, że owszem, znam to miejsce (szkołę, uczelnię) - bo repetuję rok :D (w realiach nigdy nie repetowałam;)

Przychodzi Wam na myśl jakieś skojarzenie, interpretacja tego motywu sennego?