Autor Wątek: Regulamin forum  (Przeczytany 7196 razy)

almighty

• Administrator
    • Designersites - rozsądnie spełniamy życzenia!
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-10-06, 10:38:44 »
Leszek
Rzeczywiście w tym punkcie masz rację, była taka dyskusja wtedy na co dostałeś odpowiedź:
"2016-02-15, 11:24:58
To forum jest na tyle otwarte, że tematy polityczne są dopuszczalne w ramach jego zasad. Do tego służy wątek: Obywatelskie opinie dla rozwoju.
Patrząc na zakres aktywności wszystkich użytkowników, którzy korzystają z tego forum, to nie ma powodu, żeby zamknąć takie wątki całkowicie. Czasami taki temat też służy rozwojowi.

Na tym forum prowokowanie do konfliktów, destrukcji, awantur, złośliwości i wszelkie inne działania niezgodne z regulaminem będą moderowane i banowane.
W każdej grupie są potrzebne jasne reguły funkcjonowania i naruszanie ich ma swoje konsekwencje. Pozytywne propozycje dla forum i jego uczestników będą brane pod uwagę. Nie każda propozycja może być jednak zrealizowana.
Każdy ma wolną wolę gdzie pisze. Uczestniczenie w tym forum jest dobrowolne.

Nie ma tutaj powszechnego konfliktu poza pojedynczymi głowami, które chcą go wyprojektować na innych i na to forum. Wciąganie siebie i innych w konflikty nigdy nie służy rozwojowi. To forum też nie będzie służyło do zasilania energetycznego jakiś struktur konfliktami czy innymi treściami poprzez negatywizowanie energii otoczenia. To forum nie będzie służyło do zabierania pozytywnej energii i czasu sobie czy innym uczestnikom. Jasne zasady na forum określają jego cele.
Są za to dyskusje w wielu wątkach na wiele tematów rozwojowych i to forum ma służyć odzyskiwaniu w sobie i powiększaniu pozytywnych energii wśród ludzi. W takim świecie jaki jest obecnie i zalewie destrukcyjnych zachowań i informacji, potrzebne jest takie miejsce i taka społeczność rozwojowa. "

Niestety nie zmienia to faktu, że nie przestrzegałeś tych zasad i też robiłeś prowokacje w tym wątku oraz go podtrzymywałeś.
Różnicy zdań nie można traktować jako powodu do takich zachowań i posądzania innych o syfienie, opętania i ataki. Ludzie mogą mieć rację, a mogą się mylić.
Trzeba być uważnym, żeby nie zrobić cenzury.

To nie jest ostateczna decyzja czy takie wątki związane z polityką i sytuacją społeczną będą na tym forum. Jeśli będą to na określonych zasadach.

Mariusz
Tak zrozumiałeś ten wpis? Nie to było napisane.

« Ostatnia zmiana: 2016-10-06, 12:38:22 wysłana przez almighty »

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-06, 10:10:22 »
almighty
No załóżmy, że przedstawiam inną chronologię zdarzeń. Skąd więc m in. ta moja wypowiedź? (jedna z wielu, które napisałem w temacie)
2016-02-14, 20:02:29
wątek  Informacje od administracji forum
"Już pisałem wcześniej:
Chodzi o to, że jak proponuję, żeby wątki polityczne tutaj zamknąć i kontynuować na innym forum, to jest NIE, jednej osoby! ""A jak jedna osoba jest na nie, to przecież nie mozna wątków przenieść!"
Jak sié tu dyskutuje, to też jest NIE i na dodatek obrazanie uczestników dyskusji przez JEDNEGO moderatora, który sobie urościł prawo do decydowania, czym jest politykierstwo!"

To jeden ze śladów dyskusji, która toczyła się na TYM forum, a nie na jakimś innym. Niestety, nie widzę reszty dyskusji, ale przecież nie ja tu zarządzam, co zostaje, a co znika.
FAKTY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. Była taka dyskusja.
Nie rozumiem takich zagrywek i ich celu. Nie wiem, czemu ma służyć podważanie mojej wiarygodności praktykowane na Forum w ostatnim czasie?
« Ostatnia zmiana: 2016-10-06, 10:16:37 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Mariusz

[#]   « 2016-10-06, 09:36:21 »
Leszek
Określenie "syfiarz", to nie jest kryterium do zastosowania moderacji takiej osoby. Działania niezgodne z regulaminem są takim kryterium.

