Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 84811 razy)

Karina

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-07-08, 20:56:43 »
właśnie oglądam trzeci odcinek, nie wiem czy nie jeszcze ciekawszy ;)

Frisky

[#]   « 2017-07-08, 20:43:45 »
ciekawy człowiek : )
nie wiem jak w innych odcinkach, akurat w tym  zaznaczony motyw rozczarowania - związane z tym liczne zmiany w życiu, podróże, oczekiwania, przeskoki między ścieżkami, a i zapewne grupa podróżników w czasie i przestrzeni, do której jest to adresowane ; )

Karina

[#]   « 2017-07-08, 16:01:00 »
https://www.youtube.com/watch?v=5Vsd_97l_No - Adam Anczykowski megaciekawa postać.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-07-07, 10:03:22 »
Ci, którzy nie chcą poprawy jakości życia, powinni stronić od praktyk rozwoju duchowego i osobistego.

Karina

[#]   « 2017-07-05, 22:09:19 »
Im mniej miłości jest w duszy, tym bardziej organizm boi się rozpadu i tym sztywniejsze stają się zasady postępowania przeszkadzające rozpadowi. Więc gwałtownie wzrasta waga pojęć moralność i sprawiedliwość. Oko za oko, ząb za ząb. Zasad jest coraz więcej, są coraz surowsze, a miłości jest coraz mniej. Im skrupulatniej są przestrzegane wszystkie zasady, tym większe jest poczucie własnej racji i sprawiedliwości, tym więcej jest agresji i osądzania tych, którzy nie mają racji i tym mniej jest miłości w duszy.
Kiedy kochasz, to starasz się pomóc drugiej osobie zmienić się. Kiedy nie ma miłości, to żądasz od niej prawidłowego zachowania, gardzisz i nienawidzisz, kiedy nie potrafi lub nie chce tego zrobić. S. Łazariew Diagnostyka karmy

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2017-07-05, 20:13:32 »
:)

Karina

[#]   « 2017-07-05, 10:01:55 »
Są kontrowersyjni, ale rozśmieszają mnie, miałam to zamieścić w dziale humor, ale coś mi się pomyliło.;)

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-07-04, 21:11:51 »
Na szczęście nie znam Matrixa ani jego treserów, bo byśmy się nie porozumieli :)

Karina

[#]   « 2017-07-04, 12:50:17 »
"Miłość to nie jest słodko pierdzący różowy jednorożec na tęczy tylko miłość jest we wszystkim, ponieważ szuka różnych doświadczeń w kontraście do siebie, żeby poczuć czym jest w poszukiwaniu samej siebie."  Tresura Matrixa

Arek

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-03, 14:58:17 »
Najbogatszy człowiek w azji, chce byc zapamietany nie jako miliarder ale jako mistrz Tai Chi

https://www.youtube.com/watch?v=Y1shEB0fWpU

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-07-02, 07:01:34 »
Musimy złapać zmianę za rękę albo niechybnie zmiana złapie nas za gardło.
Winston Churchill

To dla tych, którzy od rzeczywistości uciekają w landrynkowy świat swoich fantazji.

Wiking23

• c
[#]   « 2017-06-29, 11:24:18 »
‘Run like hell because you’ll always need to. Laugh at everything because it’s always funny. Never be cruel and never be cowardly and if you ever are, always make amends.’

Karina

[#]   « 2017-06-26, 19:31:05 »
fajny filmik pt: "Czym jest wiara w Boski plan ?"

https://www.youtube.com/watch?v=0VO0GajyuhA

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
[#]   « 2017-06-26, 05:37:03 »
„Uczeń poprosił mistrza:- Jesteś taki mądry. Zawsze masz dobre samopoczucie, nigdy się nie złościsz. Pomóż mi, abym i ja stał się taki jak ty.
Mistrz zgodził się i poprosił ucznia, by ten przyniósł kartofla i plecak.- Gdy się na kogoś obrazisz lub rozzłościsz i zachowasz urazę, - powiedział mistrz, - weź jednego kartofla, napisz na nim imię człowieka, z którym miałeś konflikt i włóż kartofla do plecaka.- To wszystko? – zapytał zdumiony uczeń.- Nie - odparł mistrz. – Musisz zawsze nosić ten plecak przy sobie. Za każdym razem, gdy się na kogoś pogniewasz – dorzucaj kolejnego kartofla.
Uczeń pilnie wykonywał polecenia mistrza. Mijał czas, plecak wypełnił się kartoflami i stał się ciężki. Noszenie go wszędzie ze sobą było sporą niewygodą. W dodatku, kartofel, który trafił do plecaka jako pierwszy, zaczął gnić, pokrył się lepkim śmierdzącym szlamem. Inne kartofle puszczały pędy, psuły się, wydzielały ostry, nieprzyjemny zapach.
Uczeń przyszedł do mistrza i zaczął się skarżyć:- Nie mogę tego świństwa wszędzie ze sobą nosić. Po pierwsze, plecak jest za ciężki, a po drugie – kartofle się psują. Zaproponuj inne rozwiązanie.
Mistrz odpowiedział:- To samo dzieje się w twojej duszy. Po prostu nie zauważasz tego od razu. Działania zmieniają się w nawyki. Nawyki stają się charakterem, który produkuje złowonne cechy. Dałem ci możliwość obserwacji tego procesu. Za każdym razem, gdy postanowisz się obrazić lub odwrotnie – obrazić kogoś – zastanów się, czy jest ci potrzebny dodatkowy kartofel."

Karina

[#]   « 2017-06-23, 16:49:43 »
Ciekawy filmik, wiele mi pomógł uświadomić: szczególnie skutki urodzenia się przez cesarskie cięcie.

http://porozmawiajmy.tv/uzdrawianie-poprzez-uswiadomienie-przyczyn-agnieszka-ziembinska/
« Ostatnia zmiana: 2017-06-23, 16:57:06 wysłana przez Karina »