Syfienie jest zgodne z regulaminem forum zajmującym sie uwalnieniem od syfu ? Czy leci z nami pilot ? :-D

Pierun

• Status: Poszukujący
[#]   « 2016-10-06, 09:25:26 »
Moja opinia raczej nic nie wniesie, chociaż myślę sobie napiszę sobie coś.

A więc sobie trochę łaziłem i czytałem niektóre rzeczy, raczej z ciekawości. Poczytałem sobie różne wątki z przed kilku lat, zwariowane rzeczy jednak dosyć ciekawe, te różne o aniołach,strzygach,  mocach, innych takich, no wariactwo, jednak fajne energie tam były, w sensie wypowiadania się, konwersacji itd. , merytorycznie to ja nie wiem.

Natomiast, aktualne wątki, wypowiedzi, walki słowne, energetyczne, przepychanki itd. to tylko powiem że szambo wylało chyba, to aż niesmak pozostawia.

Pierun.

almighty

• Administrator
[#]   « 2016-10-06, 09:07:44 »
Leszek
Określenie "syfiarz", to nie jest kryterium do zastosowania moderacji takiej osoby. Działania niezgodne z regulaminem są takim kryterium.

To też Ciebie obowiązuje:
"Nie ma też na tym forum zgody na komentarze sugerujące lepszość tego lub tamtego forum. Każde ma swoje, różne funkcje dla użytkowników."

Przedstawiasz inną chronologię zdarzeń i sytuacji na tym forum, niż wskazują na to fakty. Np. nic takiego nie miało miejsca "Po zmianie właściciela Forum prosiłem o zamknięcie wątków politycznych tutaj, na co długo nie było zgody."
I też te wątki ciągnąłeś dość konsekwentnie. Nie pisałeś w nich w tym czasie, żeby je zamykać, tylko tworzyłeś dyskusje polityczne.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-06, 03:10:57 »
m in. w celu uporządkowania wątków politycznych i nieduchowych oraz ograniczenia działalności w nich prowokatorów oraz syfiarzy, powstało Forum "świadomy rozwój duchowy".
Na 1 rzut oka, czy na 1 odczucie, odnosi się wrażenie, że tam w wątkach politycznych nie ma chaosu i syfu, który wg niektórych tu robiłem. A tam są poruszane znacznie trudniejsze tematy. Wniosek dla mnie oczywisty - ten syf wokół moich wpisów robiło kilka osób, które tam nie mają przestrzeni do zasyfiania! To właśnie te syfiące osoby deklarują, że im zależy na czystości energetycznej tego forum. Niestety, nie potrafiły opanować swych skłonności do syfienia, czemu dają wyraz głównie w wątkach politycznych.
Pomimo powstania nowego Forum,  od samego początku działania Administracji tego forum były niekonsekwentne i niezgodne z Regulaminem oraz z ustaleniami ze mną. Niektóre wątki tu pozostały, a niektóe zostały założone.
Po zmianie właściciela Forum prosiłem o zamknięcie wątków politycznych tutaj, na co długo nie było zgody. Obecnie ta zgoda została niejako wymuszona sytuacją. I myślę, że dobrze by było, gdyby tak pozostało. Bo na moim forum każdy syfiasz wylatuje po 2-3 wpisach (jeśli od początku sie kamuflował), a czasami zaraz po 1. 
Wg mojego rozeznania, syfiarze nie przestaną syfić. Już się przenieśli do wątków duchowych i ezoterycznych. Bo przecież "oni tak uwielbiają czyste, duchowe energie!" 

ontoja

• Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-05, 23:07:43 »
Nie bardzo rozumiem wyautowanie tematów politycznych?Polityka to nieodłączna część naszego życia i ma posredni wplyw na nie, czy chcemy czy nie .Stanowi to wyautowanie  pewien precedens bo dlaczego nie wywalić czegoś jeszcze co sie komus nie podoba np.rozmów o spoleczeństwie albo o jakiś problemach bo to wszystko" niskowibracyjne".Bez przesady ,jeden watek powinien być do tego ,wiadomo ,że lepiej żeby nie zaśmiecała wszystkiego, ale tego nie rozumiem .Nie róbmy się świętsi od papieża.
Tak, tak wiem ,że zawsze mogę w tamtym forum napisać .

almighty

• Administrator
[#]   « 2016-10-05, 22:27:28 »
Rafael
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie część co jest dozwolone, a co zabronione na forum.
« Ostatnia zmiana: 2016-10-05, 22:31:51 wysłana przez almighty »

Rafael

[#]   « 2016-10-05, 22:08:47 »
Nie ma aż tak częstej ingerencji moderacji, żeby nadmiernie zajmować się tym tematem. Każdy może popełniać błędy również moderacja, bo to ludzie. Starają się jednak działać zgodnie z regulaminem i dla dobra społeczności.

Przypominam, że forum utworzone dla wpisów politycznych to Świadomy Rozwój Duchowy (przejście na nie jest w zakładkach powyżej). Tak samo można wrócić na to forum poprzez jedno kliknięcie.
Nie ma też na tym forum zgody na komentarze sugerujące lepszość tego lub tamtego forum. Każde ma swoje, różne funkcje dla użytkowników.

Dzięki inicjatywie administracji tego forum i działaniom hydrozagadki, Leszek odzyskał kontrolę i uprawnienia moderatora na swoim politycznym forum.
Czy jezeli komus wywala opetanie oraz nieprzyjemne wzorce bycia pod wplywem osoby opetanej , to na tym forum mozna to opisac? Czy to moze zalezy od tego ...kogo to dotyczy?
« Ostatnia zmiana: 2016-10-05, 22:19:01 wysłana przez Rafael »

Ultraviolet

[#]   « 2016-10-05, 22:05:54 »
znalazłam ;)

Ultraviolet

[#]   « 2016-10-05, 21:02:00 »
CZy jest możliwość sprawdzenia gdzie zostały przeniesione poszczególne wiadomości? Były takie kt chciałam doczytać i nie mogę ich znależć?

almighty

• Administrator
[#]   « 2016-10-05, 17:02:27 »
Nie ma aż tak częstej ingerencji moderacji, żeby nadmiernie zajmować się tym tematem. Każdy może popełniać błędy również moderacja, bo to ludzie. Starają się jednak działać zgodnie z regulaminem i dla dobra społeczności.

Przypominam, że forum utworzone dla wpisów politycznych to Świadomy Rozwój Duchowy (przejście na nie jest w zakładkach powyżej). Tak samo można wrócić na to forum poprzez jedno kliknięcie.
Nie ma też na tym forum zgody na komentarze sugerujące lepszość tego lub tamtego forum. Każde ma swoje, różne funkcje dla użytkowników.

Dzięki inicjatywie administracji tego forum i działaniom hydrozagadki, Leszek odzyskał kontrolę i uprawnienia administratora i moderatora na swoim politycznym forum.

« Ostatnia zmiana: 2016-10-06, 13:11:34 wysłana przez almighty »

Darek

• Nie ściemniać w tematach duchowych
[#]   « 2016-10-05, 12:15:19 »
Wiadomo, że będzie oceniał ze swojego punktu widzenia. Chyba, że tam siedzi sztab jasnowidzów z wahadłami i każdą wypowiedź sprawdzają hehe

Mariusz

[#]   « 2016-10-05, 11:10:00 »
Interpetowanie wypowiedzi tylko poprzez pryzmat ich intelektualnego znaczenia a bez uwzględnienia intencji i energii idących za nimi to droga na manowce. Ktoś może pisać niby krytycznie ale ta krytyka jest uzasadniona ze względu na intuicyjne odczucie. Dla Amina to niedopuszczalne bo on widzi tylko "chamską krytykę" . Admin zaczyna grzmieć że ktoś łamie regulamin

Rozumiem, że Admin posiada świadomość rozróżniającą większą od najlepiej urzeczywistnionych na forum osób. I dzięki temu potrafi rozróżniać posty pseudopozytywne od pozytywnych lepiej od nich. A tak na prawdę - to jak jak ze świadomością rozróżniającą u Admina ??

almighty

• Administrator
[#]   « 2016-10-05, 10:07:26 »
Przypominamy:

Tematy i działania szkodliwe dla forum i niezgodne z regulaminem będą moderowane. W tym tworzenie konfliktów, negatywne prowokacje, również pod pozorami dobrych intencji we wpisach (co ostatnio miało miejsce w kilku przypadkach), sianie fermentu w miejsce pozytywnych inspiracji, używanie różnych metod w celu dyskredytacji innych i działania mające takie znamiona np. insynuowanie i wytykanie ludziom wzorców pod pozorami omnipotencji, w tym nieomylności (ogólnie językiem rozwojowym: negatywna magia).

Kolejne groźby (przemoc) kierowane do moderacji przez J034 i jego pomówienia dotyczące uczestników tego forum powodują tylko dalszy ban na jego pisanie tutaj. Ta sama zasada dotyczy innych osób. Proszę przeczytać regulamin forum.

To forum działa wg zasad określonych w regulaminie.
« Ostatnia zmiana: 2016-10-05, 10:16:30 wysłana przez almighty »